CHA Liga: HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slovan Ústí nad Labem 6:2 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 15. 11. 2019 od 12:00 hod.

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

11.11.M.Svoboda do SlovanuNa dvouměsíční hostování přichází do Ústí nad Labem útočník Matyáš Svoboda z týmu Piráti Chomutov.
8.11.Informace k VsetínuV rámci sobotního utkání (16.11.) se Vsetínem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.11.O.Procházka do HavířovaPo dohodě klubů odchází do Havířova útočník Ondřej Procházka.
4.11.Změna termínu utkaníDatum utkání s Trhači Kadaň bylo změněno na 25. 11. 2019 od 18:00 hodin (původně 2. 12. 2019).
29.10.Informace k ChomutovuV rámci pátečního utkání s Chomutovem bude otevřeno více vstupů. Jedná se o vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3-D4 a D1-D2). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
26.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: J.Müller, D.Málek, J.Severa, D.Merta, V.Krliš, M.Filip.
22.10.Informace k ČBV rámci sobotního utkání s Českými Budějovicemi bude otevřeno více vstupů. Jedná se o vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3-D4 a D1-D2). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
18.10.Informace k Slavii P.V rámci pondělního utkání se Slavii Praha budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
16.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: Müller, Málek, Procházka, Severa, Havel
14.10.Informace k BenátkámV rámci čtvrtečního utkání s Benátkami budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.10.Informace k TřebíčiV rámci čtvrtečního utkání s Třebíčí budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: Müller, Veber, Zukal, Pšenička, Krliš, Procházka, Dörner
4.10.K.Klikorka do ULDo ústeckého Slovanu přichází mladý talentovaný obránce Karel Klikorka.
30.9.Informace k SokolovuV rámci sobotního utkání se Sokolovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
24.9.Informace k FM+HavířovV rámci víkendových utkání s Frýdkem Místkem a Havířovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
24.9.Brízgala do SlovanuRytíři Kladno uvolnili Slovanu brankáře Adama Brízgalu na střídavé starty.
22.9.M.Hes na marodcePo sobotním utkání v Chomutově přibyl na marodku Slovanu obránce Matěj Hes.
19.9.Informace k PoruběV rámci pondělního utkání s Porubou budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
16.9.Aktuální marodka A týmu

Obránci: Matyáš Zelingr, Dominik Málek

Útočníci: Tomáš Pšenička, Václav Krliš, Martin Tůma, David Merta

16.9.Š.Jelínek do ULDo dnešního utkání nastoupí za ústecký Slovan útočník Šimon Jelínek.
15.9.Informace k PřerovuV rámci středečního utkání s Přerovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem, abychom zamezili frontám před pokladnami a stihli včas utkání.
14.9.Marodka A týmuÚtočníci: Tomáš Pšenička, Adam Kalaj, Václav Krliš, Martin Tůma
9.9.Změna termínů utkání

Domácí utkání
AZ RESIDOMO Havířov - 29. 9. 2019 (původně 2. 10.)
HC Benátky n. J. - 17. 10. 2019 (původně 19. 10.)
Piráti Chomutov - 1. 11. 2019 (původně 2. 11.)

Venkovní utkání
AZ RESIDOMO Havířov - 19. 11. 2019 (původně 20. 11.)

9.9.Informace k JihlavěV rámci sobotního utkání s Jihlavou budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem, abychom zamezili frontám před pokladnami a stihli včas utkání.
5.9.Přichází T.PšeničkaDo závěrečné přípravy Slovanu se dnes připojil útočník Tomáš Pšenička, který již dnes nastoupí do utkání v Litvínově.
5.9.P.Hamalčík ve SlovanuV dnešním utkání v Litvínově nastoupí za HC Slovan talentovaný brankář Petr Hamalčík.
5.9.Další posily pro SlovanDo dnešního utkání v Litvínově nastoupí další hráči Kladna, a to obránce Matyáš Zelingr a útočník Daniel Kružík.
27.8.Z důvodu zranění a chřipkové epidemie ruší Slovan zápasový program do konce tohoto týdne. Ruší se tedy dnešní utkání s týmem HC Slavia Praha a páteční utkání s německým týmem Lausitzer Fuchse.
26.8.Parking uzavřenZ důvodu MČR v požárním sportu bude uzavřeno parkoviště před zimním stadiónem. Prosíme návštěvníky přátelského utkání s Lausitzer Fuchse, aby využili parkovacích míst v blízkosti rondelu, případně využili městskou hromadnou dopravu. Děkujeme za pochopení.
22.8.Informace k BenátkámPři čtvrtečním utkání s Benátkami bude otevřen hlavní vstup u pokladen. Vstup mezi sektory B3-B4 (vstup nad trestnými lavicemi) bude otevřen po skončení první třetiny.