Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V říjnu 2007 vyšly tyto články:

1234>>
28.10.I v Plzni bylo rozhodnuto už v půlce zápasuPLZ - UNL 5:2, 17.kolo | Vojtěch Honzík, Karel FilasÚ s t í n/L. - Počtvrté za sebou odcházeli Ústečtí Lvi poraženi. V utkání 17. kola nestačili na Plzeň. Na západě Čech padli 2:5. O osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto v polovině zápasu, kdy domácí druhou brankou při vlastním oslabení odskočili na tříbrankový rozdíl. Ústečtí v závěru posledních dvou třetiny dosáhli alespoň dvou branek a odvrátili těžší porážku. V obou gólech měl prsty Adam Šaffer,který si připsal vůbec první body v sezoně. Od začátku zápasu chytal Martin Volke.
27.10.Jednoduchost je nejlepší recept, ví jak na přesilovky Viktor UjčíkUNL - VIT 1:4, 16.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Do Ústí si Viktor Ujčík přivezl tajnou zbraň. Těžko říct, nakolik mu nová hokejka dopomohla k páté brance v sezoně, ale v konečném účtování platil jeho zásah za ten vítězný. "Je o něco tvrdší. Bude to s ní lepší, i když jsem jí měl dneska poprvý, tak se mi s ní hrálo líp, než s kteroukoliv holí předtím," pochvaluje si nový pracovní nástroj Ujčík. To Marek Pinc si liboval, že se mu další vystoupení ve Zlatopramen Areně na rozdíl od zápasu s Německem povedlo.
27.10.Král Lví arény č. 10: Rok PajičUNL - LIB 2:3, 14.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. -Přišel na jeden zápas a hned se stal jeho největší hvězdou. Rok Pajič, slovinský forvard zapůjčený z Vrchlabí ohromil svými výpady Zlatopramen arénu v souboji s Libercem a s přehledem dominoval v hlasování o Krále Lví arény. První body si připsal ve svém prvním celém odchytaném extraligovém utkání Jiří Zikmund. V celkovém pořadí se měnilo místo na třetí pozici, kam poskočil Milan Antoš.
27.10.Třetí třetina již byla příprava na Plzeň, přiznal Jiří HašekUNL - VIT 1:4, 16.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Rozbombardovaná sestava ústeckých forvardů se sice v posledním souboji s Vítkovicemi začala plnit. Mimo dvou dlouhodobých marodů Kloze s Čalounem, si naposledy absentující Pavel Janků a Jiří Hašek navlékli výstroj a chtěli pomoci zapomenout na debakl ze Sazka arény. Nezdařilo se. Slovan doma nestačil na Vítkovice. V půlce utkání prohrával o čtyři branky. „Třetí gól byl zlomový, snažili jsme se zbytek zápasu a hrát poctivě a připravit se na Plzeň,“ připomenul Jiří Hašek nedělního soupeře.
27.10.Slovan se pokusí zvednout v PlzniPLZ - UNL 5:2, 17.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústí i Plzeň mají za sebou nevydařené zápasy. Slovan doma nestačil na Vítkovice, Západočeši vyhořeli na půdě posledního Kladna. Oba celky tedy mají co napravovat. Pro Lasselsberger hovoří fakt, že ve svém domácím prostředí v řádné hrací době ještě neprohrál. Lvi navíc z pěti utkání venku vytěžili jen čtyři body. Ústecký Slovan tedy v neděli 28. října od 17:30 čeká těžká práce.
27.10.Lvíčata rozhodla v prodlouženíUNL - OPA 3:2, 18.kolo | Hanka Veigendová & Jarka PřibylováÚ s t í n/L. - V první třetině byli domácí zaskočeni velkou aktivitou hostů, ale gólu se diváci nedočkali. Skóre otevřel až ve 21. minutě opavský útočník Wittek. Lvíčata se ale nevzdávala. Nejdříve prostřelil opavského brankáře Slavíček a po něm Jankovič. Když už to vypadalo, že Ústečtí zvítězí, tak střílel Kinkor a bylo vyrovnáno- 2:2. Prodloužení trvalo přesně 1 minutu a 5 sekund poté rozhodl ústecký útočník Slavíček- 3:2.
26.10.Místo na střídačce extraligového týmu může být Vaše!Tisková zprávaNa hráčskou lavičku O2 extraligy usednou vítězové mimořádné tipovací soutěže, kterou pro všechny hokejové fanoušky připravila společnost Telefónica O2 Czech Republic, generální partner nejvyšší hokejové soutěže, ve spolupráci se všemi extraligovými kluby. Od 1. listopadu 2007 do 6. ledna 2008 se všichni milovníci ledního hokeje mohou zúčastnit hry a na vlastní kůži zažít v hokejové výstroji celý zápas na střídačce svého klubu. Stačí pouze tipnout správný počet diváků při utkání na domácím ledě.
26.10.Dorostenci proti Šumperku neskórovali, hostům stačila k výhře jediná brankaUNL - SUM 0:1, 17.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Soubojem sousedů z tabulky bylo střetnutí Ústí a Šumperku. Na první gól se čekalo až do 37. minuty, přesilovku využil Cink. V poslední třetině Lvíčata dobývala branku Šumperku vším, co měla, ale Draci se srovnání nepřipustili. Naopak sami z několika brejků mohli skórovat. Domácí se v závěru nedostali ani k power-play a prohráli 0:1.
26.10.Lvi doma zkrachovali v souboji s VítkovicemiUNL - VIT 1:4, 16.kolo | Kateřina Mádlová, Karel FilasÚ s t í n/L. - Kruté utkání sehráli Ústečtí Lvi na domácím ledě. S Vítkovicemi padli 1:4. Z posledních dvou duelů mají hrozivé skóre 1:10. Prohráli navíc už ve třech po sobě jdoucích duelech a nyní je návdavkem čekají těžké zápasy v Plzni a Budějovicích. Nepěkné vyhlídky. Ale zpět k utkání: Rozhodnuto bylo po úvodní dvacetiminutovce. Zatímco hosté se dvakrát prosadili v početní výhodě, domácí neuspěli ani ve dvou dvojnásobných výhodách. Když pak v polovině střetnutí přidali Ostravané další dva zásahy, bylo po zápase. Radost tak může mít jen Martin Volke, který po čtvrté brance vystřídal Zikmunda a poprvé v kariéře si zachytal extraligu.
26.10.Po první třetině jsem se radši schoval v kabině, nečekal na verdikt videorozhodčího Jiří ZemanUNL - VIT 1:4, 16.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Z posledních dvou zápasů si Ústečtí Lvi odnášejí skóre 1:10. Po šesti gólech na Slavii přišel čtyřbrankový příděl od Vítkovic. "Je to mizérie," nebere si servítky Jiří Zeman. Jednoznačně největším pozitivem zpackaného zápasu s vítkovickým Steelem je výkon Martina Volkeho. Třetí brankář Ústí strávil mezi tyčemi téměř půl zápasu, aniž by inkasoval. "Nečekal jsem, že se do branky dostanu tak rychle," hlásí Volke.
25.10.V pátek čeká Ústí souboj s Vítkovicemi! UNL - VIT 1:4, 16.kolo | PromotionÚstí n.L. – Páteční večer bude ve znamení souboje Ústeckých Lvů s HC Vítkovice Steel. Právě proti tomuto soupeři si Slovan připsal první extraligový bod. Nyní by si Lvi rádi spravili chuť po nepovedeném utkání proti Slávii. Přijďte v pátek na hokej, čeká vás zajímavá soutěž! Navíc všichni Vítkové mají vstup zdarma!
25.10.V pátek Lion´s Revue s Petrem HořavouRedakce
25.10.Dají Ústečtí Lvi proti Vítkovicím zapomenout na pražský debakl?UNL - VIT 1:4, 16.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - V posledním kole utržil Slovan zatím nejhorší extraligovou porážku, na ledě Slavie inkasoval “kanára“. Zacelit rány po debaklu by pomohlo vítězství nad týmem HC Vítkovice Steel, který se představí ve Zlatopramen Aréně v pátek 26. října od 17:30 hod. První vzájemný duel obou soupeřů dospěl do prodloužení, ve kterém uspěly Vítkovice. Jak to dopadne tentokrát?
25.10.Zapojte se do výzkumného projektu UK FTVS!Přemysl ZemanÚstí n.L. – Při pátečním utkání s HC Vítkovice Steel se mohou fanoušci zapojit do výzkumného projektu Univerzity Karlovy v Praze - Fakulta tělesné výchovy a sportu. Cílem výzkumu je vytvoření typologie sportovních diváků v ČR.
24.10.Snažili jsme se Ústí nepodcenit, připomíná Roman ČervenkaSLA - UNL 6:0, 15.kolo | Jan HorákPraha - Ústí v kotli lídra tvrdě narazilo. Zázrak se v Sazka Areně nestal a na zpáteční cestu do Ústí vyrazila lví smečka s pořádnou výslužkou. "Slavia dokázala, že má výborný přesilovky," nechal se po zápase slyšet Adam Šaffer, který si své odehrál i v červenobílých barvách. Naopak proti bývalému celku stál na druhé straně Roman Červenka, momentálně nejproduktivnější hráč Slavie. Bod si přípsal i proti Ústeckým Lvům, když asistoval u prvního gólu Jaroslava Bednáře.
24.10.Pohled: Příštích čtyřicet dnů napovíKarel FilasÚ s t í n/L. - Jen jednou v dosavadním průběhu extraligy odcházeli ústečtí hokejisté třikrát po sobě poraženi. Hned v úvodních třech kolech. Ve startu druhé čtvrtiny hrozí stejná situace. Lvi posbírali dvě prohry, jednou inkasovali půltucet branek. Sice na kontě jeden bod navíc za statečný souboj s Libercem, před sebou souboj s Vítkovicemi. V domácí aréně. Je třeba zmobilizovat síly.
24.10.Milan Antoš: Na Slavii jsme recept nenašliSLA - UNL 6:0, 15.kolo | Marcel VonešÚ s t í n/L. - Jako kapitán vedl v minulosti Slavii, v úterý přivedl do Sazka Areny jako kapitán Ústecké Lvy. Milan Antoš si ale návrat určitě představoval úplně jinak. Po vyrovnané první části přišla gólová smršt červenobílého týmu a hráči Slovanu si odvezli šest gólů. Poprvé v sezóně Lvi nevstřelili ani jeden gól.
23.10.Slavia prokázala svou formu, Slovan smetla 6:0SLA - UNL 6:0, 15.kolo | Jakub Mezlík, Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Ústečtí se dokázali slávistickým útokům bránit jen polovinu první třetiny, kdy se poprvé trefil Bednář. Téměř dalších dvacet minut ještě žila naděje na zdramatizování zápasu, ale Bednář přidal druhou branku a vybídl tak své spoluhráče, aby ho napodobili. Konečné skóre se vyšplhalo až na konečných 6:0 - poslední tři branky padly v posledních pěti minutách zápasu.
22.10.Nepodali jsme dobrý výkon, říká i přes výhru Václav NedorostUNL - LIB 2:3, 14.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - V přípravných zápasech i v úvodním extraligovém kole si liberečtí Bílí Tygři na Ústeckých Lvech smlsli, tentokrát to však měli výrazně ztížené. “Byl to těžký zápas. Ústí bojovalo a my jsme je trochu podcenili,” přiznal střelec rozhodující branky Václav Nedorost. V brankách obou soupeřů nastoupily gólmanské dvojky. V té liberecké to byl Michal Fikrt, který patří stále Slovanu.
22.10.Róbert Liščák: Snad se to už prolomíUNL - LIB 2:3, 14.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Od začátku sezóny byl jen stínem hráče, který pomohl dovést Ústecké Lvy do extraligy. V zápase proti Liberci však dal Robert Liščák vzpomenout na to, co se od něj čeká. Svůj výkon korunoval gólem po přesné Pajičově nahrávce a mohl si s úlevou oddechnout: “Myslím si, že to bylo o hodně lepší, než ty zápasy předtím.”