Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.9.Rozpis domácích zápasůBěhem domácích utkání A-týmu si budete moci nově vyzvednout rozpis domácích zápasů na pokladnách zimního stadiónu.
24.9.Šumperk - Slovan živě!Utkání Salith Šumperk - Slovan Ústí kromě textového přenosu na onlajny.com lze sledovat živě obrazem na odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=F6OGJBhm5ls&app=desktop
22.9.Rozpis domácích zápasůNově můžete stáhnout rozpis domácích zápasů na sezónu 2015/2016, který naleznete v sekci Fanzone -> Ke stažení.
22.9.Petrásek chytá LM!Ústecký rodák, odchovanec a ještě do minulé sezóny brankář Slovanu Ústí nad Labem Michael Petrásek nastoupil v roli prvního gólmana v dresu Litvínova do utkání play-off hokejové Ligy Mistrů (Champions Hockey League) na ledě rakouského celku Vienna Capitals!
21.9.Starší 65 let zdarmaOsoby starší 65 let mají nově vstup zdarma na domácí hokejová utkání Slovanu.
15.9.Cesta za extraligouNa Marken.cz si nyní můžete zakoupit DVD Cesta za extraligou, které Vám připomene postup Ústí nad Labem do nejvyšší hokejové soutěže.
10.9.Měsíčník HOKEJKAPrvní číslo letošního ročníku měsíčníku Hokejka si můžete stáhnout zde. Přejeme příjemné počtení.
8.9.Soupiska klubuNa webových stránkách je k dispozici aktualizovaná soupiska klubu.
4.9.Info pro permanentkářeVedení klubu informuje držitele permanentek Slovanu, že při domácích utkáních budou moci využívat ke vstupu na zimní stadión vstupy: B1, B2, B3, B4 a D1, D2, D3, D4.
3.9.Statistiky - upgradeNa tomto odkazu naleznete aktualizované statistiky hráčů "A"-týmu za letošní přípravu včetně posledního přípravného utkání se Slavií. Statistiky jednotlivých hráčů lze vyčíst i po najetí na profil hráče ze soupisky.
2.9.Doplněn ohlas trenéraPod úterní reportáž ze zápasu BK Mladá Boleslav - HC Slovan Ústí nad Labem, kterou naleznete zde, byl doplněn ohlas trenéra hostů Tomáše Mareše.
1.9.Změny termínů zápasůDatum zápasů 6. a 7. kola byl pozměněn. Nově se 24. 9. 2015 utkáme s Šumperkem na ledě soupeře. O den později nastoupí hráči k zápasu v Přerově.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan zvítězil podruhé v řadě. Doma dokázal přetlačit Havířov

Ú s t í n/L. - 5. kolo Chance ligy přineslo souboj domácího Slovanu a hostů z Havířova. Slovan... Celý článek

Z6: Slovan dlouho vzdoroval, ale nakonec to na Litvínov nestačilo

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase přivítali ústečtí mladíci Litvínov. Na vítězství s Teplicemi... Celý článek

Z6: Slovan si v prvním zápase poradil s Teplicemi

Ú s t í n/L. - 6. třída v prvním zápase na svém ledě přivítala Teplice. Zápas se jim velmi povedl,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv