Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V září 2006 vyšly tyto články:

123>>
1.9.Fotoreportáž: UNL - CV 4:2UNL - CHM 4:2, 9.kolo | StefiÚ s t í n/L. - Další ze série přípravných zápasů se odehrál v Ústí nad Labem. Domácí Lvi sice opět zvítězili v normální hrací době, ale opět prohráli nájezdy. Tentokráte 2:1. Zápas probíhal ve vysokém tempu a hráči Chomutova mohli jen litovat, že zaspali začátek a dostali dva góly. Dvakrát se jim podařilo snížit, ale domácí dvakrát odskočili na dvoubrankové vedení.
1.9.Atmosféru derby jsme tam cítili, říká Ladislav SlížekUNL - CHM 4:2, 9.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Dalším z klubů, který se přijel poklonit do Lví arény domácímu Slovanu, byl věčný rival z Chomutova. Na kolena ho srazila především formace Ivan - Slížek - Klimt, která se podepsala hned pod tři ze čtyř branek domácích. „Proti Chomutovu nám to brankově vyšlo, zařídili jsme tři góly ze čtyř. Hlavně aby nám to vydželo,“ usmívá se nejproduktivnější Lev prestižního duelu Ladislav Slížek.
3.9.Odvetné utkání s Karlovými VaryKVA - UNL 4:2, 10.kolo | Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - V pondělí 4.9.2006 se Ústečtí Lvi v předposledním přípravném utkání střetnou s Karlovými Vary. V sérii přípravných zápasů změří oba týmy své síly už podruhé a Vary budou mít Slovanu co oplácet, utkání na ústeckém ledu pro ně skončilo nepříznivým poměrem 1:3. Zápas, který se hraje od 18:00 v Karlových Varech, tedy slibuje zajímavou hokejovou podívanou.
4.9.Karlovy Vary udržely domácí neporazitelnost i v posledním přípravném utkáníKVA - UNL 4:2, 10.kolo | Jan Chlubna, Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - V dramatickém utkání, kterému nechybělo nic, co k hokeji patří, porazily Karlovy Vary Slovan 4:2. Vedení se sice ujali Ústečtí Lvi, a přestože ve druhé třetině dokázali vstřelit ještě jeden gól, o náskok přišli. Přetahováním se o konečné skóre získala hra na zajímavosti, hráči obou stran se dostávali do slibných šancí. Do třetí třetiny nastoupili domácí rozhodnuti zvrátit stav utkání na svou stranu, což se jim záhy podařilo, v závěru zápasu tento náskok zvýšili na 4:2 a nic na tom nezměnilo ani odvolání brankáře hostí.
4.9.S Energií jsme hráli vyrovnané utkání, shodují se Evan a PazourekKVA - UNL 4:2, 10.kolo | Otto SlabýK a r l o v y V a r y - Ústí nad Labem sehrálo v pondělí večer více než vyrovnané utkání v Karlových Varech s místní Energií. Místy hráli Lvi lépe než domácí, ale David Pazourek tvrdí: "Určitě do toho nešli naplno." Nejen o tomto zápase jsme se bavili s Davidem Pazourkem a asistentem trenéra Vladimírem Evanem.
5.9.Lvi zahajují sezonu v GlobusuMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Tak jako v minulé sezoně i letos se nadšení fanoušci Ústeckých Lvů dočkají hokejového odpoledne v hypermarketu Globus Trmice. Tato akce bude jako vejce vejci podobná té loňské, bude se jako tehdy konat u hlavního vchodu do hypermarketu, bude obsahovat soutěže pro diváky i besedu s hráči, autogramiádu a budou na ni představeny dresy Slovanu pro nadcházející sezonu 2006/2007. Akce je naplánována na 9. září ve 14.hod.
5.9.Přípravu uzavře domácí duel s KadaníUNL - KAD 3:2, 11.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Letošní příprava Slovanu se chýlí ke konci, zbývá odškrtnout jedinou položku. Sérii přípravných duelů, ve kterých bylo Ústí rovnocenným soupeřem extraligovým týmům Kladna, Karlových Varů a mistrovské Sparty, ukončí střetnutí s SK Kadaň. První zápas skončil v Kadani remízou 3:3, druhé vzájemné utkání přijde na řadu ve středu 6. září od 17 hod.
7.9.Junioři i dorostenci startují extraliguUNL - SLA 2:3, 1.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Ještě dříve než začne v Ústí první liga, Lví aréna otevře své brány nejvyšší soutěži. Dorostenci a junioři tak trochu ve stínu „A“ mužstva vstupují tento týden do kolotoče čtyřiačtyřiceti extraligových klání. Ačkoliv bude stát na juniorské střídačce trenér zvučného jména Vladimír Bednář, sám zůstává střídmý a říka: “Naším cílem je udržet se v extralize.“. Nejinak mluví lodivod dorostenců Petr Nekvinda. Dorostenci sehrají první domácí duel už ve čtvrtek 7. září od 18 hodin se Slávií a junioři přivítají v sobotu 9. září ve 12 hodin České Budějovice.
7.9.Milan Antoš: Poslední zápas přípravy jsme zvládliUNL - KAD 3:2, 11.kolo | Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Posledních šedesát hracích minut přípravy uplynulo. Do Ústí nad Labem zavítal k závěrečné prověrce před sezónou tým z Kadaně. Zápas, který se nečekaně zdramatizoval, když hosté ve třetí třetině srovnali skóre, nakonec necelé dvě minuty před koncem rozhodl ve prospěch Slovanu Milan Antoš. Byla to právě jeho formace, která svou aktivitou získala největší podíl na vítězství. „Já jsem spokojený, myslím si, že tato příprava vyšla lajně výborně.“
7.9.Ani dvoubrankový náskok ke třem bodům nevedlUNL - SLA 2:3, 1.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Šokem pro loňského dorosteneckého vícemistra začal první zápas nové sezóny, když už ve 4. minutě nachytal Kubín střelou od červené čáry brankáře Slavie v nedbalkách. Když domácí Lvíčata v přesilovce zvýšila na 2:0, bylo na překvapení zaděláno. Hosté se ale šťastným gólem v početní výhodě vrátili do hry a na začátku závěrečné třetiny vyrovnali. Nakonec si odvezli 2 body za výhru v prodloužení.

8.9.Hned na úvod pohledné utkáníSLA - UNL 4:2, 1.kolo | Adam VandrovecNa první zápas nové sezóny si našla do Edenu cestu sympatická divácká kulisa, které se za její přízeň odměnili junioři obou klubů dobrým výkonem. Slavia šla do vedení v první třetině po přesilovkové brance Růžičky. Hostům se podařilo ve druhé části vyrovnat aktivním Martinem Machem, ale díky střele Langa odskočili pražané opět na rozdíl jednoho gólu. Zápas byl ovlivněn celkem častým vylučováním. Ve třetí části padly tři branky a až do 59. minuty byl zápas dramatický. Minutu a půl před koncem uzavřel skóre zápasu Jakub Kachlík a pečetil tak první letošní výhru Slavie.
9.9.Debakl juniorů s BudějovicemiUNL - CEB 1:8, 2.kolo | Marcel VonešÚstí n/L. - První domácí zápas se ústeckým juniorům vůbec nepovedl. Po dobrém výkonu ve čtvrtek na Slavii nezvládli svěřenci Vladimíra Bednáře souboj s Českými Budějovicemi a odešli poraženi vysoko 1:8. Jedinou branku domácích zaznamenal v přesilové hře Jakub Kočí.
9.9.Dorostenci vedli i v Budějovicích, propadli však v oslabeníCEB - UNL 6:4, 2.kolo | Radek Papáček, Karel FilasÚ s t í n/L., Č. B u d ě j o v i c e - Další dramatický zápas mají za sebou v nové ročníku dorostenecké extraligy mladí hokejisté Slovanu. Znovu v utkání vedli, když se v 8. minutě trefil Mikula. Avšak ani od dalšího tradičního účastníka české nejvyšší soutěže body nevymámili. V Českých Budějovicích padli po boji 4:6. V polovině utkání dvěma slepenými brankami ještě Lvíčata stáhla dvoubrankový násk. V závěru pak zdramatizoval boj Chládek. Definitivně jistil body Jihočechům až Soudek necelé dvě minuty před koncem.
10.9.Pohled: Příprava skončila, jde se na věc. Jaká bude nová sezona?Karel FilasÚ s t í n/L. - Zkoušky, testy, přáteláky končí. Už ve středu se rozjede další ročník první ligy. A Slovan bude hnán smečkou soupeřů. Na obhájci vítězství v první lize si každý bude chtít smlsnout. Jak se Ústečtí vypořádají s dosud nepoznanou rolí? Jak stráví loňskou nevyvedenou baráž? Sezona také přinese řadu novinek. Nikdo nesestupuje, mění se pravidla, končí remízy. Co všechno se tedy změnilo, zkusme nejvýznamnější připomenout.
10.9.Hokejová sobota bavila HM GlobusMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Sobotní brzké odpoledne v hypermarketu Globus patřilo Ústeckým Lvům a jejich fanouškům. Klub zde představil novou sadu dresů pro nadcházející sezonu 2006/2007 a na všechny zúčastněné soutěže o permanentky, vstupenky na první domácí duel a reklamní předměty s logem žlutomodrého klubu. aktualizováno - přidány fotky!
12.9.Hned na úvod čeká Lvy repríza březnového fináleMBL - UNL 6:8, 1.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - První kolo a hned se začíná zostra. V opakování finále loňského ročníku vyzve Ústecké Lvy Mladá Boleslav. Poslední zápas sezony odehrál klub z města automobilů právě na domácím ledě a právě se Slovanem. Po třetí porážce v řadě skončila finálová série 3:1 pro Ústečany. Jak dopadne první měření nového ročníku? Utkání startuje ve středu 13. září v 18 hodin. „Hraje se jen o tři body, víc získat nemůžeme,“ nevidí nic zvláštního na souboji gigantů ústecký trenér Pavel Hynek.
Novinku pro fanoušky připravila redakce webových stránek. Všechny zápasy jednotlivého kola bude jeden z kádru Ústeckých Lvů tipovat. Jako první si novou roli vyzkoušel jeden ze služebně nejstarších - Jiří Kudrna. Jeho tipy najdete na konci článku.
13.9.V souboji útoků Lvi přestříleli BoleslavMBL - UNL 6:8, 1.kolo | Luboš Jaroš, Pavel Petr, Karel GreinerÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi hned v prvním zápase nové sezóny narazili na jednoho z favoritů soutěže Mladou Boleslav. Ta se ujala již ve třetí minutě díky Koláčkovi vedení. Hokejisté Slovanu však dokázali ještě v první třetině vývoj zápasu otočit. Také vstup do druhé třetiny se lépe povedl Boleslavským, na 2:2 srovnával Kolda. Pak však nastala hvězdná tříminutovka ústeckého týmu, ve které nastříleli branky postupně Slížek, Martinec a Grof. Boleslavští se ale nevzdali - dvěma brankami zaúřadoval Hlouch. V poslední třetině přestřelka pokračovala. Nejprve se prosadili ústečtí Janků s Houdkem, poté dvakrát překonal Fikrta Kadlec. Definitivně poslední slovo měl Tomáš Nádašdi - 6:8.
14.9.Ani mohutný finiš k bodům nevedlUNL - SPA 4:5, 3.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Po domácí porážce s nováčkem z Hradce Králové přijeli dorostenci Sparty do Lví areny s jediným cílem. Po opatrném začátku se hosté také ujali vedení. Lvíčata stačila odpovědět, ale už po deseti vteřinách se misky vah opět převážily na stranu hostí. O výsledku utkání se rozhodlo v rozmezí necelé minuty během první poloviny druhé třetiny, kdy Sparta odskočila na rozdíl tří branek.
15.9.První domácí zápas už tuto sobotuUNL - TRE 3:2, 2.kolo | Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Prvoligová sezóna 06/07 začala ve středu, kdy Ústečtí Lvi vyjeli na led Mladé Boleslavi, aby ji v hokejové přestřelce okradli o všechny tři body. Ale pro většinu ústeckých fanoušků startuje liga až v sobotu 16.9., kdy proběhne první domácí zápas. Slovan na svém ledě přivítá SK Horáckou Slavii Třebíč, která po nepříliš úspěšné přípravě překvapivě porazila v prvním kole Olomouc poměrem 3:2. Tradiční soupeři se začnou přetahovat o výsledek od 17:00 hodin a doufejme, že zápas přinese mnoho zajímavých hokejových okamžiků před zaplněnou arénou. POZOR, brány arény budou otevřeny již od 15:30, od 15:45 můžete na multimediální kostce sledovat sestřih nejzajímavějších okamžiků z prvního zápasu v Mladé Boleslavi!!!
16.9.Dorostenci smolně prohráli na západěKVA - UNL 4:2, 4.kolo | Karel Dinda, Karel PsohlavecK a r l o v y V a r y - Dorostenecký výběr Ústeckých Lvů dlouho trápil své karlovarské vrstevníky a až do poloviny vzájemného souboje držel vyrovnaný stav 2:2. Pak se však stala osudová chyba. Při dvojnásobné početní výhodě Severočechů nečekaně ujel domácí Mistoler, který střelou nad vyrážečku zaznamenal vítězný zásah Energie. Karlovy Vary si pak již zbytek duelu pečlivě hlídaly a ve třetí části přidaly i čtvrtou brankovou pojistku. Dorostenci Ústí nad Labem tak zůstávají po prohře 2:4 i po čtyřech extraligových kolech stále bez vítězství.