Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.8.Dojmy Davida BernadaJak obránce Slovanu David Bernad hodnotí přípravné období a jak se mu líbí v Ústí nad Labem? Více zde.
22.8.Výjezd do MostuÚstečáci pořádají autobusový výjezd na první kolo WSM ligy do Mostu. Cena výjezdu činí 100,- Kč. Hlásit se můžete na čísle +420 605 330 507 (Suky). Při rezervaci udávejte svoje jméno a počet míst. Výjezd musí být zaplacen do 31. 8. 2016.
18.8.Prodej lístků / permicV sekci Permanentky a Vstupenky jsou nové informace k výdeji / prodeji permanentek a vstupenek. Lístky vydávané na pokladnách nebudou na konkrétní místa. Pouze permanentkáři mají svá konkrétní místa.
11.8.Výměna pořadatelství26. 9. 2016 hostí HC Slovan Ústí nad Labem tým HC Benátky nad Jizerou - klasicky od 18:00 hod. Naopak tým HC Benátky nad Jizerou bude hostit Slovan 5. 11. 2016 od 17:00 hod.
2.8.Info k přípravákůmNa přípravné zápasy budou otevřeny 3 následující vchody: vchod u sektoru A4 (domácí kotel), vchod mezi sektory B3 a B4 (nad trestnými lavicemi) a vchod mezi sektory D3 a D4 (u Sport Pub Irská).
2.8.Permanentky v prodejiSkončila předchozí rezervace pro permanentkáře a nyní jsou již permanentky ve volném prodeji. Již nyní máte možnost nakoupit permanentku, a to na atraktivních místech!
2.8.Posila do obranyZe Slavie přichází zaplnit po Danielu Sobotkovi mezeru v obraně Petr Přindiš. Sedmadvacetiletý odchovanec Sokolova v loňské sezóně oblékal dres Přerova a Slavie.
2.8.Vyztužení obranných řadDo týmu Slovanu přichází posila, která v uplynulé sezóně působila v týmu Přerova a Slavie. Posilou je sedmadvacetiletý obránce Petr Přindiš.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

O budoucnosti klubu rozhodla vyšší moc, mrzí kouče Slovanu

Ústecký hokej zasáhla v pondělí v podvečer nemilá zpráva. Z jednání o navýšení rozpočtu odstoupil... Celý článek

Vyjádření výkonného výboru HC Slovan Ústí nad Labem spolek

Výkonný výbor mládeže HC Slovan Ústí nad Labem spolek prohlašuje, že se jako většinový vlastník... Celý článek

Poděkování J.Alinče

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na sbírce transparentního účtu a dražbě dresů. Zároveň... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv