Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.Představujeme junioryMichaela OdložilováÚ s t í n/L. - Nastalo léto, tedy doba, během které se hokej nehraje. Rozhodli jsme se, že vám čekání na novou sezónu zpříjemníme články, ve kterých budeme představovat členy juniorského týmu, ale také juniory, které možná uvidíme v hlavním týmu Slovanu.
28.4.Ústecká nej: 8. třídaJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejová sezóna 2011/2012 se pro ústecký hokej stala minulostí. V seriálu s názvem „Ústecká nej“ si u jednotlivých kategorií připomeneme zápasy, které se v nějakém ohledu vymykaly ostatním mačům. Tento díl je věnován osmé třídě.
28.4.Šagát: Doufal jsem, že se tady s tím nebudu muset loučitEva SkokanováÚ s t í n/L. - Nedlouho po nešťastném konci sezóny pro Ústecké Lvy se Martin Šagát vydal na cestu za Honzou Kloboučkem a Dušanem Salfickým. Jejich společným cílem bylo dobýt titul mistra extraligy. A povedlo se. Celé Pardubice stály na nohou a spolu s nimi i 3 ústečáci. "Oslavy byly v Pardubicích na náměstí. Byl jsem tam krátce na to, abych si to extra užíval, ale bylo to určitě pěkné", vzpomínal na svůj závěr sezóny Martin Šagát.
27.4.Klobouček: S Jardou Roubíkem rozhodně počítámeEva SkokanováÚ s t í n/L. - Už pár dní po finále si našla nabídka na post generálního manažera nového adresáta. Stal se jím bývalý kapitán Ústeckých Lvů Jan Klobouček. Do nejvyššího křesla usedá od 1. května a novou výzvu přijímá s úsměvem: "Myslím si, že toho tam moc nenasedím. Bude to samé jednání a lítání."
27.4.Ústecká nej: 7. třídaJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejová sezóna 2011/2012 se pro ústecký hokej stala minulostí. V seriálu s názvem „Ústecká nej“ si u jednotlivých kategorií připomeneme zápasy, které se v nějakém ohledu vymykaly ostatním mačům. Tento díl je věnován sedmé třídě.
26.4.Ústecká nej: 6. třídaJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejová sezóna 2011/2012 se pro ústecký hokej stala minulostí. V seriálu s názvem „Ústecká nej“ si u jednotlivých kategorií připomeneme zápasy, které se v nějakém ohledu vymykaly ostatním mačům. Tento díl je věnován šesté třídě.
26.4.Zapracovat musíme na koncovce, shoduje se trenérské duo dorostu Mach a ŠtěpánekZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Vrátit zpět do Ústí nad Labem extraligu se kromě "A" týmu snažil i celek staršího dorostu. Ale i mladým nadějím ústeckého Slovanu se sen rozplynul, byť svěřenci Miroslava Macha a Martina Štěpánka stanuli těsně před extraligovou branou. Starší dorostenci ovládli s šestibodovým náskokem základní část Ligy staršího dorostu, ale v baráži, odkud postupovaly do extraligy dva týmy, obsadili žlutomodří předposlední (čtvrtou) příčku. Bilance staršího dorostu ve vrcholové části sezóny činila dvě vítězství a šest porážek. Uplynulý ročník hodnotili oba trenéři.
25.4.Jan Klobouček generálním manažerem LvůTisková zprávaÚ s t í n/L. - Jen co se příznivci žlutomodrých smířili se zprávou o konci kariéry univerzála Honzy Kloboučka, přichází zajímavá novinka. Dres se mění na dobře padnoucí oblek, hokejku v ruce nahradí propiska. Jan Klobouček se přesouvá o pouhých pár schodů výš. Usedá do křesla po odcházejícím Robertu Kyselovi a stává se tak novým generálním manažerem Ústeckých Lvů.
25.4.Ústecká nej: 5. třídaJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejová sezóna 2011/2012 se pro ústecký hokej stala minulostí. V seriálu s názvem „Ústecká nej“ si u jednotlivých kategorií připomeneme zápasy, které se v nějakém ohledu vymykaly ostatním mačům. Tento díl je věnován páté třídě.
24.4.Honza Klobouček: Těch sedm let v Ústí stálo za toEva SkokanováÚ s t í n/L. - Po skončení hokejové sezóny pro Ústí nad Labem Honza Klobouček vyměnil dres žlutomodrých a ve čtyřech finálových zápasech oblékal dres Pardubic. Spolu s nimi se tak stal Mistrem extraligy. "Je to takový pocit blaženosti a spokojenosti, že se na závěr kariéry něco hezkého podařilo", popsal s odstupem své pocity.
23.4.Šindel: Zásadní bylo zranění AlinčeUNL - CHM 2:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Závěr sezóny byl pro ústecký Slovan extrémně smolný. Ústečtí Lvi padli v prodloužení rozhodujícího sedmého finále s Chomutovem. Svůj sen o cestě do extraligy proto musí odložit. Jaké byly příčiny ústeckého neúspěchu? „Zásadní bylo zranění Alinče a příchod Kováře do Chomutova,“ myslí si sportovní manažer Slovanu Jaromír Šindel.
22.4.Volte Krále Zlatopramen Areny v play-offUNL - CHM 2:3, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Král Zlatopramen arény dospěl do finále. Poslední hlasování rozhodne o konečném pořadí pro tuto sezonu. Od ponělí 23. dubna do pátku 27. dubna máte možnost v závěrečném hlasování vybrat nejlepšího ústeckého hráče v play off. Bodování bude tradičně hodnoceno dvojnásobným počtem bodů a určí celkového vítěze této sezony.
21.4.Co rozhodlo finále aneb vyhraná vhazování, ofsajdy a zakázaná uvolnění pod lupouUNL - CHM 2:3, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem – V dalším pokračování seriálu "Co rozhodlo finále?" se zaměříme na statistiky vyhraných vhazování, ofsajdů a zakázaných uvolnění. Všechny údaje se letos evidovaly vyjma čtvrtého finálového zápasu ve všech střetnutích série mezi Ústeckými Lvy a chomutovskými Piráty.
19.4.Pajič pomohl Slovincům k návratu mezi elitu Martin PešoutÚ s t í n/L. - Útočník Slovanu Rok Pajič si v reprezentačním dresu Slovinska spravil náladu po smolném vyřazení ve finále první ligy. Na domácím ledě v Lublani pomohl své reprezentaci k hladkému postupu mezi elitu a Slovinci se tak po roční pauze představí na mistrovství světa 2013 ve Švédsku a Finsku.
17.4.Co rozhodlo finále: góly, body, přesilovkyUNL - CHM 2:3, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Slovan se raduje, Chomutov truchlí. Tak to zaznamenává fotografie. Tak to zaznamenává řada statistik. Jenže... Každý ví: Dnešní hokej se rozhoduje v přesilovkách. Zvláště v zápasech mezi tak vyrovnanými soupeři, jakými byly v letošním finále celky Chomutova a Ústí. Ani jednou se v celé sedmi zápasové sérii nestalo, aby mač vyhrál tým, který byl v duelu méně úspěšnější při využívání přesilových her.
16.4.Baráž byla nad naše síly, myslí si kapitán staršího dorostu Martin ZdvořáčekZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem – Sedmnáctiletý obránce Martin Zdvořáček zhodnotil uplynulou sezónu staršího dorostu. Kapitán svěřenců Miroslava Macha a Martina Štěpánka nastřádal během základní části během 34 zápasů 24 kanadské body (7+17) a s přehledem tak ovládl produktivitu mezi ústeckými beky. V letošní baráži o extraligu se Zdvořáčkovi podařilo během osmi zápasů bodovat třikrát (0+3).
15.4.Co rozhodlo finále: posily z ELHUNL - CHM 2:3, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - V letošním ročníku se nadmíru rozbujelo využívání hokejistů z extraligy na tzv. střídavé starty. Ne že by to byla úplná novinka, vzpomeňme na loňské ústecké tažení, při němž Lvi využívali služeb mimo neustále omílaného Jana Kováře také obránce Jakuba Jeřábka. Na jednu stranu bylo povolávání nových bojovníků vynuceno díky indispozicím členů základního kádru, jindy chtěli trenéři sestavu prostě posílit. Jak se to povedlo?
14.4.Pajič bude reprezentovat Slovinsko. Začíná šampionát Divize IMartin PešoutÚ s t í n/L. - Již v neděli 15. dubna startuje šampionát Divize I skupiny A. Bude u toho i ústecký útočník Rok Pajič, který nastoupí v reprezentaci Slovinska. Pajič se tak předvede na domácím ledě, turnaj totiž přivítá slovinské hlavní město Lublaň.
13.4.Co rozhodlo finále: zlomové momentyUNL - CHM 2:3, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Nervy drásající série je už tři dny za námi. Kyselý konec sezony však bude v ústecké fanoušky ještě dlouho pálit. V seriálu: Co rozhodlo finále přineseme ohlednutí redakce webových stránek za událostmi letošní finálové série. V prvním dílu se pokusíme jít po stopách těch nejdůležitějších momentů sedmi zápasové mozaiky.
13.4.Hrát za Ústí pro mě byl zážitek, říká HertlMartin PešoutÚ s t í n/L. - V závěru sezóny se v sestavě Ústeckých Lvů objevil i nadějný útočník Tomáš Hertl. Kmenový hráč pražské Slavie nastoupil ve finále první ligy do tří zápasů a zaznamenal dvě gólové trefy. „Hraní za Ústí pro mě bylo zážitkem,“ říká osmnáctiletý hokejista.
Další stránky
123>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv