CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3 | ELJ: IHC Králové Písek - HC Slovan Ústí nad Labem 5:4

V lednu 2018 vyšly tyto články:

12>>
31.1.Třeba mě sem ještě nějaké cesty zavedou, říká o konci hostování KružíkUNL - KLA 6:0, 44.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - V Ústí byl na hostování z týmu Kladna, a právě proti svému celku ukončil působení na severu Čech. Jednadvacetiletý útočník vstřelil proti Rytířům dvě branky, a tak i díky němu dokázal Slovan porazit třetí Kladno 6:0. Po dvou minutách vedli ústečtí hokejisté po trefě Kružíka už o dvě branky a nenechali si cestu od kladenských hokejistů zkomplikovat. Seznam střelců zakončil svojí druhou trefou Kružík, který si tak trochu zkomplikoval návrat mezi své spoluhráče v Kladně.
30.1.Počítají se body, ne osobní statistiky, říká po utkání s Kladnem VolkeUNL - KLA 6:0, 44.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté si v pondělním utkání vyšlápli na třetí Kladno. Soupeře se nezalekli, už ve druhé minutě zápasu vedli 2:0, a výsledek postupně navýšili na konečných 6:0. Hráči se prezentovali velkou bojovností a chutí hrát. Velmi dobrý výkon také předvedl domácí brankář Martin Volke, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem ústeckého celku.
29.1.Slovan porazil na domácím ledě třetí KladnoUNL - KLA 6:0, 44.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 44. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Kladnu. V první třetině nasadil domácí tým rychlé tempo a dostal se do vedení 2:0. V druhé třetině přidal Slovan ještě 4 branky. Kladnu se nepodařilo odpovědět a Slovan tak bere za domácí vítězství 6:0 tři body.
28.1.Dokáže Slovan najít recept na třetí Rytíře?UNL - KLA 6:0, 44.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Po dvou venkovních zápasech čekají nyní ústecké hokejisty tři domácí utkání. Jako první zavítá na sever Čech Kladno. Po třech zápasech, ve kterých Slovan bodoval, přišly dvě porážky. Se třetím Kladnem to nebude mít Ústí vůbec jednoduché, v letošním ročníku s ním zatím nevyhrálo, ale o to může být motivace pro Slovan větší. Utkání startuje v pondělí 29. ledna v 18:00 hod.
27.1.Žlutomodří nestačili na rozjeté VaryKVA - UNL 5:1, 43.kolo | Lenka ŠustrováVary již od začátku utkání dirigovaly tempo hry. Už v druhé minutě utkání vstřelily svojí první branku. Vary držely Slovan po tlakem v celém utkání a nepouštěly je do vyložených akcí. I tak se Slovanu podařilo ke konci zápasu vstřelit alespoň jeden gól. A tak zápas končí 5:1.
27.1.Zbytečná vyloučení nás srazila, ví Martin WeinholdKVA - UNL 5:1, 43.kolo | Matěj HodovalMartin Weinhold přišel na hostování do konce sezony z Karlových Varů. Právě proti Energii nastoupil v dresu Slovanu. Ústečtí na ledě jednoho z předních favoritů padli 1:5. Byl pro Martina duel na západě Čech speciální a jak samotný zápas hodnotil?
26.1.Slovan jede na led druhých VarůKVA - UNL 5:1, 43.kolo | Jakub KohoutV rámci 43. kola se utká Slovan s Karlovými Vary. Ústí má v probíhající sezóně s Vary bilanci 1:2, a tak uvidíme, jestli se Slovanu podaří ukořistit druhé vítězství. Utkání se odehraje v sobotu 27. ledna od 17:00 hod. na ledě KV Areny.
25.1.Slovan prohrál se Slavií o jednu brankuUNL - SLA 1:2, 28.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Mladší dorostenci si připsali po utkání s pražskou Slavií pátou porážku v řadě. Rozhodla druhá třetina ve které hosté dvakrát udeřili.
24.1.Slovan prohrál na ledě BenátekBNJ - UNL 4:2, 42.kolo | Jakub KohoutV rámci 42. kola odehrál Slovan duel proti Benátkám. V první i druhé třetině přidaly Benátky po gólu. Ve třetí se Slovan pokoušel o srovnání stavu. Tři sekundy před koncem došlo k poslední úpravě skóre, a to ze strany Benátek na 4:2. Domácí tým se tak může radovat ze zisku plného počtu bodů.
23.1.Plný počet bodů, to je hlavním cílem zápasu v BenátkáchBNJ - UNL 4:2, 42.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - V posledních třech utkáních Slovan pokaždé bodoval. Ke dvěma výhrám přidal jednu prohru až po samostatných nájezdech. Ve všech případech se postavil proti týmům, které se nacházejí v tabulce výše. Tentokrát ho však čeká horší celek. Ve středu 24. ledna putuje ke třináctým Benátkám, které ve třech letošních vzájemných zápasech dokázal porazit.
23.1.Akce „Pojď hrát hokej“ se opět vydařilaKlubV pondělí 22. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala podruhé akce „Pojď hrát hokej“. Tuto akci zaštiťuje Český svaz ledního hokeje v rámci projektu „Týden hokeje“, který se koná po celé České republice. V Ústí nad Labem se nakonec na ledě sešlo celkem 40 malých účastníků, což je velmi pěkné číslo.
21.1.Osobní statistiky jdou stranou, musíme bodovat jako tým, říká Martin Volke UNL - TRE 3:1, 41.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Z posledních tří zápasů získali ústečtí hokejisté šest bodů, boj o postupovou osmičku rozhodně nevzdávají a budou bojovat do poslední chvíle. Martina Volkeho, který si v utkání s Třebíčí připsal 35 zákroků, příliš nemrzí, že nevychytal nulu. Podle jeho slov jsou klíčové tři body a týmová výhra.
20.1.Dlouhodobá turnajová soutěž akademií U13Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté ročníku 2005 pod vedením Jana Čalouna, Lukáše Místeckého a Radka Ptáčka dosáhli úspěchu.
20.1.Slovan zdolal Horáckou Slavii na domácím leděUNL - TRE 3:1, 41.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 41. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Třebíči. V první třetině nasadil domácí tým rychlé tempo a dostal se do vedení 2:0. V druhé třetině přidal Slovan ještě jeden gól. Třebíči se podařilo snížit na konci druhé třetiny po proměněné přesilovce. Slovan už stav ve třetí třetině udržel a z domácího zápasu tak bere 3 body.
19.1.Statistické zajímavosti ze SlovanuUNL - VSE 2:3, 40.kolo | Jan ProšekV zatím posledním zápase nestačili hokejisté Slovanu na VHK Vsetín 2:3 po samostatných nájezdech. Utkání nabídlo celou řadu zajímavých momentů, kterou se podařilo ústeckému statistickému týmu zaznamenat.
19.1.Horácká Slavia přijede na led SlovanuUNL - TRE 3:1, 41.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 41. kola se utká na domácím ledě Slovan s Třebíčí. Ústí má v probíhající sezóně s Třebíčí bilanci 2:1, a tak uvidíme, jestli se Slovanu podaří ukořistit třetí vítězství. Utkání se odehraje v sobotu 20. ledna od 17:00 hod. na ledě Zimního stadionu v Ústí nad Labem.
18.1.Mám hodně prostoru na ledě a jsem za to moc rád, říká Milan DavídekUNL - VSE 2:3, 40.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Do druhého utkání v ústeckém dresu nastoupil ve středu proti Vsetínu Milan Davídek. Teprve devatenáctiletý útočník se zařadil do první formace a pomohl svojí asistencí ke druhému gólu. Slovan vteřinu před koncem druhé třetiny srovnal na 2:2, ale utkání nakonec prohrál v samostatných nájezdech. V prodloužení však všem divákům hodně zatrnulo při situaci, po které narazil Davídek hlavou do tyče a následně mu museli rozhodčí obnovit vyražený dech. Velký bojovník však odjel na střídačku po svých a následně také dohrál utkání.
17.1.Slovan dokázal proti Vsetínu udolat bodUNL - VSE 2:3, 40.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Po sobotní výhře ve Frýdku-Místku žlutomodří v domácím zápase opět bodovali. Tentokrát však z toho byl pouze bod, i když Ústí dokázalo snížit dvoubrankovou ztrátu, v nájezdové loterii se mu Horčičku překonat nepodařilo. Další utkání ho čeká v sobotu opět na domácím ledě.
16.1.Ústí se utká se Vsetínem, který je na osmém místěUNL - VSE 2:3, 40.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký hokejový tým čeká další domácí zápas. Podle slov Vladimíra Evana, který spolu s Tomášem Marešem a Vladimírem Machuldou vedou Slovan, budou nadcházející dva duely klíčové a hodně napoví o naději na postup do play-off. Nyní na Ústí čeká Vsetín, se kterým se utkalo již třikrát a ani jednou nevyhrálo.
15.1.Slovan Ústí nad Labem má nové trenéryKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem rozhodlo o nové trenérské trojici a to ve složení: Tomáš Mareš, Vladimír Machulda a Vladimír Evan.