OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V říjnu 2016 vyšly tyto články:

123>>
31.10.Starší dorostenci i podruhé v sezóně vyzráli na KobruUNL - KOB 5:2, 10.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Hokejisté staršího dorostu rozehráli druhou polovinu soutěže a i ve druhém domácím utkání v řadě hostili pražský celek, tentokrát do Ústí zavítala Kobra Praha. Řady Slovanu navíc posílilo také šest hráčů z mladšího dorostu a na ledě se rozhodně neztratili. Dvěma góly se blýskl Tomáš Čermák a Slovan následně dalšími třemi brankami rozhodl o svém vítězství 5:2.
31.10.Junioři si poradili se Sokolovem, gólově prosadilo se pět hráčůKVB - UNL 3:5, 10.kolo | Jan ProšekSokolov - V rámci 10. kola Ligy juniorů se proti sobě postavili hokejisté Sokolova a Ústí nad Labem. Za Slovan se gólově prosadilo pět různých hráčů. Severočeši vyhráli 5:3 a získali tak další body do tabulky.
31.10.Slovan prohrál s Litoměřicemi 4:5UNL - LTM 4:5, 11.kolo | Ladislava KrálováDerby s Litoměřicemi nedopadlo pro Slovan příliš dobře. Utkání se odehrálo 30.10.2016 na ústeckém zimním stadionu a ačkoli se ým žlutomodrých řadí mezi lídry tabulky, nechal se pokořit hosty, kteří zvítězili 5:4.
31.10.Fandi svému týmu s WSM ze střídačky už tuto sobotu!KlubJste fanoušci hokeje? Pravidelně navštěvujete zápasy WSM ligy? Pak zbystřete! Společnost WSM pro vás připravila soutěž, jejíž hlavní cenu by chtěl vyhrát snad každý hokejový fanoušek.
29.10.Lídr tabulky pod Střekovem padlUNL - PRO 3:2, 19.kolo | Filip Vlček, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - Slovan hostil v 18. kole lídra tabulky WSM Ligy, kterého dokázal porazit už v úvodním střetnutí letošní sezóny. Jestřábi, tak chtěli porážku Slovanu oplatit na jeho domácím ledě, ale nevyšlo jim to. Z Ústí si odváží porážku 3:2.
29.10.Jsme silní v domácím prostředí, říká Zdeněk Doležal po skalpu lídraUNL - PRO 3:2, 19.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan si připsal velmi cenný skalp lídra tabulky, prostějovské Jestřáby porazil 3:2. Skóre sobotního duelu otevřel útočník Zdeněk Doležal, který si po utkání pochvaloval skalp vedoucího týmu prvoligové tabulky. "Doma jsme silní. Je to změna oproti zápasům venku na Moravě, kde na vás řvou a je to těžké," přiznává kanonýr Zdeněk Doležal.
28.10.INFORMACE PRO FANOUŠKY NA ZÁPAS S PROSTĚJOVEMTisková zprávaÚstí nad Labem – Už tuto sobotu hraje Slovan domácí utkání proti Prostějovu. Přečtěte si všechny důležité informace a pokyny pořadatelů.
27.10.Do Ústí zamíří první Prostějov, se kterým si Slovan už jednou poradilUNL - PRO 3:2, 19.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Slovanu se minulé utkání vůbec nepodařilo, když prohrál na ledě Přerova 6:1. Po Litoměřicích prohrál tak další zápas. Nyní se na svém ledě utká s Prostějovem, který se aktuálně nachází na prvním místě tabulky. Ústí si však v prvním vzájemném utkání s Jestřáby poradilo, když je v rámci šestého kola porazilo 3:4 po prodloužení. Úvodní buly sobotního duelu bude vhozeno v 17:00.
26.10.Brankář Jakub Soukup má z celé soutěže nejvyšší počet zákrokůJan ProšekMezi statistikami brankářů ve WSM Lize mu patří hned několikrát první místo. Ústecký brankář Jakub Soukup čelil nejvíce střeleckým pokusům soupeře a připsal si nejvíce zákroků. V počtu odchytaných minut mu patří druhé místo, na svém kontě má 800 minut. První je v tomto ohledu Marek Laco, který má ale odchytáno jen o 15 minut více. Podle statistik se může zdát, že ústečtí obránci svému brankáři příliš nepomáhají, neblokují střely. Podle slov Jakuba Soukupa se má situace poněkud odlišně.
26.10.Sympaťák WSM Ligy 2016/2017RedakceVe čtvrtek 27. října začne druhý ročník ankety Sympaťák WSM Ligy. Proběhne ve spolupráci Českého svazu ledního hokeje z.s. se společnostmi BPA sport marketing a.s., World Systems Market, Inc., firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje Hokej.cz.
26.10.Slovan utkání na ledě Přerova nezvládlPRE - UNL 6:1, 18.kolo | Tereza KošťálováPřerov - Severočeští hokejisté vyjeli do Přerova odehrát 18. kolo WSM Ligy. Skóre otevřeli domácí, ale Slovanu se podařilo po jednašedesáti vteřinách po chybě obrany Zubrů vyrovnat. Poté si však otěže převzali přerovští a zápas, který sledovalo 2 117 diváků, skončil po řádné hrací době pětibrankovým rozdílem.
25.10.Beseda s fanoušky se nesla v přátelském duchuJana DrbalováÚ s t í n/L. - Také v této sezóně se uskutečnila na zimním stadionu v Ústí nad Labem beseda s fanoušky. V úterý 25. října od 18:00 měli v prostorách stadionu příznivci ústeckého hokeje možnost diskutovat přímo s vedením klubu či trenéry A mužstva. Otázky fanoušků nejen o vzájemné komunikaci, ale také o chystaných akcích směřovaly především na obchodního jednatele Borise Rajdla a na sportovního ředitele Vladimíra Evana.
25.10.Slovan se v Přerově pokusí odčinit porážkuPRE - UNL 6:1, 18.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Po sobotní nevydařené odvetě proti regionálnímu rivalovi z Litoměřic zajíždějí hokejisté Slovanu na horký led Zubrů, aby se pokusili oplatit jim zářijovou prohru z domácího ledu. Hrát se bude hned o šest bodů, neboť oba týmy dělí pouze jedna pozice v tabulce a také jen jediný bod.
24.10.Starší dorostenci se dál potácí na konci tabulky, doma nestačili HvězděUNL - HVP 3:6, 9.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Po sedmi gólech, které Slovanu uštědřily v posledním utkání Karlovy Vary se Ústečtí v rámci 9. kola Ligy staršího dorostu představili opět doma. Tentokrát změřili síly s hokejisty Hvězdy Praha. Ani výhoda domácího prostředí však Slovanu nepomohla a Hvězdě podlehl 3:6.
23.10.Žlutomodří prohráli na nájezdy s Kláštercem nad OhříUNL - KNO 5:6, 9.kolo | Ladislava KrálováÚ s t í n/L. - Zápas, který se odehrál 21.10.2016 na ústeckém ledě, začal pro domácí velmi nadějně. První třetinu ukončili za stavu 2:0, ale i přesto měli hosté v průběhu dalších dvou třetin zápasu navrch. Juniorka tak prohrála 5:6.
22.10.Slovan dokázal zvrátit dvoubrankové manko, v prodloužení s Litoměřicemi ale padlUNL - LTM 3:4, 17.kolo | Filip Vlček, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V zápase 17. kola WSM Ligy hostili ústečtí hokejisté v rámci severočeského derby Litoměřice. Úvod zápasu se vydařil lépe Stadionu, který si vypracoval v zahajovacím dějství dvoubrankové vedení. Ve druhé třetině se Slovanu podařilo skóre vyrovnat a na začátku třetí dvacetiminutovky jít ve vlastním pětiminutovém oslabení do vedení. Při stejném vyloučení Vladimíra Brože, který inkasoval vyšší trest, Litoměřice stanovily vyrovnaný stav zpět. O prémiovém bodu pro Stadion rozhodl v prodloužení Ondřej Procházka.
22.10.Trápí nás koncovka, přiznává Martin Vágner UNL - LTM 3:4, 17.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Do utkání 17. kola WSM ligy vstoupili lépe Kališníci, kteří si během první třetiny vytvořili dvoubrankový náskok. O ten ale později přišli. Ve třetí části daly oba týmy po jednom gólu a duel tak dospěl do prodloužení. V tom byli úspěšnější Litoměřičtí. Severočeské derby zhodnotil kapitán Slovanu, Martin Vágner.
22.10.Beseda s fanouškyTisková zprávaPrvní beseda letošní sezony proběhne již toto úterý!
20.10.Ústečtí v odvetě vyzvou na souboj sousední LitoměřiceUNL - LTM 3:4, 17.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - V sobotu 22. října je na programu 17. kolo WSM ligy. V něm se střetnou dva severočeští rivalové. Do krajského města zavítá Stadion Litoměřice. V posledním vzájemném duelu podlehli žlutomodří Kališníkům 4:5. Podaří se Slovanu odčinit tuto porážku? Přijďte se o tom přesvědčit na ústecký zimní stadion. Klání startuje v 17:00 hodin.
19.10.Vyhrát jsme mohli rozhodně vyšším rozdílem, ví kanonýr Jaroslav RoubíkUNL - FRM 3:1, 16.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Po dlouhé době se do sestavy ústeckého Slovanu vrátil útočník Jaroslav Roubík. Slovan při jeho obnovené premiéře v probíhajícím ročníku WSM ligy porazil Frýdek-Místek 3:1, obávaný kanonýr s číslem 41 ale v utkání nebodoval.