CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 5:2

V září 2003 vyšly tyto články:

27.9.UNL-PRO 3:2 pp - Prostějov stačil v Ústí uloupit bodUNL - PRO 3:2, 5.kolo | RedakceAni v dalším zápase nedokázali Severočeši bodovat naplno. Tentokrát sice vyhráli, ale až v prodloužení. Třetí bod si odvážejí Prostějovští.
20.9.UNL-HAV 4:1 - Spanilá jízda pokračujeUNL - HAV 4:1, 3.kolo | RedakcePoprvé v sezóně se Severočeši představili před domácím publikem. Bleskově rozjetý ústecký rychlík nedokázali zpomalit ani hráči loni extraligového Havířova. Po dramatické druhé třetině nakonec Lvi rozsápali Pantery 4:1.
20.9.HKR-UNL 4:2 - První zaváhání v HradciHKR - UNL 4:2, 4.kolo | RedakceVelmi dobře připravení hokejisté Hradce Králové nachystali hráčům Ústí nemilé překvapení, když po polovině první třetiny vedli 2:0. Lvi ještě stačili vyrovnat na 2:2, ale na vedoucí gól hradeckého Poláka se už nezmohli.
17.9.OLO-UNL 1:4 - I napodruhé venku úspěšníOLO - UNL 1:4, 2.kolo | RedakceStoprocentní úspěšnost si drží i po druhém kole hokejisté Ústí nad Labem. Po sobotním skalpu Třebíče dnes porazili i Olomouc. Ústí tak potvrzuje pozici jednoho z favoritů ligy.
13.9.TRE-UNL 2:4 - Export bodů z TřebíčeTRE - UNL 2:4, 1.kolo | Milan KrčmářV úvodním kole 1. hokejové ligy hostila Horácká Slavia Slovan z Ústí nad Labem. Notně posílení Lvi nastoupili do hry bez respektu a Třebíč jasně přehrávali. Vydrželi to až do 3. třetiny, na jejímž úvodu vsítili čtvrtou branku. Nad Slavií se začala stahovat debaklová mračna, ale dva rychlé góly v síti hostů situaci značně zdramatizovaly. Jediná třetina však k vyrovnání nestačila a Třebíč tak po odevzdaných 40 minutách zaslouženě prohrála 2:4.