Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.7.Martin Vágner: Nejvíc se těším na ChomutovJan PechánekObránce Martin Vágner je jednou z posil pro nadcházející prvoligovou sezonu. Pokud je vám to jméno povědomé, máte pravdu. Třicetiletý obránce už totiž na severu Čech před šesti lety hrál. V rozhovoru Martin Vágner vzpomíná nejen na extraligovou sezonu v kádru Slovanu, ale také upozorňuje na to, proč mají hokejové kluby finanční potíže a na jakého soupeře se těší nejvíce.
31.7.Vedení klubu představilo nové logoTisková zprávaÚstí nad Labem - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem představilo finální podobu nového loga. Nové provedení můžete vidět výše.
31.7.Rozhodnutí fanoušků: Pro nadcházející sezonu byla zvolena třetí varianta dresůTisková zprávaÚ s t í n/L. - Během předchozích dnů měli možnost fanoušci ústeckého hokeje na webových stránkách vybírat podobu dresu pro nadcházející sezonu. Vítězem se stává třetí varianta dresu.
30.7.Vlastníci permanentek mohou využít 20 % slevu u firmy Baron!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Pro držitele permanentek Slovanu na sezónu 2014/2015 nabízí ústecká firma Baron 20% slevu na veškeré nákupy prostřednictvím eshopu www.baron.cz.
30.7.NEJSUMAVA.EU nabízí všem fanouškům Slovanu 20% slevu!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Příznivci ústeckého hokeje a současně milovníci přírody si jistě přijdou na své. Ubytování na Šumavě poskytlo všem fanouškům Slovanu slevu 20%.
30.7.Uvítali bychom příchod jednoho obránce, netají se ústecký kouč Tomáš MarešZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Po více než třítýdenní dovolené se hokejisté Ústí nad Labem sešli v pondělí 21. 7. 2014. Po týdnu stráveném tréninky na suchu se hráči dostali na led. Z důvodu momentální absence ledové plochy musí ale Slovan dojíždět na tréninky do Děčína. Od příštího týdne se už svěřenci Milana Skrbka a Tomáše Mareše vrací do krajské metropole Ústeckého kraje, vlastní led okusí podle druhého jmenovaného poprvé v úterý 5. 8. 2014. Tomáš Mareš také prozradil, kde strávil letošní dovolenou.
29.7.Zajděte na festival a získejte podpisy hráčůTisková zprávaÚ s t í n/L. - Již o tomto víkendu, resp. v sobotu 2. srpna se koná v areálu Centrum pivovar Děčín 2. ročník PODKRUŠNOHORSKÉHO PIVNÍHO FESTIVALU. A vy můžete být u toho. Na akci vás zve Pivovar Karásek a Stülpner. Navíc se budete moct setkat s hokejisty ústeckého Slovanu a získat jejich podpis. Přítomni a točit pivo budou hráči Ondřej Holomek, Tomáš Vávra a Jakub Pořický.
29.7.S permicí Slovanu ušetříš také u TOROFLOORS s.r.o.Tisková zprávaÚstecká firma TOROFLOORS s.r.o. nabízí držitelům permanentky Slovanu 10% slevu na nákup tuzemské i zahraniční podlahoviny.
28.7.Nabídka vrátit se do Ústí byla pro mě zajímavá, říká Tomáš KolafaMichal MacákV loňské sezóně byl důležitým článkem týmu Havlíčkova Brodu hokejový obránce Tomáš Kolafa, který se po osmi letech vrací na ústecký led. Tento hráč s bohatými zkušenostmi z druhé nejvyšší soutěže chce ústeckému hokeji pomoci k lepším výsledkům. Obránce by měl být platný hlavně svou defenzivní hrou, která dělala v loňské sezóně ústeckému Slovanu problémy.
28.7.Slovan poprvé na ledě Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Ústeckým hokejistům skončila dovolená. Severočeský celek tak vstoupil do další fáze přípravy. Protože v současné době není v Ústí nad Labem k dispozici ledová plocha, hráči musí na tréninky dojíždět do sousedního Děčína. Toto cestování ale naštěstí nebude trvat dlouho, plocha Zlatopramen Areny bude pro modrožluté připravena od 4. srpna.
25.7.Martin Volke: Jsem Ústečák a vždy jsem chtěl být domaAnna KuželováHráčům skončila letní dovolená a v útrobách Zlatopramen Areny se společně s trenéry sešli 21. července. O týden později vyrazí do Děčína, kde se budou na ledové ploše tamního zimního stadionu připravovat na novou sezónu. Mezi známými tvářemi se objeví i několik nových. Úplnou neznámou pro ústecké fanoušky však nebude dvaatřicetiletý ústecký rodák Martin Volke.
23.7.Permanentkáři mohou využít slevu i od Autosklo Team!Tisková zprávaÚstí nad Labem - Po avizovaných slevách u společností Tony Trevis a Brutal Kruháč je zde pro permanentkáře Slovanu v následující sezóně připravena další zajímavá nabídka, a to sleva v hodnotě 10 % na služby od společnosti AUTOSKLO TEAM.
22.7.Přinášíme další slevu pro permanentkáře, tentokrát od Brutal Kruháče!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Slovan zveřejňuje další slevu pro permanentkáře. Fanoušci, kteří si zakoupí permanentku pro nadcházející sezónu 2014-2015 získají slevu v hodnotě 20% na permanentku Brutal Kruháče.
21.7.Přinášíme první slevu pro naše permanentkáře!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Slovan zveřejňuje jednu z prvních výhod pro permanentkáře. Fanoušci, kteří si zakoupí permanentku pro nadcházející sezónu 2014-2015 totiž získají slevu v hodnotě 20% na nezlevněné golfové oblečení u společnosti Tony Trevis.
21.7.ANKETA: Rozhodněte o podobě dresů pro příští sezónuKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu se rozhodlo nabídnout fanouškům jedinečnou možnost a to vybrat podobu dresu pro příští sezónu. Anketa poběží do 31.7. Tak směle do toho!
20.7.Máte otázky týkající se ústeckého hokeje? Rádi Vám na ně odpovímeKlubÚ s t í n/L. - Management HC Slovan Ústí nad Labem obdržel zajímavý email plný otázek. Odpovědi naleznete níže v tomto článku. Na dotazy odpovídal jednatel společnosti Ing. Jiří Zdvořáček.
19.7.První velký sponzor pro novou sezónuTisková zprávaZástupci HC Slovan Ústí nad Labem a majitel firmy GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries, a.s. (GSD) se dohodly na spolupráci pro sezónu 2014/2015. Výrobce značek, jako je například Vodka 42 či Stará myslivecká, tak potvrdil svůj zájem podpořit novou společnost a pokračovat ve spolupráci s ústeckým hokejem. Detaily spolupráce prozradil Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel pro obchod a marketing: „Spolupráce je připravena na rok s tím, že GSD bude financovat 50% výplat hráčů a to přímo na jejich účty. To je pro nás velmi významná částka, která činní cca 30% ročního rozpočtu. Velmi si vážíme toho, že nás GSD bude podporovat i v této nelehké době, a že splnila své přísliby. Zároveň jsme již dříve uzavřeli smlouvy se třemi subjekty, kteří nám zajistily plnění ve výši 0,8 mil. Kč. Nevzdáváme ani spolupráci s městem, kde budeme jednat dnes. Postoj města bude pro nás klíčový.“
18.7.Diskuzní fórum bude od neděle uzavřenoTisková zprávaÚstí nad Labem - Na zasedání jednatelů HC Slovan Ústí nad Labem, které se konalo ve středu 16. července 2014, bylo rozhodnuto o uzavření diskuzního fóra na webových stránkách http://www.hcusti.cz. Klub chce s fanoušky nadále jednat prostřednictvím e-mailu management@hcusti.cz a hokejových besed, které budou probíhat jednou měsíčně. Vedení klubu se nebrání tomu, aby si fanoušci vytvořili vlastní diskuzní fórum mimo web http://www.hcusti.cz. K uzavření fóra se redakci vyjádřil Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel pro obchod a marketing: "Všichni jednatelé vnímají otázku diskuzního fóra jako velmi citlivou a v minulosti často diskutovanou. Rozhodli jsme se však jednomyslně tento způsob komunikace nepodporovat, protože dle našeho mínění nereprezentuje názory fanouškovské většiny. Navíc preferujeme přímou a otevřenou komunikaci, kterou jsme již představili dříve, jako jsou besedy a neanonymní e-maily".
18.7.Pořiďte si permanentku na příští sezónu! Předprodej začíná 7. 8. 2014Tisková zprávaÚstí nad Labem - Neváhejte a zakupte si permanentku na domácí zápasy ústeckého Slovanu pro následující ročník. Předprodej bude zahájen 7. 8. 2014
v 17:00 hod. na pokladnách Zlatopramen Areny.
17.7.Hráči i fanoušci netrpělivě vyhlížejí novou sezonuJan PechánekOsmnáct dní! Přesně tolik zbývá do začátku přípravných zápasů na novou sezonu 2014/2015. Ty odstartují přesně pátého srpna a Slovan jich odehraje celkem sedm. Čtyři na domácí půdě, tři na hřištích soupeřů.
Další stránky
12>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv