Chance Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 30. 9. 2020 od 17:30 hod.

V listopadu 2004 vyšly tyto články:

123>>
30.11.Ústečtí Lvi opět v pořadu SPORTIME na TV LYRA !Pavla Vacková, Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi v hodinovém pořadu SPORTIME. Sledujte v pátek ráno v 7 hodin vysílání TV Lyra, kde se představí např. masér Ústeckých Lvů Vladimír Brož nebo také nejžhavější posila posledních dnů, Martin Štěpánek. A jací byli Ústečtí Lvi v měsíci listopadu? To se právě dozvíte v pátek 3. 12. v pořadu SPORTIME.
30.11.Rozjíždí se druhá polovinaOPA - UNL 0:3, 27.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Po týdenní přestávce se opět rozehrají boje ve druhé nejvyšší hokejové soutěži. Ústečtí Lvi zahájí třetí čtvrtinu na severu Moravy. S opavským Slezanem začnou ve středu 1. prosince hájit devatenáctibodový náskok před třetím Chomutovem a nahlodávat křehkou pozici vedoucích Českých Budějovic. Do zápasu bude připraven Adam Šaffer, zasažený v posledním zápase pukem. Nemoc vyléčil i Jan Švík. Na problémy s přitahovačem si stěžovalVáclav Drábek, ale měl by nastoupit.
26.11.Stále je co zlepšovat, říká ústecký koučKarel FilasÚ s t í n/L. - Po remíze v posledním utkání první poloviny základní části sice spadli z prvního místa, ale s vedoucími Českými Budějovicemi jako jediní z prvoligového pelotonu drží krok. Za vedoucí dvojicí již zeje devatenáctibodová propast. Ve druhé čtvrtině bodovali ve všech utkáních. Jedinkrát odešli poraženi. Po prodloužení v Brně. Mimo dvou utkání vstřelili vždy více než dvě branky. To je vizitka současného Slovanu.
26.11.Po dvou prohrách přišlo vítězstvíUNL - MOS 3:2, 20.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Po dvou prohrách junioři zvítězili, když jim k tomu pomohla smůla hostí v podobě třech tyčí nastřelených v poslední třetině. Domácí měli dvě třetiny mírnou převahu, ale šance nedokázali využít. V poslední třetine hosté zabrali a vynutili si dlouhý tlak.
25.11.Páťáci již poznali chuť vítězstvíKarel FilasÚ s t í n/L. - Mladé naděje Ústeckých Lvů z 5. třídy již poznali chuť vítězství a to hned dvakrát po sobě. Minulý týden zvítězili v Litoměřicích a v neděli tento výsledek potvrdili na ledě Teplic. Potvrdili tak stoupající výkonnost. Sice se stále pohybují na samém chvostu tabulky, ale pohled na ni již není tak odstrašující. Jejich o rok mladší kamarádi stále procházejí soutěží jako nůž máslem. Všech deset odehraných zápasů zvládli vítězně a suveréně vévodí tabulce svojí skupiny. V pokračování okna si můžete prohlédnout aktualní tabulky a výsledky soupeřů nejmenších ústeckých hokejistů (od 2. do 5. třídy).
24.11.Ústí poprvé v sezóně nevstřelilo brankuBER - UNL 0:0, 26.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi bodovali na ledě posledního ze soupeřů v první polovině základní části. Dosud neodjížděli z prázdnou od žádného z prvoligových hostitelů. Přestože nedokázali v Berouně vstřelit šedesát pět minut jedinou branku, odvážejí si jeden bod za fotbalovou bezbrankovou remízu. Brankář Lukáš Sáblík vychytal svoji sedmou nulu v sezóně a kraluje statistikám brankářů. Na špici prvoligové tabulky mají nyní stejně bodů jako vedoucí České Budějovice, které zvítězily jednoznačně v Olomouci a od kterých je dělí pouze horší poměr vstřelených a obdržených branek.
23.11.Sníží Lvi nepříznivou bilanci s Berounskými?BER - UNL 0:0, 26.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Posledním utkáním první poloviny základní části bude pro Slovan souboj s mužstvem, které jako jediné Lvi v dosavadním průběhu sezóny ještě neporazili – Berounskými Medvědy. Ba co více, v posledních pěti vzájemných utkáních odešli Lvi pokaždé poraženi. Zda se nepříznivou sérii podaří přetnout se ukáže na berounském ledě ve středu 24. listopadu od 18:00 hod.
23.11.Přestup roku: Martin Štěpánek přichází do Ústí!David SchlegelÚ s t í n/L. - Mistr světa z Petrohradu a ústecký odchovanec Martin Štěpánek dnes přestoupil do Ústí nad Labem a pokusí se pomoci klubu, ve kterém vyrůstal, postoupit do extraligy. Štěpánek naposledy působil v ruské Superlize v celku Lokomotiv Jaroslavl, jeho hráčská práva pro českou extraligu dosud patřila Litvínovu. "Podařilo se nám Martina Štěpánka získat na přestup, velký dík patří generálnímu manažerovi Davidu Šafferovi a našemu sekretáři Bohumilu Slavíčkovi, kteří hráčův příchod zajišťovali," uvedl marketingový asistent klubu Přemysl Zeman.
21.11.Fotoreportáž: UNL-OLO 6:0UNL - OLO 6:0, 25.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Domácí se pustili do oslabeného soupeře hned od úvodního vhazování a diktovali tempo zápasu až do konečné sirény. Olomoučtí hrající (někteří) s teplotami nedokázali ani jednou překonat Sáblíka v brance domácích a odvezli si půltucet gólů.
21.11.Lvi remízovali s Kadaní 3:3UNL - KAD 3:3, 19.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - V devátenáctem kole dorostenecké ligy vydovali Lvíčata v utkání s Kadaní jeden bod. Doplatili na časté vylučování. Kadaň je dvakrát v početní výhodě trestala. Přesto se nakonec podařilo Lvům pět minut před koncem aspoň vyrovnat. Nakonec měli i smůlu, když se jim v samém závěru nepodařilo zasunout kotouč do zívající prázdné branky.
20.11.Mužem zápasu Daniel HodekUNL - KAD 4:1, 23.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústecký kapitán Daniel Hodek zvítězil v dalším dílu fanouškovské ankety (zápas UNL-KAD 4:1) o Krále Lví arény. Získal celkem 174 hlasů a druhého v pořadí Jiřího Zikmunda, který v brance nahradil nahradil jedničku Sáblíka, o 68 hlasů. Třetí skončil Vítězslav Jankových, jenž stahuje náskok ústeckého brankáře v celkovém pořadí.
20.11.Lvi stále prvníUNL - OLO 6:0, 25.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Jednoznačný průběh i výsledek mělo poslední domácí utkání Ústeckých Lvů v 1. polovině dlouhodobé části soutěže. Po vysoké výhře nad tápající a neškodnou Olomoucí 6:0 se Lvi stále ocitají na prvním místě prvoligové tabulky. K vítězství je nasměrovaly dva góly během 39 vteřin na samém začátku utkání. Dvakrát se v utkání trefil Patrik Fink, vždy po přihrávce parťáka z formace Pazourka.
20.11.Jsem maximálně spokojený, libuje si Patrik FinkUNL - OLO 6:0, 25.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Ani loňský čtvrtfinálový soupeř Olomouc nebyl pro hokejisty Slovanu žádnou překážkou a odváží si ze severočeské metropole pořádný příděl. Lvi se dál valí první ligou jako povodeň a porážejí jednoho soupeře za druhým. Dva góly přibalil Olomouckým na cestu člen druhé ústecké formace Patrik Fink. Neškodný výkon olomouckého týmu pak vysvětloval po zápase kapitán Hanáků Tomáš Karný.
19.11.Lídr soutěže hostí HanákyUNL - OLO 6:0, 25.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Po jedenácti kolech mohou hokejisté Slovanu opět vystupovat jako nejlepší tým první ligy. Jak jsou v této pozici silní v kramflecích přijede otestovat loňský nováček první ligy a zároveň loňský čtvrtfinálový soupeř Lvů HC Olomouc. Slovan má za sebou sérii pěti vítězství v řadě a další pomyslný korálek na šňůru úspěchů se pokusí navléknout na domácím kluzišti již tuto sobotu 20.listopadu od 17:00 hod. Na utkání jsou pozvané i děti z dětského domova na Severní terase, které budou mít možnost zúčastnit se o přestávce soutěží na ledě.
19.11.Junioři prohráli s Jindřichovým Hradcem 2:4UNL - JHR 2:4, 18.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Nepovedené utkání o třetí místo sehráli Lví junioři na domácím ledě s Jindřichovým Hradcem. Od druhé minuty prohrávali a jen na konci druhé třetiny dokázali zdramatizovat zápas. Neproměnili 4 nájezdy a spoustu dalších šancí.
18.11.Bylo to těžký, říká David PazourekCHM - UNL 2:3, 24.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Zápas v Chomutově zvládli Ústečtí Lvi opět vítězně. Urvali tak již páté vítězství v řadě a díky klopýtnutí Českých Budějovic v Kadani se probili na čelo prvoligové tabulky. Vítězství se nerodilo vůbec lehce. Hru poznamenala, podobně jako v domácím zápase s Kadaní, řada zbytečných vyloučení. Nyní i dvou osobních desetiminutových trestů. Ty budou podle ústeckého forvarda Davida Pazourka „řádně“ ohodnoceny finančními postihy. V posledních zápasech se prosazuje právě jím vedený útok. Proti Kadani otevíral skóre. V Chomutově dokonce zařídil první dvě trefy. Jeho vedoucí se trefil v druhém zápase po sobě. Opět v přesilovce.
17.11.Lvi se posunuli do čela prvoligové tabulkyCHM - UNL 2:3, 24.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ch o m u t o v - Lvi zvládli i letošní čtvrté derby a po dvou vyhraných zápasech s Kadaní mají za sebou i dvě výhry nad rivalem z Chomutova. Pětizápasová vítězná šňůra je tak poslala na první místo prvoligové tabulky, když doposud vedoucí České Budějovice prohráli překvapivě i druhý souboj s Kadaní v této sezóně.
16.11.Fotoreportáž: UNL-KAD 4:1UNL - KAD 4:1, 23.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Domácí vlétli do soupeře stejně, jako v Českých Budějovicích. Zatlačili ho do pásma a vytvářeli jednu šanci za druhou. Soupeře přestříleli v první třetině 24:4.
16.11.Ve středu další derbyCHM - UNL 2:3, 24.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - V rychlém sledu pokračuje program první hokejové ligy. Ústečtí Lvi zajíždí k severočeskému rivalu do Chomutova k 24. kolu. Odehrají tak druhé derby v řadě. První, doma s Kadaní, zvládli v pondělí úspěšně. Prodloužili tak svoji sérii na čtyři vítězství v řadě. Bodovali už v desátém zápase za sebou. Před Chomutovem, který je třetí, mají Lvi náskok již třinácti bodů.
15.11.Ústecká juniorka veze body z PískuPIS - UNL 4:6, 17.kolo | František SuchanJunioři: IHC Písek - Ústečtí Lvi 4:6. Zápas plný zvratů sehrálo Ústí nad Labem v Písku. Od 5. minuty prohrávalo, pak se dostalo do tříbrankového vedení. Domácí se však nevzdali a v 50. minutě dokázali vyrovnat. Ovšem útočník Slovanu Jan Kleč v 56. minutě vstřelil vítězný gól a pak ještě při power-play pečetil výhru hostů.