OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

1234>>
1.12.Snad už výkony půjdou jenom nahoru, přeje si Tomáš VávraUNL - KAD 3:0, 27.kolo | Michal MacákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi dokázali ve 27. kole porazit Kadaň a připsali si tak po dlouhé době 3 body z domácího prostředí. Autorem druhé branky v rozmezí pár sekund byl Tomáš Vávra. I díky němu začal Slovan druhou polovinu základní části výhrou.
1.12.Junioři vydřeli výhru nad Letňany, rozhodli v poslední třetiněUNL - LET 2:1, 18.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Do Ústí nad Labem přicestoval juniorský tým Letňan. Hosté do zápasu vstoupili lépe, po první třetině vedli 1:0. Domácí Slovan se však zlepšoval a ve třetí třetině díky dvě brankám v rozmezí dvou minut otočil vývoj zápasu.
1.12.Mladší dorost v domácím prostředí nestačil na LitvínovUNL - LIT 2:4, 18.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Svěřenci Jana Čalouna a Martina Štěpánka odehráli další ze zápasů ELIOD extraligy mladšího dorostu na domácí půdě. Lvíčata zápas začala lépe. První branku vstřelil v první třetině Dominik Havlík, na kterého navázal jen Petr Magasanik. Slovan padl v domácím prostředí 2:3.
1.12.Starší dorost nezvládl první třetinu a vysoko prohrál s VaryUNL - KVA 1:8, 26.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 26. kola RAKO extraligy staršího dorostu přicestoval do Ústí nad Labem celek Karlových Varů. Hostům vyšla výborně první třetina, vyhráli ji 5:0. Lvíčata se vzpamatovat nedokázala, a tak prohrála 1:8. Čestnou branku Slovanu zajistil po Mackově přihrávce Ondřej Kopta.
2.12.Permanentkáři Ústeckých Lvů mohou v měsíci prosinci 2013 využít řady slevTisková zprávaÚstí nad Labem - Marketingové oddělení Slovanu ve spolupráci s partnery ústeckého hokeje připravilo pro své fanoušky předvánoční slevy. Při předložení permanentky Ústeckých Lvů v měsíci prosinec 2013 obdržíte v daných společnostech následující slevy:
2.12.Slovan zahájil spolupráci s univerzitou Jana Evangelisty PurkyněRedakceÚstí nad Labem - Úsek marketingu HC Slovan Ústečtí Lvi zahájil spolupráci
s univerzitou Jana Evangelisty Purkyně (dále jen „UJEP“), konkrétně
s Fakultou sociálně ekonomickou (dále jen „FSE“). Hokejový klub poskytuje studentům měsíční neplacenou stáž pod taktovkou Jiřího Pelce
na marketingovém oddělení. Prvním vybraným studentem byl Vít Šturma.
2.12.Měsíční výměna prodlouženaTisková zprávaÚ s t í n/L – Vedení HC Slovan Ústečtí Lvi prodloužilo působení obránce Ondřeje Smetany, který bude nadále oblékat dres Ústeckých Lvů. V rámci této výpomoci bude v týmu HC Stadion Litoměřice pokračovat ústecký útočník Vít Budínský. Milan Skrbek okomentoval situaci následovně: „Hostování je prodlouženo na dobu neurčitou. Potřebujeme osm obránců, a proto jsme se rozhodli pro toto řešení.“
2.12.Po výhře s Kadaní čeká Slovan další derby. Tentokrát v LitoměřicíchLTM - UNL 8:2, 28.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústí bodovao podruhé v řadě doma, naposledy přehrálo Kadaň 3:0. Ústečtí Lvi by rádi tříbodový zisk potvrdili i v dalším severočeském derby na ledě Litoměřic, proti kterým se jim letos daří. Úvodní buly bude vhozeno v pondělí 2. prosince v 18:00.
2.12.Stadion dal Slovanu lekci, Lvi odjíždí z Litoměřic s osmigólovým přídělemLTM - UNL 8:2, 28.kolo | Alexandr Stys, Zdeněk Kamínek ml.Litoměřice - Severočeské derby aneb duel 28. kola I. hokejové ligy ČR zvládli lépe hokejisté Litoměřic, kteří v Kalich Areně zvítězili vysoko 8:2. Za Ústí nad Labem se prosadili Ondřej Havlíček a Vladimír Brož, oba střelci inkasovali v zápase vyšší tresty. První jmenovaný vyfasoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování, poslední zmiňovaný obdržel za stejné provinění trest ve hře. Trestné minuty z pohledu Stadionu činily 18:59.
3.12.Slovan přivítá na domácím ledě BerounHana VeigendováÚ s t í n/L. - K dalšímu zápasu nastoupí Ústečtí Lvi již ve středu – na domácí půdě se střetnou se soupeřem z Berouna. Berounští Medvědi vedou před Slovanem o 7 bodů a nachází se tak na devátém místě v tabulce. Berounu se konečně podařilo prolomit sérii jedenácti prohraných zápasů v řadě, když zvítězil nad Mostem. Naopak Slovan podlehl v derby Litoměřicím vysoko 8:2. Podaří se Lvům porazit Medvědy? To se dozvíme 4. prosince od 18 hodin ve Zlatopramen Areně.
4.12.Slovan po debaklu zabral a přehrál BerounUNL - BER 4:1, 29.kolo | Šárka Kulhánková, Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi chtěli napravit předchozí debakl 2:8 z ledu Litoměřic a proti Berounu v domácím prostředí šli od začátku utkání za vítězstvím. V 6. minutě vedli již 2:0 a přestože hosté dokázali snížit, nakonec Slovan přesvědčivě bral všechny body za výhru 4:1.
5.12.Martin Baránek: Dotáhli jsme to do vítězného konceUNL - BER 4:1, 29.kolo | Eva SkokanováÚstí n/L. - V devětadvacátém kole Slovan vybojoval tři body a radovat se tak mohli domácí fanoušci. Právě žlutomodří otevřeli skóre zápasu, hostům se podařilo prosadit pouze jedenkrát. Slovan si vedení pohlídal a v poslední třetině ho stvrdil dalšími dvěma góly. K jedné brance přispěl ústecký Martin Baránek: „Začátek se nám povedl, sice jsme na chvilku polevili, ale pak jsme zase dali gól a dotáhli jsme to do vítězného konce.“
5.12.Za oponou: Představujeme nové členy představenstva klubuŠárka KulhánkováÚ s t í n/L. - Odbočme na chvíli od hokeje, abychom si představili i lidi, kteří působí kolem ústeckého hokeje. Nejsou však s hokejkami na ledě, ale v představenstvu akciové společnosti HC Slovan Ústečtí Lvi. V představenstvu totiž v letošní sezoně nastaly jisté změny a částečně se změnilo osazenstvo, které se volilo na valné hromadě na konci října.
5.12.Pavlík se po zranění vrátil na led a tvrdí: Ústí patří do vyšších pater tabulkyUNL - BER 4:1, 29.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Čtyři týdny byl kvůli zranění mimo hru, a když se dal konečně do kupy, přijel pomoct Ústeckým Lvům v utkání proti Berounu. I zásluhou jinak litvínovského obránce Filipa Pavlíka Slovan přesvědčivě přehrál Berounské Medvědy 4:1. „Měli jsme to pod kontrolou,“ hodnotil mladý zadák po zápase.
5.12.Junioři vstupují do další části soutěžeJan ProšekÚstí nad Labem – Juniorský tým čeká další várka zápasů, ve které se rozhodne, zda uhájí první místo a postoupí do baráže o nejvyšší soutěž. Momentálně se Lvíčata nachází v juniorské lize ve skupině Západ na prvním místě. Na druhé Litoměřice mají náskok pouhý bod, proto lze očekávat velmi vyrovnané a vyhrocené zápasy. Souboje O baráž začínají již v pátek, po Ústí přijedou juniorští hokejisté Tábor.
6.12.Slovan míří do JihlavyJIH - UNL 9:3, 30.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - V sobotu 7. prosince zamíří Ústečtí Lvi na horký jihlavský led. Jihlavští momentálně okupují druhou příčku v tabulce. Ústečtí hokejisté si v posledním zápase poradili s Berounem v poměru 4:1. Uspěje Slovan i proti Jihlavě? Úvodní buly bude vhozeno v 17.30.
6.12.Vstup do skupiny o baráž junioři zvládli, přehráli TáborUNL - TAB 3:1, 19.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - K prvnímu zápasu ve skupině O baráž nastoupili junioři. V domácím prostředí hostili Tábor. Lvíčata nezačala dobře, musela dotahovat vedení soupeře o jeden gól. Díky zlepšené hře ve druhé polovině zápasu slavili žlutomodří výhru 3:1.

6.12.Starší dorost na Kladně inkasoval sedm branekKLA - UNL 7:2, 27.kolo | Jan ProšekKladno - Lvíčata cestovala na Kladno, kde se v rámci dvacátého sedmého kola RAKO extraligy postavila proti Rytířům. Utkání se Severočechům vůbec nepovedlo. Po dvou třetinách prohrávali 0:5. Ve třetím dějství padlo po dvou brankách na každé straně. Výsledek byl jasný, Slovan padl 2:7.
6.12.Střelec vítězné branky Jan Jindřich: Hráli jsme zbytečně ustrašeněUNL - TAB 3:1, 19.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Juniorský tým vstoupil do druhé části sezóny. Ve skupině O baráž narazil Slovan na prvního soupeře. Tábor kladl tuhý odpor, který zlomila až trefa Jana Jindřicha. Lvíčata po velkém boji vyhrála 3:1. Autor vítězné branky byl hostem pozápasového rozhovoru.
7.12.Severočeši utrpěli v Jihlavě debakl, domů se vrací bez bodůJIH - UNL 9:3, 30.kolo | Tomáš Lysý, Soňa JiráskováNa první branku utkání nemuseli diváci dlouho čekat. Skóre otevřel už ve 2. minutě jihlavský Vysloužil. Ve druhé části se na plné obrátky rozjel dukelský brankostroj. Nejprve Petráska překonal Důras a Čachotský a hráči z Vysočiny se ujali vedení 3:0. Slovanu se sice podařilo díky Boháčovi snížit, ale o chvíli později náskok navýšili Malec a Hubáček. Lvi sice opět snížili, ale o pár vteřin později znovu inkasovali. To už bylo příliš i na Petráska, který se nechal vystřídat. Ale ani Dlouhý neudržel čisté konto. Z trestného střílení ho překonal Prokš. Ve třetí třetině šelmy snížily, ale oranžovočervení se ještě dvakrát trefili. Ústí tak podlehlo Jihlavě vysoko 3:9.