Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

12>>
31.10.Slovan trápí výsledky a také marodkaTisková zprávaÚ s t í n/L. - Krom špatných výsledků trápí Slovan i marodka zkušených hráčů. Mimo hru jsou obránci Martin Vágner a Jan Látal, dále útočníci Peter Jánský, David Merta a Jaroslav Roubík.
31.10.Na Valašsku rozhodla o zisku bodů až třetí třetinaVSE - UNL 4:2, 20.kolo | Tomáš SuchánekVsetín - Slovan čekal dnes na Vsetíně druhý zápas ve dvou dnech. Po včerejším nepovedeném představení ve Frýdku - Místku se chtěl pokusit překvapit favorizovaný Vsetín. Severočeši na Lapači dokonce dvakrát vedli, ale ani to na zisk bodů nestačilo a Slovan tak odjíždí domů z moravského tripu bez bodu.
30.10.Aukce limitovaných dresů k republikovému výročíJiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan odehrál utkání proti HC RT TORAX Poruba v limitované edici dresů, které byli věnovány ke 100 letům založení republiky a vy máte nyní jedinečnou možnost dresy vydražit na AUKCI. Dražba potrvá do 15. 11. 2018 do 18:00, tak neváhejte.
30.10.Nevydařený zápas na ledě Frýdku-MístkuFRM - UNL 6:2, 18.kolo | Lenka ŠustrováV dnešním zápase jsme mohli vidět hodně využitých přesilovek na straně domácích. Celou první třetinu ovládl Frýdek-Místek a dal pět gólů z toho čtyři v přesilovce. Slovan neměl moc příležitostí se dostat k bráně a proto v následujících třetinách vstřelil jen dva góly. Ty ale nestačily na vyrovnání gólového rozdílu, který Frýdek poslední třetinu navýšil jěště o jeden gól. A tak Slovan jede domů bez bodů.
29.10.Junioři začali nadstavbu vítězněKVB - UNL 2:3, 11.kolo | Filip Vlček (UNL)Junioři vstoupili jako favorit nadstavbové části skupiny "O" vítězně. Karlovy Vary "B" porazili 3:2. Dále ve skupině mají ústečtí junioři: Kadaň, Litoměřice, Klatovy, Hvězdu Praha, Kralupy n/V a Kobru Praha.
29.10.První zápas nadstavby se dorostu nepovedlLTB - UNL 8:3, 11.kolo | Jan ProšekLitvínov - V rámci prvního kola nadstavby nastoupil Slovan na ledě soupeře proti Litvínovu B. Ústečtí hokejisté na svého protivníka nestačili, podlehli mu 3:8. Za Slovan se dvakrát trefil Chlapec, jednu branku přidal Tomšík.
29.10.Moravský dvojzápas zavede Slovan do Polárky a na LapačFRM - UNL 6:2, 18.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Severočeši vyráží na moravský trip, kde je čekají dva zápasy ve dvou dnech. Nejprve si v úterý Slovan dohraje 18. kolo ve Frýdku - Místku. O den později se v rámci 20. kola přesune na Valašsko, kde jej čeká Vsetín. Přiveze si Slovan zpět na sever Čech nějaké body? Na Slezsku startuje utkání od 17 hodin, na Valašku poté od 17:30.
28.10.Góly jsme dostali z nezodpovědnosti, řekl po utkání s Porubou JánskýJiří CíchaÚ s t í n/L. - Do svého prvního utkání za Slovan nastoupil Peter Jánský proti Porubě. Zápas byl speciální díky výročí sta let od vzniku Československa, ale ani tento důležitý historický moment Slovanu body nepřinesl. Trápení tak trvá i nadále, hlavní důvody se po utkání snažil najít právě nově příchozí hráč.
27.10.Slovan v slavnostní den nestačil na PorubuUNL - POR 3:5, 19.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan v sobotním slavnostním utkání nestačil na svého soupeře z Poruby, který dokázal vyhrát na našem ledě 5:3. Další domácí zápas čeká ústecký celek 2. 11. 2018 od 17 hodin proti HC Benátky nad Jizerou. Přijďte podpořit žlutomodrý celek v cestě pro bodový úspěch.
26.10.Zabere Slovan v souboji s nováčkem soutěže?UNL - POR 3:5, 19.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V rámci 19. kola zavítá na led Slovanu nováček soutěže z ostravské Poruby. Utkání bude ve znamení oslav 100 let české státnosti. Střetnutí bude zahájeno českou státní hymnou a Slovan nastoupí ve speciálních dresech, jejichž hlavní motivem bude česká vlajka. Utkání startuje v sobotu od 16:00 a úvodní vhazování provede bývalý kanonýr Slovanu David Pazourek.
23.10.Aleš Stezka: Jsem rád, že tu můžu býtJiří CíchaÚ s t í n/L. - Aleš Stezka v letošní sezóně nastupoval za Piráty Chomutov a do Ústí nad Labem přišel pomoc formou střídavých startů zhruba před týdnem. Má už za sebou odchytaný zápas proti Třebíči, a také odchytal před domácími fanoušky severočeské derby s Litoměřicemi. Jak je tu spokojený?
22.10.Severočeské derby zvládly lépe LitoměřiceUNL - LTM 2:4, 17.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V rámci 17. kola zavítaly do Ústí nad Labem nedaleké Litoměřice. Toto severočeské derby dokázali pro sebe urvat i podruhé v sezoně Kališníci. Ti vedli v utkání už o čtyři branky, Slovan však dokázal zápas zdramatizovat, ale i přes mohutný finiš, podpořený závěrečnou power-play, nebere ani bod.
21.10.V pondělí přijďte na severočeské derby!UNL - LTM 2:4, 17.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V pořadí druhé severočeské derby s Kališníky čeká hokejisty Slovanu v rámci 17. kola. Tentokrát se Slovan představí na domácím ledě a má Litoměřicím co vracet. Utkání startuje v pondělí 22.10.2018 od 18:00.
20.10.Slovan bojoval do posledních silTRE - UNL 4:3, 16.kolo | Lenka ŠustrováDnes jsme na Třebíčském ledě mohli vidět velice zajímavý a napínavý zápas. Už od začátku zápasu byly výkony vyrovnané a to se projevilo hned v první třetině, která skončila 1:1. Druhou třetinu začal aktivněji Slovan, ale i tak opět skončila vyrovnaně 2:2. Třetí také dopadla nerozhodně a tak muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém dal gól Třebíč a tím ukončil zápas. A tak Slovan veze domů vydřený bod.
19.10.Dorost si poradil také s VarnsdorfemUNL - VRN 8:1, 10.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 10. kola si ústečtí dorostenci dokázali na domácí půdě poměrně snadno poradil s Varnsdorfem. Slovan vyhrál první třetinu 5:1, celkově se radoval z výhry 8:1. Na branku soupeře vyslal 79 střel.
19.10.Slovan vstupuje do druhé čtvrtiny na ledě Bílých HvězdTRE - UNL 4:3, 16.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu vstupují do druhé čtvrtiny soutěže na ledě Třebíče. Trenérský tým doplnil v týdnu Martin Štěpánek a čeká jej tak v tomto utkání premiéra na lavičce A mužstva Slovanu. Utkání startuje na ledě Třebíče od 17:30.
17.10.Máme dobré mužstvo, věří Jiří SeveraUNL - KLA 4:8, 13.kolo | Ladislava KrálováAčkoli se Slovanu momentálně příliš nedaří, útočník Jiří Severa nehází flintu do žita. Věří, že díky snaze a potřebné podpoře fanoušků Slovan dokáže začít opět vítězit a sbírat body, svěřil se redakci Jiří Severa, který včera oslavil své 23.narozeniny.
17.10.Dorost přestřílel a porazil KralupyKNV - UNL 2:8, 6.kolo | Jan ProšekKralupy nad Vltavou - Ústečtí dorostenci v rámci šestého kola odehráli zápas na ledě Kralup. Slovan byl střelecky výrazně aktivnější, 64 střel vyslal na branku soupeře, prosadil se hned osmkrát.
16.10.Novým asistentem Slovanu M.ŠtěpánekTisková zprávaÚ s t í n/L. - Novým asistentem Tomáše Mareše byl dnes jmenován Martin Štěpánek. Ústecký odchovanec a mistr světa z Petrohradu povede s hlavním trenérem již zítřejší trénink.
15.10.Dorost porazil Českou LípuCLI - UNL 1:5, 9.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci devátého kola ligy dorostu nastoupilo Ústí proti České Lípě. Slovan se dostal do vedení 3:0, pak se prosadili domácí. Ve zbytku zápasu přidalo Ústí dvě branky, a tak vyhrálo 5:1.