OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V listopadu 2003 vyšly tyto články:

12>>
29.11.Slovan přišel o další tři bodyOPA - UNL 3:1, 22.kolo | Aleš Redaj, Jaroslav Šindelář, Tomáš Kubánek
Ústečtí hokejisté prohráli v Opavě 3:1 a nadále tak pokračují v nevýrazných výkonech proti týmům z dolní poloviny tabulky. Domácí hokejisté přitom o svém teprve třetím letošním vítězství v normální hrací době rozhodli až dvěma brankami v závěrečném dějství. O jediný úspěch hostů se v první třetině postarala nová akvizice Lvů, útočník Martin Adamský. Ústecký celek tak opět v tabulce klesl na čtvrté místo za Beroun, který dnes vyhrál nad Havířovem.
28.11.Dalším soupeřem Lvů je OpavaOPA - UNL 3:1, 22.kolo | Martin Řežábek
Ve středu porazili Lvi z Ústí Berounské Medvědy 3:0 a posunuli se na třetí pozici. Lépe ústeckým hokejistům asi svědčí zápasy s celky z vyšších příček tabulky, ovšem body z ledu hůře postavených soupeřů jsou stejně důležité. Zítra se je o ně budou snažit připravit Opavští, v případě prohry by se totiž mohli domácí propadnout až na nelichotivé předposlední místo. Zápas začne v 17:30 na zimním stadioně v Opavě.
26.11.Třetí příčka dobyta i díky nule SáblíkaUNL - BER 3:0, 21.kolo | Miroslav Janíček, Martin Řežábek
Ústečtí Lvi dnes po bojovném výkonu porazili medvědy z Berouna 3:0, bodově se s nimi srovnali a posunuli se tak díky lepším vzájemným zápasům na třetí pozici v provoligové tabulce. Výrazným dílem se na výhře podílel Lukáš Sáblík, na kterého dnes Berounští nenašli recept a dovolili mu připsat si do osobních statistik třetí nulu sezóny.
25.11.Bude lev silnější než medvěd?UNL - BER 3:0, 21.kolo | Aleš Redaj
V minulé sezóně tým Berounských Medvědů během 40 zápasů posbíral 41 bodů a o svou účast v dalším prvoligovém ročníku musel bojovat až v baráži o udržení. Letos stihli Medvědi v polovině soutěže přesně vyrovnat svůj bodový zisk z loňské sezóny a po 20. kole jim patří lichotivá třetí příčka, o tři body právě před ústeckými hokejisty. Domácí tak mají zítra možnost v přímém souboji svého soupeře ze třetí pozice sesadit. Stačí jim k tomu jediné - vyhrát.
25.11.Nové posily Lvů: obránce Kočí a útočník AdamskýMichal BergÚ s t í n/L. - Vedení klubu dnes díky dohodě se dvěma extraligovými týmy přivedlo do týmu dvě kvalitní posily. Z Plzně přichází na hostování do konce sezóny útočník Martin Adamský, z Liberce obránce Václav Kočí, který by v Ústí měl zůstat zatím do konce ledna.
22.11.Slovan opět zradila koncovkaMBL - UNL 3:1, 20.kolo | Martin Řežábek, Aleš Redaj
Svěřenci trenéra Setikovského nedokázali prodloužit vítěznou sérii na více než tři zápasy a podlehli boleslavským hokejistům 1:3. Pro Mladou Boleslav to naopak po třech prohrách znamená zisk tří důležitých bodů. Vítězství domácí dokonali ve třetí třetině, kdy dokázali vstřelit dvě branky a čestný úspěch hostí zajistil Sýkora. Ústečtí Lvi tak nevyužili zaváhání Berouna, jenž také dnes nebodoval. Znamená to tedy, že zůstavají minimálně do středy na čtvrté příčce.
21.11.Série se prodlouží, ale která?MBL - UNL 3:1, 20.kolo | Martin Řežábek, Aleš Redaj
Zítra se ústečtí hokejisté vydají do Mladé Boleslavi, kde je na programu 20. kolo 1. ligy. „Doufám, že jsme od zápasu s Hradcem nastartovali novou vítěznou sérii, která bude ještě dlouho pokračovat,“ řekl Daniel Tvrzník po zápase s Kadaní. Ústečtí Lvi třikrát po sobě vyhráli, stejný počet zápasů ale nebodovali Boleslavští a nabízí se tedy otázka který z týmů "dokáže" sérii prodloužit. Beze sporu bude ale k vidění kvalitní utkání dvou týmů z první poloviny tabulky. Utkání začíná v 17:00.
19.11.Každý zápas i trénink si zatím užívámUNL - KAD 4:3, 19.kolo | Aleš Redaj
Po dnešním vítězném utkání jsme si odskočili vyzpovídat staronovou akvizici ústeckého týmu, útočníka Daniela Tvrzníka, jenž se počátkem minulého týdne vrátil do Slovanu z angažmá v Itálii. „Před utkáním jsme si věřili, trenéři nám připomněli herní styl soupeře v prvním utkání a nabádali nás, ať hrajeme svoji hru. Dnes to ale nakonec bylo těžší, než jsme čekali. Kadaň kvalitně bránila a dokázala využívat svoje šance,“ všiml si po utkání střelec první branky domácích.
19.11.Po dramatickém závěru zůstávají body v ÚstíUNL - KAD 4:3, 19.kolo | Miroslav Janíček

Ve vyhecovaném severočeském derby byl výsledek dlouho na vážkách. Až do posledních chvil to mohlo být jedno i druhé mužstvo, které mohlo brát body. Hosté se brzy ujali vedení 2:0, když z prvních tří úvodních šancí hned dvě dokázali proměnit. Potom se stáhli do obranné ulity, proti které byli domácí bezmocní a celé první dvě třetiny byl k vidění nepříliš atraktivní rozkouskovaný hokej. To se ovšem změnilo ve třetí třetině, kdy zápas gradoval a diváci se dočkali i vytoužených gólů. Zřejmě větší vůle po vítězství hnala domácí hokejisty do útoku a po velkém náporu nakonec dovedli utkání do vítězného konce.

18.11.Najdou ústečtí střelci recept na brankáře Fikrta? Vstupné na Kadaň pouze 30 Kč.UNL - KAD 4:3, 19.kolo | Aleš RedajZítra přijede na ústecký led jeden z největších rivalů, celek SK Kadaň. Na toto utkání bylo vedením klubu stanoveno jednotné vstupné pouze 30 Kč. Letos se v kadaňském dresu objevuje hned několik hokejistů, kteří v loňské sezóně hájili barvy Ústeckých Lvů. Jedná se hlavně o dva litvínovské hráče, kteří jsou v Kadani na hostování, brankáře Michala Fikrta a útočníka Stanislava Stavenského. Tito dva jsou zároveň největšími oporami svého týmu.
15.11.Ve druhém měření sil opět štastnější ÚstečtíPRO - UNL 2:5, 18.kolo | Petr Kozák, Martin Řežábek, Aleš RedajPrvní vzájemný zápas obou mužstev dospěl do prodloužení, kdy před domácím publikem rozhodl o výhře 3:2 kapitán Hodek.
Dnes měli oba celky opět velkou motivaci. Dvanáctý Prostějov potřeboval po třech prohrách naplno bodovat, Ústečtí chtěli potvrdit tři body z domácího zápasu proti Hradci. Lépe nakonec dopadlo klání pro Ústecké Lvi, kteří si po výsledku 5:2 odvážejí cenné vítězství.
13.11.Prolomí Slovan nedobytnost Prostějova?PRO - UNL 2:5, 18.kolo | Miroslav JaníčekTuto sobotu je na programu 18. kolo 1. hokejové ligy. Ústečtí Lvi zavítají na led dvanáctého Prostějova, který po debaklu v Chomutově dvakrát za sebou prohrál pouze o gól. Slovan ještě po svém návratu do 1. ligy ani jednou na ledě Prostějova nebodoval.
12.11.Daniel Tvrzník se z Itálie vrací domů, přišli Volráb se Staňkem, odešel Čacho s ReboljemDavid SchlegelÚ s t í n/L. - Do celku HC Slovan Ústečtí Lvi se po krátkém italském angažmá vrací útočník Daniel Tvrzník. Dalšími posilami jsou sparťanský útočník Daniel Volráb, jenž zahájil letošní sezónu v Písku, a slávistický obránce Ondřej Staněk. Volráb přichází na hostování, Staněk na střídavý start. Mužstvo naopak opustili cizinci - slovenský útočník Viliam Čacho, jenž se vrátil na Slovensko, a Slovinec Miha Rebolj.
12.11.Po třech prohrách se zablýskloUNL - HKR 4:1, 17.kolo | Miroslav Janíček, Martin ŘežábekÚstečtí Lvi dnes vrátili Hradci porážku ze čtvrtého kola s velice podobným výsledkem. Po bojovném výkonu porazili soupeře poměrem 4:1 a drží se na čtvrtém místě tabulky. Zápas rozhodla druhá třetina, ve které dokonali obrat zápasu Kudrna s Appelem. Třetí část utkání už domácí kontrolovali hru a cenné tři body si nenechali vzít. Vítězství se budou snažit hokejisté vybojovat také v sobotu v Prostějově, který dnes těsně podlehl Třebíči 3:4.
12.11.Nenecháme se tím vítězstvím ukolíbat, říká Jiří KudrnaUNL - HKR 4:1, 17.kolo | Michal PíchaPo sérii třech nevydařených utkání, kdy prohráli Lvi dvakrát doma a naposledy pak na ledě Havířova jednoznačně 5:2, se jim podařilo tuto smolnou sérii prolomit a připsali si na své konto další 3 body. Hokejisté Slovanu tak nadále okupují čtvrtou příčku v tabulce, po té, co Kadaň prohrála v Jihlavě 4:2.
10.11.Třikrát a dost?UNL - HKR 4:1, 17.kolo | Martin ŘežábekNaši hokejisté prohráli třikrát za sebou a ve středu se budou snažit tuto nelichotivou sérii zastavit. Proti ale bude soupeř z Hradce Králové, který se dotáhl na rozdíl dvou bodů a okupuje tak šesté místo tabulky. V minulé sezóně dokázali naši hokejisté Hradec porazit v obou utkáních, 8:1 před domácím publikem a 1:0 na ledě protivníka. Letošní zápas se ale nepovedl, porážku 2:4 se tak snad Ústeckým Lvům podaří napravit. Hradec udolal v minulém kole našeho nedávného přemožitele z Třebíče a v patnáctém kole přišel o body v samém závěru střetnutí s Jihlavou. Bitva o čtvrté místo začne ve středu 12.11. v 18:00 na zimním stadionu.
8.11.Ze severu Moravy s další porážkouHAV - UNL 5:2, 16.kolo | Radek VokálHavířovští Panteři vrátili Lvům porážku ze 3.kola, když v odvetě vyhráli 5:2. O zisku tří bodů rozhodli ve druhé třetině, kdy se trefili čtyřikrát. Ve třetí třetině už se Lvům nepodařilo výsledek zvrátit a po dvou těsných porážkách utrpěli třetí, zatím nejvýraznější v této sezóně. Příští soupeř z Hradce Králové se dotáhl na rozdíl dvou bodů a tak bude ve středu k vidění bitva o čtvrtou příčku.
7.11.Přijdou po domácím půstu hody?Miroslav JaníčekPo třech utkáních za sebou na domácím ledě se Ústečtí Lvi představí po dlouhých šesti letech opět příznivcům havířovských Panterů. Našim borcům se ve dvou posledních zápasech vůbec nedařilo a po dvou prohrách by chtěli získat aspoň část ztracených bodů zpět. Ovšem nebude to rozhodně lehký zápas. Přestože severomoravané získali z posledních dvou zápasů pouze dva body, o vedení přišli, ať už doma s Duklou nebo v Třebíči, vždy až v samém závěru utkání.
6.11.Chtěli jsme, ale nešly nám nohy, říká Martin KoudelkaUNL - OLO 1:2, 15.kolo | Michal Pícha, David SchlegelÚ s t í / L. - Potřetí za sebou dnes hráli Ústečtí Lvi na domácím ledě. Po nevydařené koncovce v minulém zápase s Třebíčí, se jim nepovedl ani další zápas, když podlehli doma Olomouci 1:2. Jediným střelcem Lvů byl Martin Koudelka, na kterém bylo zklamání z prohraného zápasu hodně znát.
5.11.Výprodej bodů z ústeckého ledu pokračujeUNL - OLO 1:2, 15.kolo | Miroslav Janíček, Tadeáš DrahorádSlovan doma opět ztratil. Po mizerném výkonu nezůstal v Ústí ani bod. Do vedení dostal domácí ve 12. minutě Koudelka po Hodkově akci. Ani jediné vedení v zápase Ústečtí nevychutnávali dlouho. Po třech minutách vyrovnával Kašparů. Pět minut od začátku druhé třetiny trestal zaváhání obrany Slovanu Karný.