Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2004 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.2.V posledním domácím zápase s MedvědyUNL - BER 1:2, 38.kolo | Karel Filas
Poslední zápas před domácím publikem odehrají Ústečtí Lvi v dlouhodobé části soutěže. Ve středu od 18 hodin se v rámci soubojů 38. kola v přímém souboji o druhé místo střetnou s HC Berounskými Medvědy, kteří mají nyní na druhém místě na Slovan náskok dvou bodů a za vedoucím Chomutovem zaostávají pouze vinou horšího brankového rozdílu. Střetne se tak tým s nejlepšmi výsledky na domácím ledě s nejúspěšnějším týmem na hřištích soupeřů.
3.2.Fotoreportáž HC Slovan Ústečtí Lvi - VČE Hadec KrálovéUNL - HKR 1:3, 37.kolo | Štěpán Toth (Stefi)
Ústí n. L. - V předposledním domácím zápase se Lvům příliš nedařilo, a tak po prohře 1:3 opustili 1. příčku v tabulce, kam se po čase vrátil Chomutov díky skóre před Berounem. Slovan klesl na 3. místo s náskokem jednoho bodu před Jihlavou. V sobotu to byl souboj víceméně s vlastní hrou. Nedařila se rozehrávka, vytvářely se chyby v obraně i útoku. Přechod středního pásma byl téměr nemyslitelný, až na několik minut na začátku a konci zápasu. V celku hostí nastoupil i Jiří Hubáček, který v Ústí hrál několik sezón. Svým přehledem a poziční hrou přispěl k úspěchu Energetiků v Ústí.
3.2.Slovan přišel o dva obránceAleš Redaj, Miroslav Janíček
Při návratu ze včerejšího tréninku měli ústečtí obránci Václav Drábek a Ondřej Kříž autonehodu. Poblíž Litoměřic se srazili s vozidlem Škoda, jehož řidička vjela z dosud nezjištěných příčin do protisměru. Bližší okolnosti havárie jsou předmětem dalšího šetření. Zdravotní stav obou hráčů je velmi vážný, oba jsou hospitalizováni v litoměřické nemocnici.
3.2.David Appel odpovídal na vaše otázkyMartin Řežábek, Tadeáš DrahorádÚ s t í n/L. - V úterý 3.2.2004 odpovídal v offline rozhovoru na vaše otázky jeden z nejproduktivnějších Lvů letošní sezóny - David Appel. Jeho odpovědi si můžete přečíst zde. Tato posila přišla na sklonku léta z extraligového Třince. David nastoupil v naší nejvyšší soutěži celkem k 99 utkáním a nasbíral v nich 27 bodů (11+16). Vloni odehrál většinu zápasů základní části v dresu Kadaně, první ligu ale okusil již dříve. V sezóně 2000/2001 krátce vypomáhal brněnské Hvězdě.
4.2.Lvi Medvědy nepřemohliUNL - BER 1:2, 38.kolo | Miroslav Janíček, Karel Filas
Ú s t í n./L. - V nervózním utkání plném vyloučených se nepodařilo Ústeckým Lvům napravit dojem z posledního utkání a podruhé za sebou na domácím ledě padli, na Berounské Medvědy nestačili 1:2. Z posledních čtyř utkání tak odcházejí potřetí poraženi a notně si tak zkomplikovali útok na nejčelnější pozice. Beroun má před posledními dvěma koly na špici na Lvy, před které vítězstvím v Hradci poskočila i Jihlava a odsunula je tak na čtvrté místo, náskok již pěti bodů.
5.2.Fotoreportáž HC Slovan Ústečtí Lvi - Berounští MedvědiUNL - BER 1:2, 38.kolo | Štěpán Toth (Stefi)
Ústí n. L. - Poslední domácí zápas dlouhodobé části nepřinesl podle očekávání hokej extra třídy. Hokej ve svém pravém slova smyslu se hrál tentokráte na začátku, než vstoupila na led vyšší moc. Nejvyšší návštěvě a super atmosféře v letošní sezóně chyběl už jen pěkný zážitek. Po dobrém výkonu Lvů a ještě lepší obraně Medvědů tak Slovan odešel podruhé za sebou doma o všechny body.
5.2.Musíme na to zapomenout, říká Petr LipinaUNL - BER 1:2, 38.kolo | Martin Řežábek
Ú s t í n./L. - Před dvěma koly se zdálo, že Lvy nemůže nic zastavit. Z deseti předchozích zápasů prohráli jen jednou a dostali se tak na vedoucí pozici. Tam se ale neohřáli dlouho. Přišly dva nepovedené duely Hradcem Králové a Berounem a Ústí se v tabulce opět propadlo. Do konce základní části zbývají dvě kola. Hůře než čtvrtý už ale severočeský tým skončit nemůže...
6.2.Beseda hráčů s fanouškyMiroslav Janíček, Štěpán Tóth (Stefi)

Ústí n. L. - V pátek 6. února proběhla od 12 hodin na ZŠ Vinařská beseda hráčů s žáky školy. O akci byl velký zájem. Besedy se zúčastnily nejen hokejové naděje Slovanu, ale i ostatní žáci školy. Za náš klub byli přítomni Lukáš Sáblík, Aleš Pavlas, Daniel Hodek a marketingový asistent Přemysl Zeman.
Od 17 hodin následovala další beseda, tentokrát se všemi fanoušky v salonku klubu PUBlicity.
6.2.V předposledním kole čeká Slovan derby v ChomutověCHM - UNL 6:2, 39.kolo | Karel Filas
Ú s t í n./L. - Účastníci 1. hokejové ligy mají před sebou poslední dvě kola dlouhodobé části soutěže, po nichž se rozdělí. Prvních osm bude pokračovat ve vyřazovacích bojích, které začnou úvodními zápasy již v neděli 15.2., pro družstva na devátém a desátém místě sezóna skončí a poslední čtyři budou pokračovat v bojích o udržení. Ústečtí Lvi se představí dvakrát na ledě soupeřů a předposlední prověrkou jim bude sobotní souboj v Chomutově. Pokud chtějí do konce soutěže reálně pomýšlet na vylepšení stávající čtvrté příčky je třeba minimálně bodovat.
7.2.V severočeském derby lepší ChomutovCHM - UNL 6:2, 39.kolo | Martin Bocian, Martin Košan
C h o m u t o v - Derby se vším všudy, právě to dnes shlédlo obecenstvo v Chomutově. V přímé bitvě o postavení v první čtyřce vlétl do utkání lépe Chomutov, čtyřmi brankami z minima šancí si zajistil dostatečné a nečekaně vysoké vedení už po první třetině. Jiskřičku naděje na zvrat si Ústečtí vypracovali dvěma góly ve druhé třetině. V poslední části bohaté zejména na sporná vyloučení chomutovských hráčů však domácí svůj náskok ještě pojistili a s přehledem získali tři cenné body.
8.2.Chomutov nám dal lekci z produktivity, říká Radim SkuhrovecCHM - UNL 6:2, 39.kolo | Martin Řežábek
C h o m u t o v - Předposlední kolo základní části první ligy proti sobě svedlo ve dvou zápasech čtyři nejlepší celky soutěže. A nešlo v nich jen o to, kdo zvítězí v samotném utkání. Definitivně se v nich rozhodlo, že o vítěze ligy už nebudou bojovat týmy Ústí a Jihlavy. Chomutov prohrál se severočeským rivalem v sezóně už třikrát a počtvrté už si dokázal poradit - 6:2.
9.2.Protrhne Slovan šňůru porážek v Prostějově?PRO - UNL 3:1, 40.kolo | Karel Filas
Ú s t í n./L. - Dlouhodobá část 1. hokejové ligy dospěla do svého finiše. Zbývají sehrát utkání posledního kola a stále není rozluštěna tajenka postupujících do play-off. Pro jednoho z trojice Mladá Boleslav, Kadaň, Třebíč sezóna skončí. Lvy již tahanice o poslední postupové místo zajímat nemusí, mají jistotu, že v úvodním kole narazí na jednoho z dvojice Hradec Králové, Olomouc a svou současnou čtvrtou pozici mohou o místo vylepšit jedině při shodě úspěchu svého v utkání na ledě jedenáctého Prostějova a úspěchu Chomutova v Jihlavě.
11.2.Lvi se v Prostějově zmohli na jediný gólPRO - UNL 3:1, 40.kolo | Petr Kozák, Karel Filas
Ú s t í n./L. - S nalomeným seběvedomím budou Ústečtí Lvi nastupovat do vyřazovacích bojů 1. ligy, které začínají již tuto neděli na domácím ledě. Vyzvou HC Olomouc. V posledním zápase dlouhodobé části na ledě HC Prostějova neprotrhli šňůru nezdarů, ani počtvrté za sebou nedokázali získat jediný bod, či vstřelit více než dvě branky. Tentokrát se do černého trefil pouze Tomáš Sýkora, když ve druhé třetině vyrovnával, další jej nenásledovali a Slovan pak ještě dvakrát inkasoval a prohrál 1:3.
13.2.Lukáš Sáblík odpovídal offlineMartin Řežábek
Ú s t í n./L. - V pátek 13.2. odpovídal na otázky fanoušků v offline rozhovoru Lukáš Sáblík. Lukáš přišel před sezónou z Jihlavy, kde prožil většinu své kariéry a byl tamní modlou. Sáblík je považován za jednoho z nejlepších gólmanů v 1. lize a je klíčovou postavou Ústeckých Lvů. Letos ještě stihl odchytat dva zápasy za karlovarskou Energii. Jeho odpovědi si můžete přečíst zde.
14.2.Vzestupy a pády Slovanu ve 40 kolech s výhledem do budoucnaMiroslav Janíček

Ú s t í n./L. - 40. kolem skončila dlouhodobá část 1. ligy. Od základu přebudovaný tým Slovanu se zpočátku sezóny rozjížděl pomaleji, ale od vánoc už připomínal rozjetý vlak. Když se ve 36. kole Ústečtí Lvi poprvé v sezóně vyšvihli na čelo tabulky, zdálo se, že během posledních 4 kol nemůže dokonale pracující stroj nic zastavit. Opak byl ale pravdou a hokejisté Slovanu právě v posledních 4 kolech nezískali ani bod a klesli na konečné 4. místo. To se nakonec stalo osudným trenéru Jindřichu Setikovskému. Nad právě skončenou dlouhodobou částí, nadcházejícími boji v play off i nad sezónou příští jsme se zamýšleli spolu s generálním manažerem Davidem Šafferem a sportovním manažerem Janem Janderou.

14.2.Do play-off s trenérem BorůvkouUNL - OLO 7:2, 41.kolo | Martin Řežábek
Ú s t í n./L. - V neděli 15.2.2004 začne bitva nejlepších osmi týmů první ligy, konkrétně na zimních stadionech v Berouně, Chomutově, Jihlavě a Ústí nad Labem. Posledně jmenované mužstvo vstoupí do vyřazovacích bojů s výraznou změnou, na postu hlavního trenéra bude poprvé řídit své svěřence Vít Borůvka. Úvodní buly vhodí hlavní rozhodčí v 17:00.
15.2.Slovan vstoupil do play-off vítězněUNL - OLO 7:2, 41.kolo | Karel Filas
Ú s t í n./L. - Úspěšně vstoupili Ústečtí Lvi do vyřazovacích bojů, v prvním utkání čtvrtfinálové série dokázali porazit Olomouc 7:2. Vítězství se nerodilo zdaleka tak hladce jak napovídá výsledek. Do poloviny utkání byl moravský celek lepší, dokázal smazat dvoubrankové manko, ale poté Slovan dvěma slepenými góly opět odskočil a v závěru utkání vítězství ještě vyšperkoval. Dařili se mu zvláště přesilové hry, z nichž vstřelil čtyři branky.
15.2.Udělali jsme zatím jen první malinký krůček, říká Milan BuďaUNL - OLO 7:2, 41.kolo | Aleš Redaj
Ú s t í n./L. - Po pomalejším vstupu do sezóny se stala druhá formace Lvů vedená Petrem Lipinou s křídly Milanem Buďou a Michalem Dragounem obávanou zbraní Ústeckých. Bohužel však, po novém roce prodělal Milan Buďa vleklou nemoc a jeho absence znamenala pro tuto řadu herní útlum. Milan svůj návrat, jak se zdá, načasoval dokonale a tento útok znovu bude výrazně zaměstnávat obranné řady soupeřů.
16.2.První kolo vyznělo lépe pro LvyUNL - OLO 7:2, 41.kolo | Martin Řežábek
Ú s t í n/L. - Do prvního kola play-off vstoupil v Ústí nad Labem lépe domácí tým, který zvítězil jasně 7:2. Převaha na tabuli ukazující skóre ale nebyla na ledě tolik znát, Olomoučtí byli Lvům po celý zápas vyrovnaným soupeřem, rozhodly hlavně nestandartní herní situace, kterých dokázalo využít právě domácí mužstvo. Výrazně se na vysoké výhře žlutomodrých podílelo hned několik hráčů. Milan Buďa se trefil dvakrát, Petr Lipina přidal ke svému úvodnímu gólu dvě asistence a dvorním nahravačem utkání se stal Michal Dragoun, který servíroval spoluhráčům třikrát.
16.2.Fotoreportáž HC Slovan Ústečtí Lvi - HC OlomoucUNL - OLO 7:2, 41.kolo | Štěpán Toth (Stefi)
Ústí n. L. - V prvním zápase prvního kola Play-Off se Slovanu podařilo soupeře udolat díky závěrečné smršti, kdy Lvi využili přesilovku 5 na 3 i následnou 5 na 4. Dařilo se také posilám z Děčína. Aleš Havlík si dokonce připsal dvě asistence. Kaňkou na zápase byl zbytečný faul Martina Tvrzníka za rozhodujícího stavu 7:2 a následný výpad bojových kohoutů na tohoto hráče, který přerostl v hromadnou bitku.
Další stránky
12>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv