Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.9.Ústecký útočník Rok Pajič oslavil své 25. narozeniny. Oslavy měl ale dvojité, protože právě v den jeho narozenin, se mu v 11:38 narodil syn Theo Samuel. Rokovi a celé jeho rodině srdečně blahopřejeme.
24.9.PRODEJ PERMANENTEK A VÝMĚNA VOUCHERŮ! V pátek 24.9. 2010, probíhá od 16.00 do 19.00 hodin na pokladnách Zlatopramen Areny prodej permanentek a výměna voucherů.
23.9.NEUVIRTH PRODLOUŽIL VE WASHINGTONU. Služby ústeckého rodáka Michala Neuvirtha si pojistili Capitals v zámořské NHL až do léta 2013. Zřejmě již v této sezóně čeká nadějného českého brankáře souboj o jedničku v brankovišti Washingtonu.
21.9.Před říjnovými utkáními NHL v Praze se uskuteční otevřený hokejbalový turnaj přímo na Staroměstském náměstí. Bude se hrát o vstupenky na utkání NHL a o atraktivní věcné ceny. Více na www.nhlstreet.cz.
20.9.PRODEJ PERMANENTEK A VÝMĚNA VOUCHERŮ! V pondělí 20.9. 2010, probíhá od 16.00 do 19.00 hodin na pokladnách Zlatopramen Areny prodej permanentek a výměna voucherů .
18.9.Od 15:00 jsou otevřeny pokladny: 2 - prodej vstupenek na stání, 3 - prodej vstupenek, 4 - výměna voucherů a prodej permanentek, 5 - prodej vstupenek.
15.9.Se začátkem 1. ligy opět startuje i náš SMS servis. Výsledky Ústeckých Lvů mohou na Váš mobil chodit po každém utkání, třetině, nebo dokonce gólu. Více info.
9.9.V sekci "FANZONE - Pozadí na plochu" můžete nalézt aktuální wallpaper na měsíc září. Nově ve třech rozlišeních!
9.9.Právě vyšlo nové DVD Extraliga 2009/10 shrnující uplynulý ročník nejvyšší hokejové soutěže. Zakoupit jej můžete v obchodě Marken.cz.
2.9.Paní Liběna Hlinková, vdova pro legendárním hráči a trenérovi Ivanu Hlinkovi, uvedla na trh novou řadu kosmetických výrobků vlastní produkce. Každým nákupem na www.libenahlinkova.cz přispějete 10 korunami do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan bojoval statečně a odváží si z Přerova jeden bod

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté zavítali ve čtrnáctém kole Chance ligy na led dalekého Přerova. K... Celý článek

Junioři: Napínavé drama nakonec ovládla juniorka Kobry Praha

Ú s t í n/L. - V jedenáctém kole ligy juniorů přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Utkání patřilo... Celý článek

PREVIEW: V sobotu na sebe narazí Zubři a Lvi

Ú s t í n/L. - Oběma týmům se v poslední době daří. Slovan si doma poradil s Porubou, Přerov vyhrál... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv