Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

22.9.Výjezd do Kladna! Lion-Patriots pořádá autobusový výjezd do Kladna! Zápas se odehraje 1. 10. 2016 (sobota) od 16:00 hod. Cena výjezdu je 130,- Kč. Sraz se uskuteční před zimním stadionem ve 13:30 hod., odjezd ve 13:45 hod. Při rezervaci udávejte jméno a počet míst na čísle +420 608 067 131 - Miky.
8.9.Výpadek webuOmlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8. 9. 2016 v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.
7.9.Nákup vstupenek onlineOd 7. 9. 2016 mají fanoušci HC Slovanu možnost si nakoupit vstupenku na domácí mistrovské utkání také on-line cestou, a to na http://www.slovanusti.cz v sekci "VSTUPENKY ONLINE". On-line prodej vstupenek bude vždy otevřen až do 16:00 h v den aktuálního domácího zápasu. Po 16:00 h už bude možné koupit vstupenku pouze klasickou cestou - tj. na pokladnách zimního stadionu, které se otevírají vždy 60 minut před začátkem utkání. Klub vyšel vstříc četným požadavkům svých fanoušků a prodej vstupenek (on-line i na pokladnách) nebude ani v této sezoně probíhat na konkrétní sedadlo. Výjimkou jsou pouze držitelé permanentních vstupenek, u kterých byl systém konkrétního sedadla zachován.
1.9.UpozorněníZ důvodu překlápění dat bude online nákup permanentních vstupenek uzavřen do zítřejšího dne, tj. 2. 9. 2016 do 12:00 h.
1.9.Výjezd do Mostu zrušenFanouškovská skupina Ústečáci ruší výjezd do Mostu, kde Slovan odehraje 1. kolo WSM Ligy. Důvodem je nedostatečný zájem.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan doplňuje kádr o další hráče

Ú s t í n/L. - Vedení Slovanu se pro příští sezónu dohodlo na spolupráci s brankářem Petrem... Celý článek

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv