Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2018 vyšly tyto články:

31.7.Hokejové soustředění mládeže Slovanu pomohlo nemocnému Matějovi ŠifaldoviTisková zprávaÚ s t í n/L. - Třetí ročník HSM 2018 proběhl po sportovní stránce ve velkém stylu za účasti 165 dětí a 20 juniorů.
31.7.Slovan v prvním přípravém utkání zvítězilSOK - UNL 1:5, 0.kolo | Jiří CíchaS o k o l o v - Slovan vyrazil ke svému prvnímu přípravnému utkání do druholigového Sokolova. Po dvou třetinách byl výsledek velice vyrovnaný, ale svěřenci Čalouna a Machuldy v závěrečné periodě zabrali a odváží si ze západních Čech výhru 5:1.
30.7.Na úvod přípravy míří Slovan do SokolovaSOK - UNL 1:5, 0.kolo | Jan ProšekPříprava na nadcházející sezónu začne být proložená zápasy. Přípravné duely startují a na Slovan čeká první soupeř. V úterý 31. července nastoupí od 17:30 na ledě druholigového Sokolova. Jedná se o úvodní z devíti naplánovaných přípravných zápasů. Utkání můžete sledovat na onlajnech.
26.7.Začali jsme v plném tempu, říká po prvním tréninku Martin Zdvořáček Filip Vlček (UNL)Na prvním tréninku nechyběl obránce Martin Zdvořáček, který se podělil o své zážitky z prvního tréninku na ledě, ale také i o to, na které soupeře se v přípravě těší.
24.7.Chceme hrát hokej, který bude bavit nás i fanoušky, říká Milan DavídekJan ProšekÚ s t í n/L. - Po sezóně absolvoval operaci ramene. Nyní se poctivě připravuje na nadcházející sezónu a nemůže se dočkat návratu na ledovou plochu. Milan Davídek bude pokračovat v ústeckém Slovanu.
23.7.Na prvním tréninku se hlásilo 25 hráčů, další se k týmu připojí Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Nedělní dopoledne bylo ve znamení prvního tréninku na ledě, kde se trenérské dvojici Čaloun - Machulda hlásilo 25 hráčů. Další hráči se k týmu připojí později.
21.7.HSM není jen o sportu, jeho přesah je velký, říká Jan ČalounJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústí nad Labem bude hostit třetí ročník oblíbeného hokejového soustředění mládeže. Jan Čaloun v rozhovoru pro klubové stránky hovoří o tom, že tato akce nemá hráče zlepšit jen po sportovní stránce, ale také po stránce společenské.
17.7.Hokejové soustředění mládeže 2018 se blížíTisková zprávaÚ s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude prohánět také více než 160 dětí v rámci hokejového soustředění mládeže. Drtivá většina z nich bude z našeho klubu a tímto soustředěním odstartují přípravu na ledě na nadcházející sezonu 2018/2019. Soustředění se zúčastní kategorie od 2. třídy až po juniory, kteří budou součástí HSM letos poprvé.
17.7.Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan DlouhýJan ProšekÚ s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým třiceti devíti odchytaným utkáním ve žlutomodrém dresu v nadcházejícím ročníku přidá další.
16.7.V neděli 22. 7. Slovan poprvé na leděTisková zprávaÚ s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019 pod trenérskou dvojicí Vladimír Machulda a Jan Čaloun. V rámci přípravy sehrají žlutomodří devět přátelských utkání.
14.7.Svými výkony chceme přilákat fanoušky, říká Daniel VrdlovecJan ProšekÚ s t í n/L. - Sbírku kanadských bodů by vyměnil za týmový úspěch. Daniel Vrdlovec se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, ve které chce se Slovanem po roční odmlce znovu postoupit do play-off.
10.7.Blokování střel patří k práci obránce, říká Martin VágnerJan ProšekÚ s t í n/L. - Rozšířené statistiky se evidují ve dvou nejvyšších hokejových soutěžích v České republice. Ústecký Martin Vágner patří se 103 zblokovanými střelami na druhé místo v této statistice.
7.7.Na soustředění se těším, říká Antonín MelkaJan ProšekÚ s t í n/L. - Se 36 kanadskými body patřil mezi nejproduktivnější hráče mužstva. Antonín Melka po měsíčním volnu začal s přípravou na nadcházející sezónu. V té chce pomoci Slovanu v cestě do play-off. I on ale ví, že dostat se mezi osm nejlepších družstev nebude vůbec snadné.
3.7.Rád jsem se vrátil do Ústí, říká Jan LátalJan ProšekPo letech strávených v Polsku a na Slovensku se vrací domů. Obránce Jan Látal naváže na své angažmá ze sezóny 2015-2016 a pomůže ústeckému Slovanu. Ve dvojici s Antonínem Melkou se poctivě připravuje na další ligový ročník a věří v týmový úspěch.
2.7.Chtěl bych prožít ještě lepší sezónu, říká Jiří SeveraJan ProšekÚ s t í n/L. - Sezóna 2017-2018 pro něho nebyla snadná. Poprvé ve své kariéře zažil Jiří Severa prvoligovou štaci. V Ústí nad Labem patřil mezi produktivní hráče, navíc jako jediný odehrál všechna utkání dlouhodobé části. Nyní už vyhlíží nástup na ledovou plochu a mistrovské zápasy.
2.7.Trénoval jsem také s fotbalisty, říká Martin VolkeJan ProšekÚ s t í n/L. - Přeje si, aby mu vydrželo zdraví. Gólman Martin Volke se připravuje na další hokejovou sezónu. Na osobní statistiky nehledí, chce aby vyhrával tým.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv