OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V únoru 2012 vyšly tyto články:

1234>>
1.2.Povinné body z Mostu přinesly jako bonus zvýšení náskokuMOS - UNL 2:8, 45.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Žádné úplně pohodové vítězství z ledu posledního Mostu si Ústečtí Lvi nepřipsali. Ba naopak. O výhru v souboji s nejhorším celkem soutěže se museli celkem strachovat. Ještě ve 42 minutě vedli o jediný gól. Probuzení připravil kapitán Klobouček, který zápas gólem na 4:2 definitivně zlomil. Nakonec Lvi zasypali soka v závěru dalšími zásahy a brali výhru 8:2. Navíc Chomutov zaváhal v Hradci Králové a Ústečtí drží před rivalem na druhém místě již sedmibodový náskok.
2.2.Do Ústí se chystá rozjetý Hradec UNL - HKR 7:4, 46.kolo | Šárka KulhánkováÚ s t í n/L. - Slovan se po vysoké výhře v nedalekém Mostu střetne s Hradcem Králové, který ve stejném kole porazil favorizovaný Chomutov i přesto, že se hradeckým hokejistům v poslední době příliš nedaří. Nicméně Ústí odskočilo Pirátům v tabulce o sedm bodů a jednoznačně kraluje 1. hokejové lize. Přijďte podpořit žlutomodré hráče do ústecké Zlatopramen Areny už tuto sobotu 4. 2. 2012 v 17:30!
3.2.Hanzl: Proti Hradci ze zabezpečené obranyJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec Robin Hanzl se vrátil z extraligové štace v nedalekém Litvínově. Za Benzinu odehrál 44 zápasů, nyní ho čeká další úkol. Pomoci ústeckému Slovanu proplout prvoligovými vodami a pokusit se o postup mezi elitu.
3.2.Známe dalšího výherce dvou volných vstupenek!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Vítězem dvou vstupenek na sobotní domácí zápas se stal fanoušek Ústeckých Lvů Jan Máca. Jeho tip 4678 diváků na utkání Slovanu s Chomutovem byl jen o jednoho fanouška vyšší, než byla skutečnost, tedy 4677 diváků ve Zlatopramen Areně.
3.2.Ústečtí Lvi rozdávali vysvědčeníKlubÚ s t í n/L. - Na základní školu Vinařská v úterý zavítali hokejisté Ústeckých Lvů. Robin Kovář, Jiří Zeman a Jan Klobouček přišli žákům této sportovní školy předat pololetní vysvědčení. Pro žáky vybraných tříd to bylo zpestření, došlo na fotografie, několik rozdaných podpisů a také na rozjasněné tváře žákyň 8. třídy. Za povšimnutí určitě stojí vzkaz, který zanechal v kronice školy kapitán Slovanu (viz fotografie). ZŠ Vinařská je škola se sportovním zaměřením. Klasické hokejové třídy jsou doplněny o děti, které hrají házenou, hokejbal nebo jsou členy atletického oddílu. Do školy ve Vinařské ulici chodil i marketingový manažer Ústeckých Lvů Přemysl Zeman, o několik let později na této škole studovali dnešní hráči Slovanu Jan Kloz nebo Robin Hanzl, ale i další odchovanci klubu jako např. Marek Trončinský, Michal Neuvirth, atd.
3.2.Starší dorost porazil Karlovy Vary "B"UNL - KVB 5:4, 28.kolo | Šárka KulhánkováDivokou přestřelku zažili Ústečtí Lvi v zápase s Karlovými Vary. Domácí sice nejprve vedli 2:0, ale hosté vzápětí vyrovnali i přesto, že jich do zápasu nastoupilo pouze jedenáct. Pak žlutomodří odskočili Západočechům o dvě branky a karlovarští hokejisté už dokázali pouze snížit. Gólem a dvěma asistencemi se blýskl Jan Vondráček a branku a jednu asistenci zaznamenali i Jan Jindřich a Miroslav Straka.
3.2.Junioři s Letci opět doháněli ztrátuLET - UNL 4:4, 28.kolo | Miroslav JaníčekL e t ň a n y - Podobně jako v minulém vzájemném zápasu, také tentokrát doháněli ústečtí junioři ztrátu a nakonec byli rádi, že dosáhli alespoň na bod za remízu. Tentokrát ale zaspali začátek zápasu ještě více. Domácí se totiž brzy ujali vedení 3:0, a když v závěru první třetiny Kuchynka snížil, hned v první polovině druhé třetiny Letci opět zvýšili na třígólový rozdíl. Za Lvy ještě ve druhé třetině snížil Bulva a ve třetí třetině opět Kychynka a po něm Hanzl dohnali ztrátu a vybojovali alespoň bod za remízu.
4.2.Daniel Boháč hattrickem sestřelil Hradec UNL - HKR 7:4, 46.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Jan ProšekÚ s t í n/L. - V divokou přestřelku se změnilo utkání mezi Ústím a Hradcem. Slovan se díky hattricku Daniela Boháče dostal vždy o krok před svého soka. Žlutomodří udělali ze Zlatopramen Areny místo, ze kterého se body neodváží. Hradec prohrál 7:4. Domácí potvrdili první místo v tabulce.
4.2.Hradečtí brankáři dvakrát střídali. Nastala taková situace, říká BlažekUNL - HKR 7:4, 46.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Hradečtí brankáři to v Ústí neměli lehké. Ústečtí Lvi spustili v zápase 46. kola první ligy obvyklý brankostroj. Výsledkem bylo hned dvojnásobné střídání gólmanů Hradce Králové. „Patnáct minut se nám dařilo, pak se nám to sesypalo,“ lituje sobotní porážky brankář Jiří Blažek.
4.2.Porazili jsme Chomutov, ale v sobotu jsme skalp favorita nepotvrdili, litoval VágnerUNL - HKR 7:4, 46.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Rodák z Jaroměře Martin Vágner patří mezi obránci k oporám týmu Hradce Králové. Obranné duo tvoří společně s Davidem Roupecem a v letošní sezóně si za 39 zápasů připsal devět kanadských bodů za čtyři branky a pět asistencí. Produktivita ho řadí na třetího nejlepšího beka celku Východočechů. O jeho služby se zajímá i extraligový Třinec.
5.2.Chci střílet góly a mít z nich radost, přeje si Jaroslav RoubíkŠárka KulhánkováÚstí nad Labem porazilo v divokém utkání Hradec Králové 7:4. Jaroslav Roubík sice v zápase neskóroval, ani na branku nepřihrál, ale zhodnotil toto utkání a svěřil se nám, jaké byly jeho pocity hrát proti svému bývalému týmu a zda proběhly nějaké sázky mezi ním a jeho někdejšími spoluhráči.
5.2.Bylo to napínavé pro diváky, tvrdí PoživilUNL - HKR 7:4, 46.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - K vítězství nad Hradcem Králové 7:4 přispěl i elitní obránce Ústeckých Lvů Lukáš Poživil. „Byl to těžší zápas, než se zdálo,“ ohlíží se za sobotním duelem. Defenzivní hráč tak v minisouboji uspěl nad svým bratrem, který nastupuje za Východočechy.
5.2.Starší dorost: drama na ledě posledního týmu tabulkyBNJ - UNL 1:2, 29.kolo | Miroslav JaníčekB e n á t k y n/J - Po pátečním utrápeném výkonu s osmým béčkem Karlových Varů nastoupili starší dorostenci Ústeckých Lvů na ledě posledních Benátek se snahou nic nepodcenit. Jenže domácí hokejisté se na soupeře dobře připravili a první branka utkání tak padla až po polovině utkání, kdy se trefil ústecký Musil. Domácí však brzy vyrovnali a třetí třetina byla hrou nervů. Lepší se nakonec ukázali Ústečtí Lvi. Vítěznou branku dal z brejku Chovanec.
6.2.Volte Krále za ledenSUM - UNL 3:4, 44.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Trochu se zpožděním předkládáme čtenářům webových stránek tradiční možnost rozhodování o nejlepších hráčích Ústeckých Lvů. Zvolte hráč měsíce ledna. Nabízená TOP 5 nyní obsahuje čtyři forvardy a brankáře. Z redakční volby vyšla na kvintet: Daniel Boháč, Vladislav Koutský, David Ludvík, Jaroslav Roubík a Martin Šagát.
7.2.Poradí si Lvi s Olomoucí?OLO - UNL 2:4, 47.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Venku sice panují kruté mrazy, ale ani toto nepříznivé počasí nebrání plynulému pokračování první ligy. Základní část druhé nejvyšší hokejové soutěže se tak pomalu blíží ke svému konci. Ve středu 8. února 2012 cestují Ústečtí Lvi na dalekou Moravu, kde v rámci čtyřicátého sedmého kola poměří své síly s třetím nejlepším týmem tabulky. Utkání začíná v 18.00 hodin na zimním stadionu v Olomouci.
8.2.Ústečtí loupili v OlomouciOLO - UNL 2:4, 47.kolo | Tomáš Schmiedt, Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi porazili Olomouc 4:2. Do utkání ale nevstoupili dobře. V 7. minutě propálil Koutského olomoucký Kucsera a otevřel skóre duelu. To bylo z první třetiny vše. Přestávka ale žlutomodrým nejspíše prospěla, protože hned v čase 22:05 Boháč srovnal stav na 1:1. Uběhlo pouhých 47 vteřin a červené světlo za zády Kašíka svítilo znovu. Lukáš Handlovský vyslal puk do šibenice a brankář hostí podruhé kapituloval. Červenobílí se nezalekli a necelých deset minut před koncem prostřední periody vyrovnali díky Selingrovi. V 54. minutě se dostal do rychlého protiútoku Pavlík a zvýšil na 3:2. Moravané v samém závěru zkusili power-play, ale Ústečtí si konec zápasu pohlídali a Robin Hanzl vítězství pojistil gólem do prázdné branky.
8.2.Před play-off máme ještě co vylepšovat, tvrdí Lukáš HandlovskýOLO - UNL 2:4, 47.kolo | Miroslav FantalO l o m o u c - Už sedm utkání v řadě nepoznalo mužstvo Ústeckých Lvů hořkost porážky. Naposledy se lídr soutěže představil na ledě třetí Olomouce, kde sice od sedmé minuty prohrával, v dalším průběhu utkání ale vývoj zápasu zvrátil a z promrzlé Hané se vrátil s tříbodovým ziskem. Podíl na vítězství 4:2 měl i střelec druhé branky Lukáš Handlovský.
9.2.Známe dalšího výherce dvou volných vstupenek!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Vítězem dvou vstupenek na sobotní domácí zápas se stal fanoušek Ústeckých Lvů Michael Ocetek. Jeho tip 2549 diváků na utkání Slovanu s Hradcem Králové byl nejblíže skutečnosti, tedy 2533 divákům ve Zlatopramen Areně.
9.2.Lvi míří za rekordem! Zvládnou ještě 15 gólů?OLO - UNL 2:4, 47.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté se prostříleli do nového měsíce. Ve třech únorových mačích zvládli nasázet 19 branek. Pokud si zachovají alespoň poloviční apetit vytvoří nový střelecký rekord první hokejové ligy. K překonání rekordní mety jim chybí ve zbývajících pěti utkáních vstřelit 15 branek. Pokud docílí aspoň čtyř gólů, vytvoří nový rekord ústeckého hokeje.
10.2.Sobota nabídne souboj šelem UNL - BER 3:1, 48.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté mají před sebou posledních pět utkání základní části první hokejové ligy. Fanoušci tak mají možnost své favority vidět na ledě Zlatopramen areny celkem třikrát. V sobotu 11. února 2012 přivítají žlutomodří v domácím prostředí soka ze středních Čech, Berounské medvědy. Zápas startuje v 17,30 hodin.