Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.8.Z důvodu zranění a chřipkové epidemie ruší Slovan zápasový program do konce tohoto týdne. Ruší se tedy dnešní utkání s týmem HC Slavia Praha a páteční utkání s německým týmem Lausitzer Fuchse.
26.8.Parking uzavřenZ důvodu MČR v požárním sportu bude uzavřeno parkoviště před zimním stadiónem. Prosíme návštěvníky přátelského utkání s Lausitzer Fuchse, aby využili parkovacích míst v blízkosti rondelu, případně využili městskou hromadnou dopravu. Děkujeme za pochopení.
22.8.Informace k BenátkámPři čtvrtečním utkání s Benátkami bude otevřen hlavní vstup u pokladen. Vstup mezi sektory B3-B4 (vstup nad trestnými lavicemi) bude otevřen po skončení první třetiny.
22.8.Marodka - A týmu

Aktuální hráči na marodce
obránci: Dominik Málek, Lukáš Zukal
útočníci: Václav Krliš, Ondřej Procházka, Martin Tůma

16.8.Informace k LTMPři úterním utkání s Litoměřicemi bude otevřen hlavní vstup u pokladen a navíc vstup mezi sektory B3-B4 (vstup nad trestnými lavicemi). Pro hosty bude vyhrazen vstup C1.
15.8.J.Havel do ÚstíDo přípravy Slovanu se zapojil útočník Jan Havel, který přichází z týmu Piráti Chomutov.
13.8.Ve věku 40 let nás opustil jeden z nejvěrnějších fanoušků Slovanu – Ladislav Křesťan, přezdívaný také jako Usamag. Abychom důstojně uctili jeho památku, bude před čtvrtečním přátelským zápasem (15. 8. od 17.00) vyhlášena minuta ticha a rozbaleno připravené choreo. Prosíme všechny zúčastněné, aby pokud možno dorazili na tribunu včas a ideálně do kotle. Stejně tak bude (zřejmě v prostoru pokladen) vytvořené pietní místo, kde za Láďu můžete zapálit svíčku.
8.8.J. Müller do SlovanuV dnešním utkání proti Sokolovu nastoupí za Slovan obránce J. Müller, který přichází z Kladna.
6.8.Kladno posiluje SlovanK dnešnímu dni se do přípravy A týmu připojili hráči Kladna, a to obránci Adam Zich, Václav Veber a útočníci Ondřej Bláha, Martin Bláha, Matyáš Filip. Tito hráči nastoupí do dnešního přípravného utkání, které odehraje Slovan na ledě Litoměřic od 18.hod.
6.8.O.Smetana za KladnoÚstecký obránce Ondřej Smetana, nastoupí dnes v dresu Rytířů v přátelském utkání Rytíři Kladno vs. HC Verva Litvínov.
5.8.Jižní tribuna uzavřenaJižní tribuna je v rámci přátelských utkání uzavřena. Využijte prosím hlavního vstupu u pokladen. Děkujeme za pochopení.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasech

Ú s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na... Celý článek

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv