Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

1234>>
31.10.Volte Krále Zlatopramen Arény za říjenSUM - UNL 3:7, 18.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - První hokejová liga si už odkroutila třetinu ze základní části. Ústečtí se drží na piedestalu a čtenáři webových stránek mohou opět zvolit, kdo na jejich počínání má největší podíl. Tradiční anketa o Krále Zlatopramen arény pokračuje druhým dílem. V něm se volí muž za měsíc říjen. HLASOVÁNÍ NALEZNETE PŘEPNUTÍM ZÁLOŽKY Z TABULKY NA HLASOVÁNÍ VPRAVO DOLE NA HLAVNÍ STRÁNCE.
30.10.Čurilla zůstane ve Zvolenu do konce rokuMartin PešoutÚ s t í n/L. - Původně do Zvolena zamířil na měsíc, své angažmá na Slovensku si však nakonec útočník Marek Čurilla prodlouží.
30.10.První Ústí porazilo poslední PříbramUNL - PRI 5:2, 11.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Byl to pořádný boj. Poslední Příbram pořádně Lvíčatům zatopila. Žlutomodří díky trpělivé hře slavili výhru 5:2. Hosté museli odjíždět velmi rozladěni, vždyť zápas prohráli v posledních sedeti minutách. Ústí slaví další výhru.
30.10.Mladší dorost prohrál počtvrté v řaděPLZ - UNL 8:0, 11.kolo | Lucie Mužíková, Miroslav JaníčekP l z e ň - Po debaklech z posledních dvou zápasů si mladší dorostenci nenapravili reputaci ani v 11. kole ELIOD extraligy na ledě Plzně. Indiáni po domácí prohře s Chomutovem nic neponechali náhodě a do utkání vstoupili raketově. Když v polovině 7. minuty svítil na ukazateli skóre stav 4:0, bylo prakticky po zápase a otázkou byla pouze výše skóre. Ústečtí hokejisté mají z posledních tří zápasů šokující skóre 2:23 a boj o udržení v soutěži nabývá čím dále aktuálnější podoby.
30.10.Starší dorost nadělil Benátkám kanáraBNJ - UNL 0:6, 11.kolo | Miroslav JaníčekB e n á t k y n/J - Zlepšenou formu z pátečního utkání odjeli starší dorostenci Ústeckých Lvů potvrdit do Benátek nad Jizerou. Po úvodním oťukávání hokejisté Slovanu zápas plně ovládli a do tabulky si připsali další dva body.
29.10.Slovan proti Šumperku nezaváhalSUM - UNL 3:7, 18.kolo | Jaroslav Svoboda, Zdeněk Kamínek ml., Martin SchwarzÚstí nad Labem - K utkání 18. kola druhé nejvyšší české hokejové soutěže odjeli Lvi až do dalekého Šumperka. Ve čtvrté minutě se domácí ujali vedení, ale ještě do přestávky zkorigovali žlutomodří skóre a stav byl 3:2 z pohledu Ústí nad Labem. Během zbylých čtyřiceti minut se hokejisté z krajské metropole prosadili ještě čtyřikrát a z ledu Draků zaslouženě odváží tři body. Ve střetnutí se blýskl třemi asistencemi Robin Kovář.
29.10.Ústí střílí góly na počkání. Vyžadujeme maximální koncentraci, reaguje RosolMartin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi v probíhajícím ročníku první ligy skutečně problémy s koncovkou nemají. Za osmnáct zápasů nastříleli neuvěřitelných devětasedmdesát branek. Naposledy poslali k ledu sedmi zásahy Šumperk. Navíc se střelecky probouzejí hokejisté, kterým to v úvodu sezóny tolik nelepilo. Podle kouče Rosola se nejedná o náhodu.
28.10.Ústečtí Lvi jedou do dalekého ŠumperkaSUM - UNL 3:7, 18.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - V rámci 18. kola první hokejové ligy zajíždí Ústečtí Lvi do tři sta kilometrů vzdáleného Šumperka, kde v sobotu, 29. října 2011, od 17 hodin odehrají druhý vzájemný duel. Šumperští Draci se aktuálně nachází na desátém místě tabulky, ale z osmi domácích utkání prohráli pouze tři. Pro Slovan tedy budou jistě tvrdým oříškem, ale na druhou stranu to byl právě Šumperk, který z Ústí nad Labem odjížděl s devítibrankovým nášupem a roztočil tak ústecký brankostroj. Sobotní utkání mezi Draky a Lvy můžete sledovat na textovém online přenosu či v přímém přenosu zde.
28.10.Reputace se nekonala ani proti Slavii Praha, mladší dorost již popáté doma padlUNL - SLA 1:8, 10.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V rámci desátého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu změřili ve Zlatopramen Areně své síly HC Slovan Ústečtí Lvi proti stejně starým protivníkům z týmu HC Slavia Praha. Lvíčata nedokázala ani na pátý pokus získat jediný bod v domácím prostředí a i to je jeden z důvodů, proč se svěřenci Tomáše Mareše a Jana Čalouna pohybují u dna tabulky ELIOD extraligy mladšího dorostu. Naopak Pražané ztratili tři body pouze ve dvou utkáních, a to když si nevěděli rady se západočeskými družstvy. Po prohře s Karlovými Vary a Plzní náležela družině Jiřího Hájka a Daniela Brandy třetí pozice. Žlutomodrý tým vyškolili hokejisté z hlavního města v poměru 1:8, jediný gól Ústí nad Labem vstřelil Jakub Koval, jenž dokázal ztečovat dělovku Jana Hucka.
28.10.Zdeněk Ondřej: Nedokážeme proměňovat šance a zápasy si komplikujeme samiUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Zkušený jedenatřicetiletý Zdeněk Ondřej si během šestnácti klání za Chomutov připsal na své konto sedm kanadských bodů (3+4), z toho jedna branka a jedna gólová přihrávka se zrodila v rámci 17. kola I. ligy ČR, kdy bylo na programu severočeské derby mezi Ústeckými Lvy a Piráty z Chomutova. Díky Ondřejově aktivitě si hosté ze Zlatopramen Areny odvezli alespoň bod.
28.10.Recept na Hanuljaka mi podali Pajič s Kovářem, řekl muž středečního večera AlinčUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Titul „muž večera“ náleží nestárnoucímu Janu Alinčovi zcela oprávněně. Nejproduktivnější Lev dokázal jako jediný proti Chomutovu skórovat v loterii zvané samostatné nájezdy a zařídil šelmám o bod navíc. Netajil se ani tím, že mu recept na chomutovského strážce svatyně Miroslava Hanuljaka podali spoluhráči, kteří v úvodních dvou sériích odhalili slabiny gólmana Pirátů.
28.10.Starší dorost opět ve forměUNL - KVB 6:2, 10.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Přestože hosté ze Sokolova, hrající pod hlavičkou Karlovy Vary B, přijeli pouze s jedenácti hráči v poli, dokázali celou první třetinu držet s Ústeckými Lvy krok. Vše důležité se odehrálo ve druhé polovině prostřední části hry, kdy domácí odskočili soupeři o tři branky.
27.10.Měl jsem smíšené pocity, i když jsem do hry nezasáhl, smutnil Jan HeřmanUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Sympatického bývalého ústeckého útočníka Jana Heřmana fandové Slovanu moc dobře znají. Tento bojovník strávil v šatně Ústeckých Lvů tři roky (sezóny 2007 - 2010), premiérový ročník byl extraligový. Po třech sezónách odešel Jan Heřman za svým bratrem Martinem do Plzně, kde ho ale v průběhu loňského soutěžního ročníku potkalo nepříjemné zranění.
27.10.Derby přineslo divácký rekord. Lidé byli fantastičtí, kvituje Miroslav TřetinaUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Miroslav Třetina dobře zná vyhecovaná derby o krále Vysočiny mezi Havlíčkovým Brodem a Jihlavou. Nyní už podruhé poznal atmosféru severočeského šlágru mezi Ústím a Chomutovem. Na druhé letošní derby si našlo cestu přes čtyři tisíce fanoušků a sám Třetina z toho neskrýval nadšení.
26.10.Ve třetí sérii nájezdů zařídil v derby bod navíc nestárnoucí mazák Jan AlinčUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Karel Filas, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Tolika očekávaného severočeského derby se všichni příznivci v Ústí nad Labem konečně dočkali. V repríze loňského finále hostil celek HC Slovan Ústečtí Lvi Piráty z Chomutova. Sázkové kanceláře favorizovaly tým z krajské metropole, jemuž v tabulce náležela před utkáním první příčka. Kdežto hosté, jakožto jedni z aspirantů na titul, okupovali po několika klopýtnutích až možná neočekávaně pozici třetí a již posedmé čekal jejich duel nastavený čas. Zlatopramen Arenu navštívila rekordní návštěva sezóny, cestu si na ústecký zimní stadion našlo 4 085 diváků. V klání nejvíce zazářili a překvapili Pavel Francouz, který svůj tým dnes hodně podržel, dále Miroslav Třetina, jenž vsítil dvě branky Slovanu. Vítězný samostaný nájezd vstřelil ve třetí sérii Jan Alinč. Za Chomutov bodoval nejvíce Zdeněk Ondřej (1+1).
26.10.Třetina katem Pirátů: Bylo to jako v play-offUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi sice měli namále, domácí pevnost ale stejně zůstává nedobytná! I díky dvěma trefám Miroslava Třetiny, který vrátil Slovan v severočeském derby zpět do hry. Ústečtí hokejisté tak i po prvoligovém „El Clasicu“ drží nadále domácí neporazitelnost. „Chomutov hrál velmi zodpovědně,“ tvrdí hvězda středečního klání s dvěma brankami na kontě.
25.10.Konečně! Derby je opět tu! Do Ústí nad Labem plují Piráti z ChomutovaUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - Konečně jsme se dočkali. Po šňůře čtyř venkovních zápasů hrají Ústečtí Lvi opět doma, kde tentokrát hostí svého největšího rivala. Do Ústí nad Labem se s větrem o závod ženou Piráti z Chomutova, kteří budou chtít vybrakovat ústeckou pokladnici. Tradiční a nejvíc očekávané severočeské derby se odehraje tuto středu, 26. října 2011, od 17,30 hodin ve Zlatopramen Aréně. Přijďte podpořit Ústecké Lvy a ukázat soupeři, kdo je doma pánem!
25.10.Trumpetisté opět na hokejiUNL - CHM 3:2, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Na středeční derby s Chomutovem zavítají také trumpetisté ze Severočeského divadla opery a baletu. „Doufáme, že pomohou našim fanouškům vytvořit výbornou atmosféru, ve které nemůžeme prohrát“, řekl Přemysl Zeman, marketingový asistent klubu.
24.10.S Chomutovem na dvou frontách!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Ve středu se kromě hokejistů Ústeckých Lvů utkají s Chomutovem také ústečtí basketbalisté! Od 20.00 hodin přivítají ve svém domovském stánku chomutovské Levharty. Majitelé permanentek na domácí utkání Ústeckých Lvů a zároveň všichni, kdo si zakoupí vstupenku na středeční hokejové derby, mají možnost zakoupit vstupenky na basketbalový souboj dvou rivalů za akční cenu 30,- Kč.
24.10.Historie se opakuje! Dvě vstupenky vyhrál opět Sumecman!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Je to až neuvěřitelné, jak přesné tipy na počet diváků má Josef Matis, fanouškům Slovanu známý jako Sumecman. Již podruhé v řadě získal dvě volné vstupenky na domácí zápas Lvů za nejpřesnější tip počtu diváků ve Zlatopramen Areně.