CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Kobra Praha 4:3 (3:3)

V lednu 2017 vyšly tyto články:

123>>
31.1.Junioři porazili Letňany, Gottfried vstřelil dva gólyLET - UNL 1:2, 30.kolo | Jan ProšekJunioři v dalším venkovním zápase dokázali vyhrát. Poradili si s celkem Letňan. Ve druhé třetině se Slovan dostal do dvoubrankového vedení. Ve třetí části domácí snížili, ale více toho nestihli. Severočeši vyhrávají tento duel a získávají body do tabulky.
31.1.Slovan míří na druhý konec republiky. Prolomí smůlu v Havířově?HAV - UNL 2:3, 48.kolo | Šárka KulhánkováÚstečtí hokejisté se ve středu vydají do dalekého Havířova, kde se pokusí o přerušení třízápasové série proher. Slezané stále ještě pět kol před koncem základní části WSM ligy bojují o "desítku", do níž jim chybí sedm bodů, a tak mají o co hrát. Podaří se Slovanu vyzrát na AZ i potřetí v letošní sezóně? To se dozvíme ve středu 1. února. Utkání začíná v 18:00 hod. a jeho průběh můžete sledovat na onlajny.com
30.1.Ve vítězném zápase s Kobrou junioři neinkasovali ani jeden gólUNL - KOB 6:0, 31.kolo | Ladislava KrálováV neděli 29.1.2017 Slovan opět vyhrál domácí zápas, a to 6:0. Tým Kobry se tedy domů vracel s nepořízenou a do Kosinovy branky se hostím nepodařilo vstřelit ani jeden gól.
30.1.Také čtvrtý vzájemný duel Slovanu a Benátek nad Jizerou došel do prodlouženíUNL - BNJ 0:1, 47.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Utkání 47. kola WSM Ligy mezi Ústím nad Labem a Benátkami nad Jizerou potvrdilo pravidlo, že vzájemná střetnutí obou mužstev v letošním ročníku nekončí v řádné hrací době. 648 diváků se dočkalo jediné branky, když ve dvacáté druhé sekundě prodloužení se poprvé v sezóně trefil do černého Tomáš Pospíšil. Slovan s Benátkami nad Jizerou v minulosti sehrál podobná utkání o jedné brance. V 10. kole sezóny 2009/2010 zvítězili Severočeši doma 1:0, ve 27. kole ročníku 2012/2013 naopak v domácím prostředí 0:1 padli.
30.1.S výkonem rozhodně spokojený nejsem, říká po premiérovém zápase MoskalUNL - BNJ 0:1, 47.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Ústí prohrálo dva domácí zápasy za sebou, ve kterých inkasovalo jedenáct branek. V zápase s Benátkami tak chtělo vyhrát opět za tři body. To se mu však nepovedlo. Utkání přineslo jediný gól, který padl až v prodloužení a tak Slovan bere ze zápasu jeden bod. Do utkání poprvé zasáhl Patrik Moskal, který se objevil v první formaci po boku Jaroslava Roubíka.
29.1.Slovan se pokusí o nápravu reputace v domácím prostředí proti BenátkámUNL - BNJ 0:1, 47.kolo | Šárka KulhánkováAktuálně osmý celek tabulky budou v pondělí hostit ústečtí hokejisté na domácím ledě. A půjde o hodně. Do konce základní části zbývá Slovanu odehrát šest utkání a Benátky jsou stále ještě jedním z adeptů, kteří společně s Ústím bojují o přímý postup do play off. Případnou tříbodovou výhrou nad Středočechy by se Slovan mohl tomuto cíli výrazně přiblížit. Nenechte si ujít pondělní bitvu, která startuje na Zimním stadionu v Ústí nad Labem v 18:00 hod.
28.1.Smolná bilance neprolomena! Slovan téměř tři roky na jihu Čech nezvítězilCEB - UNL 5:1, 46.kolo | Denisa Józsová, Tereza Košťálová, Miroslav MayerČeské Budějovice - Ústečtí hokejisté vyjeli poslední lednovou sobotu na jih Čech k odčinění posledních dvou ligových kol. Slovanu se ani po téměř třech letech nepodařilo v Českých Budějovicích zvítězit. Ústečtí zanznamenali poslední výhru proti Jihočechům naposledy 26. února 2014, kdy tehdejší svěřenci Milana Skrbka a Tomáše Mareše vyhráli 3:1 v druhém kole play-out.
27.1.Na začátku února proběhne beseda s fanouškyKlubVe čtvrtek 2.2. 2017 od 17:00 hodin proběhne na zimním stadionu (v prostorách bývalého V.I.P.) beseda s managementem klubu. Od 18:00 hodin je na pořadu posezení s trenéry v Irské restauraci.
27.1.Žlutomodří cestují na jih Čech. V sobotu změří síly s prvním MotoremCEB - UNL 5:1, 46.kolo | Soňa JiráskováUž jen sedm zápasů zbývá do konce základní části WSM ligy. Ústečtí hokejisté v sobotu 28. ledna zavítají do jižních Čech, kde se utkají s aktuálně prvními Budějovicemi. Zápas začíná v 17:00 hodin v Budvar Aréně. Bilance vzájemných soubojů mírně favorizuje právě Jihočechy, kteří nad Slovanem dvakrát zvítězili. Nejprve 8:2 a poté 3:2. Severočeši porazili Motor pouze jednou v domácím prostředí 4:3.
27.1.Patrik Moskal posílí ústecký Slovan (aktualizováno)Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Slovan hlásí další posilu do ofenzivy. Na hostování do konce sezóny přichází útočník Patrik Moskal. Šestatřicetiletý zkušený útočník zahájil sezónu v Prostějově a poté působil v týmu HC RT TORAX Poruba ve druhé lize. V dresu Prostějova odehrál zkušený centr v letošní sezóně 32 zápasů, v nichž nasbíral 24 kanadských bodů.
26.1.Denis Kusý: Večer před zápasem jsem se dozvěděl, že budu hrát v ÚstíUNL - PRO 1:6, 45.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V zatím posledním domácím zápase nestačil Slovan na Prostějov. Necelý den před utkáním se Denis Kusý dozvěděl, že nastoupí v dresu Slovanu. V Pardubicích si tedy zabalil věci a vypravil se na sever Čech. Středeční premiéru si představoval poněkud jinak.
25.1.Slovan posiluje obranné a útočné řady!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Slovan hlásí nové posily. Do defenzivy přichází na hostování do konce sezóny obránce Dominik Málek, který naposledy působil v Litoměřicích. Z Pardubic přichází útočník Denis Kusý formou střídavých startů. Obě posily nastoupí již do dnešního utkání s Prostějovem.
25.1.Staňte se partnerem Utkání hvězd a buďte vidět!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Ústecký klub slaví v této sezóně 70. výročí založení klubu. Při speciálním Utkání hvězd se budou prohánět na ústeckém zimním stadionu legendy českého hokeje a hvězdy, které významně zasáhly do historie ústeckého klubu. Nezmeškejte jedinečnou šanci stát se partnerem utkání při této jedinečné akci!
25.1.Slovan bojoval do poslední chvíle, přesto poprvé v sezóně s Prostějovem padlUNL - PRO 1:6, 45.kolo | Tereza Košťálová, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Ústí nad Labem v zápase 45. kola WSM Ligy podlehlo Prostějovu 1:6. Jestřábi, jakožto nejlepší tým v přesilových hrách v soutěži, využili dvě přesilové hry a jednou se dokázali prosadit i v oslabení. Slovan jedinou branku vstřelil rovněž v početní převaze. V závěru vyfasoval pětiminutový trest + osobní trest do konce utkání Vladimír Brož, po jehož zákroku musel Matěj Zabloudil do nemocnice.
25.1.Musíme to hodit za hlavu a příště hrát lépe, říká Ladislav Gengel po porážce 1:6UNL - PRO 1:6, 45.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Utkání proti Prostějovu se Slovanu vůbec nepodařilo. Porážka 1:6 mluví za vše. Proto nebyl v pozápasovém hodnocení ani příliš sdílný útočník Ladislav Gengel, jenž litoval vysoké porážky.
24.1.Sebrat body Slovanu se budou snažit hráči z Prostějova, kteří s Ústím ještě nevyhráliUNL - PRO 1:6, 45.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - V posledním utkání se hráči Slovanu vydali do dalekého Přerova, kde byli úspěšní a odvezli si tři body za výhru 3:2, když minutu před koncem třetí třetiny strhl vedení na svojí stranu Patrik Poulíček. Další utkání sehraje ústecký celek 25.1.2017 od 18 hodin.
23.1.Drama v Sokolově zvládli v nájezdech hráči SlovanuKVB - UNL 5:6, 28.kolo | Jan ProšekSokolov - v rámci 28. kola Ligy juniorů cestoval Slovan do Sokolova. Po první třetině vedlo Ústí 2:1. V prostřední části hry viděli diváci pět branek, a tak po čtyřiceti minutách platil stav 4:4. Ve třetí třetině oba týmy přidaly jeden gól. V nájezdové loterii vyhrál Slovan, o výhře Ústí rozhodl Ondřej Kopta.
23.1.V juniroském derby s Litoměřicemi zvítězili žlutomodříUNL - LTM 4:2, 29.kolo | Ladislava KrálováV neděli 22.1.2017 ústecké fanoušky juniorského hokeje potěšil domácí tým Slovanu. I když se litoměřickému týmu povedlo dorovnat dvougólový náskok Ústí, domácí ukázali, že se nehodlají vzdát, a tak nakonec zvítězili 4:2.
23.1.Ústečtí hokejisté si z Přerova vezou plný počet bodů, k výhře pomohla i využitá přesilovkaPRE - UNL 2:3, 44.kolo | Tereza KošťálováPřerov - Slovan další kolo WSM Ligy vyjel odehrát do MEO Arény v Přerově. Hosté ze severu Čech se dostali do dvoubrankové vedení velice rychle, jelikož se v šesté a sedmé minutě utkání trefili do černého Jaroslav Kasík a Jaroslav Roubík. Druhá třetina ale patřila domácímu mužstvu, které dokázalo vstřelit jeden gól z oslabení a druhý při oboustranném vyloučení. Rozhodující branka padla v podání Patrika Poulíčka v padesáté deváté minutě utkání a tím si Slovan napravil reputaci po sobotní prohře na domácí půdě proti Litoměřicím.
22.1.Ústečtí se chystají do Přerova. V pondělí vyzvou na souboj ZubryPRE - UNL 2:3, 44.kolo | Soňa JiráskováPoslední domácí duel Ústeckým příliš nevyšel, když podlehli Litoměřicím 0:5. V pondělí 23. ledna mohou tento debakl odčinit. V rámci 44. kola zavítají do Přerova, kde změří síly s tamními Zubry. Utkání začíná v 18:00 hodin. Oba soupeři se spolu utkali třikrát. V prvním souboji vyhráli Přerovští 3:2 po samostatných nájezdech, ve druhém přestříleli Slovan vysoko 6:1. Třetí měření sil vyšlo lépe Severočechům, když zvítězili 3:2 po penaltách.