HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.9.Ústecký útočník Rok Pajič oslavil své 25. narozeniny. Oslavy měl ale dvojité, protože právě v den jeho narozenin, se mu v 11:38 narodil syn Theo Samuel. Rokovi a celé jeho rodině srdečně blahopřejeme.
24.9.PRODEJ PERMANENTEK A VÝMĚNA VOUCHERŮ! V pátek 24.9. 2010, probíhá od 16.00 do 19.00 hodin na pokladnách Zlatopramen Areny prodej permanentek a výměna voucherů.
23.9.NEUVIRTH PRODLOUŽIL VE WASHINGTONU. Služby ústeckého rodáka Michala Neuvirtha si pojistili Capitals v zámořské NHL až do léta 2013. Zřejmě již v této sezóně čeká nadějného českého brankáře souboj o jedničku v brankovišti Washingtonu.
21.9.Před říjnovými utkáními NHL v Praze se uskuteční otevřený hokejbalový turnaj přímo na Staroměstském náměstí. Bude se hrát o vstupenky na utkání NHL a o atraktivní věcné ceny. Více na www.nhlstreet.cz.
20.9.PRODEJ PERMANENTEK A VÝMĚNA VOUCHERŮ! V pondělí 20.9. 2010, probíhá od 16.00 do 19.00 hodin na pokladnách Zlatopramen Areny prodej permanentek a výměna voucherů .
18.9.Od 15:00 jsou otevřeny pokladny: 2 - prodej vstupenek na stání, 3 - prodej vstupenek, 4 - výměna voucherů a prodej permanentek, 5 - prodej vstupenek.
15.9.Se začátkem 1. ligy opět startuje i náš SMS servis. Výsledky Ústeckých Lvů mohou na Váš mobil chodit po každém utkání, třetině, nebo dokonce gólu. Více info.
9.9.V sekci "FANZONE - Pozadí na plochu" můžete nalézt aktuální wallpaper na měsíc září. Nově ve třech rozlišeních!
9.9.Právě vyšlo nové DVD Extraliga 2009/10 shrnující uplynulý ročník nejvyšší hokejové soutěže. Zakoupit jej můžete v obchodě Marken.cz.
2.9.Paní Liběna Hlinková, vdova pro legendárním hráči a trenérovi Ivanu Hlinkovi, uvedla na trh novou řadu kosmetických výrobků vlastní produkce. Každým nákupem na www.libenahlinkova.cz přispějete 10 korunami do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv