CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3

V říjnu 2009 vyšly tyto články:

1234>>
31.10.Lvi rozstříleli BerounUNL - BER 6:2, 16.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - V 16. kole první hokejové ligy zavítali na ústecký led hokejisté z Berouna. V úvodní třetině viděli diváci celkem tři góly - nejprve se Ústečtí dostali do vedení, ale hosté dvěma rychlými góly otočili vývoj zápasu. Tím byla střelecká aktivita berounských hokejistů vyčerpána. V prostředním dějství rozstříleli domácí soupeře poměrem 4:0 a strhli tak vedení na svou stranu. V záverečné části přidali Lvi šestý gól, když Roman Pšurný zpečetil hattrick.
31.10.Kubát si návrat pochvaloval UNL - BER 6:2, 16.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Po sedmi měsících se v duelu s Berounem (6:2) v ústeckém dresu objevil obránce Karel Kubát. Při absenci Romana Němečka a kapitána Jana Kloboučka nastupoval litvínovský bek ve druhé formaci s Jiřím Zemanem. S utkáním je spokojený, jestli si Lví dres oblékne i příště, však netuší.
31.10.Když Bingo loví puky ze sítě…UNL - BER 6:2, 16.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Stál na druhé straně barikády. Zatímco před dvěma sezónami byl vládcem ústeckého brankoviště, tentokrát pocítil, jaké je vzdorovat žlutomodrým střelcům. Současná dvojka pražské Sparty Petr Přikryl si na nedostatek práce stěžovat nemohla. "Naše výhra v Ústí by se rovnala zázraku," lakonicky hodnotil brankář v hokejovém prostředí přezdívaný Bingo.
31.10.Junioři budou hrát pouze o záchranu!MOU - UNL 2:1, 22.kolo | Miroslav Mayer, Miroslav JaníčekČ. B u d ě j o v i c e - Pouze jediný bod na ledě předposledních Českých Budějovic stačil ústeckým juniorům k tomu, aby se mohli vyhřívat na výsluní finálové skupiny. Bez hrozby baráže nebo sestupu. Bohužel, ale konec základní části nadějím Ústeckých Lvů vůbec nevyšel. Z posledních šesti zápasů získali pouhé 4 body, přičemž ani jednou nevyhráli v základní hrací době. Následoval tak sešup z pozice lídra tabulky až na konečné 7. místo. Z postupového 6. místa je odsunuly horší vzájemné zápasy se Spartou.
31.10.Starší dorost v TESLA ARENĚ neuspělSPA - UNL 3:1, 18.kolo | Miroslav JaníčekP r a h a - Den po těsné výhře nad Slavií zajížděl nemocí zdecimovaný tým Ústeckých Lvů na led Tesla arény k zápasu proti Spartě. Proti kompletnímu týmu celku z Holešovic se ústečtí hráči drželi až do 43. minuty. Na dvě branky Sparty v závěrečné třetině už ale odpovědět nedokázali, a tak odjížděli z Prahy s prázdnou.
30.10.Medvědi přijíždí loupit do Lví ArényUNL - BER 6:2, 16.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Bez hlavního trenéra a jeho asistenta, které si vzala pražská Sparta jako náhradu za odvolaného Pavla Hynka a Františka Výborného, zajíždí Beroun do Ústí nad Labem, které je v čele první hokejové ligy. Je to jeho druhý venkovní zápas z celkové série tří. Alespoň v některém z těchto zápasů by si rádi hráči berounského týmu připsali cenné body. Zda se jim to podaří a nebo se bude historie opakovat a Beroun vydrží hrát jen 59 minut a 59 vteřin čehož domácí využijí a vstřelí vítězný gól bude jasné již 31. října netradičně od 17:00 hodin.
30.10.Roman Němeček v Lion´s Revue č.8!RedakceÚ s t í n/L. - Slovan si už zahrál proti všem svým soupeřům a nyní si dává repete. Na první odvetné utkání nastoupí proti Lvům jiná silná šelma - Medvědi z Berouna. Na začátku září se Berounu doma proti Slovanu opravdu nedařilo, a tak se bude chtít za prohru 0:5 určitě pomstít. Jak se mu to povede, zjistíme v sobotu 31.10.2009 večer. Pro vás, co budete toto klání sledovat přímo na stadionu, máme opět připravený klubový časopis Lion´s Revue!
30.10.Starší dorost porazil SlaviiUNL - SLA 4:3, 17.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - V odvetě za desetibrankový příděl dokázali ústečtí hokejisté sice zvítězit, ale výhra se nerodila rozhodně lehce. Hosté celý zápas dotahovali hubený náskok domácích, přičemž svého soupeře zasypali dvojnásobnou sprškou střel. Vítěznou branku Lvíčat vstřelil až v 59. minutě kapitán domácího celku Vojtěch Burkovec.
28.10.Slovan porazil Havlíčkův Brod až v poslední třetině, blýskl se PajičHBR - UNL 2:4, 15.kolo | Michal Milfeit, Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Třetí třetina rozhodla o výhře Lvů v Havlíčkově Brodu. Domácí dvě třetiny vedli, nicméně hostující Pajič se rozhodl, že to tak nenechá a vstřelil dva nejdůležitější góly zápasu - vyrovnávací a vedoucí. Lvi se ale na další vítězství opět nadřeli, po výhře 4:2 se přesto mohou dále slunit na první příčce tabulky, na druhý Chomutov si stále udržují dvoubodový náskok.
28.10.Junioři přetlačili SpartuUNL - SPA 7:6, 20.kolo | Miroslav Janíček
Ú s t í n/L. - Lítý boj do poslední vteřiny, to byl nejjasnější rys utkání 20. kola NOEN extraligy juniorů mezi Ústeckými Lvy a Spartou. Oba týmy, vědomi si důležitosti utkání, vytáhly všechny své trumfy a nastoupily v nejsilnějších sestavách. Hra měla spád a byla plná zvratů a gólů, které zvedaly více než stovku diváků ze sedadel. Šťastnější byli nakonec domácí, pro které získal prémiový bod v samostatných nájezdech kapitán Robin Hanzl.
28.10.Mladší dorost z Kladna bez bodůKLA - UNL 6:3, 11.kolo | Miroslav JaníčekK l a d n o - Po mírném zlepšení v minulých zápasech opět podali mladší dorostenci nepříliš přesvědčivý výkon a přivezli si z Kladna porážku 3:6. V první třetině branka nepadla, ale v polovině druhé už domácí vedli 3:0. Snížení na 3:1 ovšem k nastartování hostujícího týmu nevedlo, a tak domácí postupně zvýšili až na 5:1. Kosmetické úpravy konečného skóre v samém závěru zápasu na tom, že body zůstanou v Kladně, nic nezměnily.
27.10.Pajičovi pomáhá důvěra trenérů: tentokrát složil VrchlabíUNL - VLB 3:1, 14.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi se poprvé v sezóně vyhoupli do čela prvoligové tabulky. A to i díky Roku Pajičovi, jenž byl v utkání s Vrchlabím (3:1) již tradičně hrozbou pro soupeřova brankáře. K solidnímu výkonu přidal vítěznou branku a z konfrontace se svým bývalým klubem vyšel vítězně.
27.10.Filip hřímal nad nedisciplinovanostíUNL - VLB 3:1, 14.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Dvě třetiny sahali po bodech, nakonec z Ústí nad Labem odjeli s prázdnou. Hokejisté Vrchlabí s novopečeným lídrem soutěže drželi krok téměř až do konce utkání. Přes solidní výkon však ve Zlatopramen Aréně neuspěli. „Nechtěli jsme dělat zbytečné fauly. Přesto jsme především ve třetí třetině poskytli domácím několik početních výhod,“ litoval zkušený útočník Martin Filip.
27.10.Udrží Lvi na ledě Rebelů první příčku?HBR - UNL 2:4, 15.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Jako první si vyšlápli na Chomutov. Ústečtí Lvi však věří, že podruhé se hráčům Havlíčkova Brodu zaskočit favorita soutěže nepovede. Slovan jede na Vysočinu v pozici lídra tabulky. Utkání 15.kola první ligy zakončí ve středu 28. října od 18:00 úvodní čtvrtinu základní části.
26.10.Slovan zlomil odpor Vrchlabí a díky porážce Chomutova jde do čela ligyUNL - VLB 3:1, 14.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Střelecké trápení Ústeckých Lvů v domácí aréně pokačovalo i v utkání 15. kola s Vrchlabím. Po výsledcích 1:0 a 2:0 se Ústečtí na výhru 3:1 znovu nadřeli. Dokázali však nastřílet aspoň tři branky a odpor houževnatého soka, který v Ústí předvedl sympatický výkon, zlomili až ve třetí třetině. Vítěznou branku vstřelil Rok Pajič. Rozhodujícím faktorem souboje bylo proměňování přesilových her. Zatímco domácí se při početní výhodě prosadili dvakrát, hosté promarnili i dvě dvojnásobné přesilovky. A bonus pro Lvy navíc: Díky zaváhání Chomutova se Slovan posunul do čela tabulky.
25.10.Porazí Lvi i soka z Podkrkonoší?UNL - VLB 3:1, 14.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi v posledním zápase opět zápolili se střeleckou smůlou, která je doprovází skoro celou sezónu. Naštěstí se jim podařilo vstřelit tři rychlé góly a vítězství bylo nasnadě. Bohužel poslední domácí zápas moc hokejové nádhery nenabídl, takže můžeme jen doufat, že to nyní dopadne lépe. Jestli se tak stane, či nikoli se můžete přesvědčit v pondělí 26. října od 18:00 ve Zlatopramen Aréně, nebo na onlajnu.
25.10.Sedmé Lion´s Revue s Janem Alinčem!RedakceÚ s t í n/L. - Ve čtrnáctém kole první hokejové ligy zavítá do Lví Arény celek z podkrkonošského Vrchlabí. Všechny diváky čeká určitě napínavá podívaná. Pro krácení dlouhých chvil během přestávek a pro získání dalších nových informací z hokejového světa je tu i další číslo Lion´s Revue.
25.10.Mladší dorost porazil karlovarskou EnergiiUNL - KVA 2:0, 10.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Další, již druhé tříbodové vítězství zaznamenali mladší dorostenci Ústeckých Lvů. Po kolapsu s Chomutovem minulý týden navázali na vítězství s PZ Kladno a z Letňan a s 11 body v tabulce se postupně přiblížují klidnému středu tabulky.
24.10.V Jihlavě rozhodnuto až ve 3. třetiněJIH - UNL 1:3, 13.kolo | Pavel Zeman, Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Celých čtyřicet dva minut museli čekat diváci v Jihlavě na gól. Většinu z nich ale puk v síti zřejmě nepotěšil, protože to byli hostující Lvi, kdo se chopil vedení. Opatrná obranná hra rázem vzala za své, a když ústecký Mrázek přidal o chvíli později druhou branku, Jihlava se nechala rozhodit, zatímco Slovan zvýšil svou útočnou aktivitu a ještě navýšil svůj náskok. Vypadalo to, že Zdeněk Orct v brance hostů má našlápnuto k druhé nule za sebou, ale radost mu přesilovkovým gólem zkazil Rytnauer.
24.10.Junioři se propadají tabulkouSLA - UNL 8:4, 19.kolo | Miroslav JaníčekP r a h a - Téměř v kompletní sestavě odcestovali junioři Ústeckých Lvů na led zimního stadionu v Edenu, aby po těsné domácí prohře s Plzní potvrdili účast mezi první šestkou extraligové tabulky. Zápas se však modrožlutým hrubě nepovedl, když inkasovali dokonce dvakrát ve vlastní přesilovce. Obdrženou desítku z ústeckého ledu sice Slavia neoplatila, vysoká prohra však může ústecké mrzet. Na odvrácení bojů o udržení jim tak zbývají pouze dva zápasy, ve kterých bude povinnost bodovat!