Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.8.Dojmy Davida BernadaJak obránce Slovanu David Bernad hodnotí přípravné období a jak se mu líbí v Ústí nad Labem? Více zde.
22.8.Výjezd do MostuÚstečáci pořádají autobusový výjezd na první kolo WSM ligy do Mostu. Cena výjezdu činí 100,- Kč. Hlásit se můžete na čísle +420 605 330 507 (Suky). Při rezervaci udávejte svoje jméno a počet míst. Výjezd musí být zaplacen do 31. 8. 2016.
18.8.Prodej lístků / permicV sekci Permanentky a Vstupenky jsou nové informace k výdeji / prodeji permanentek a vstupenek. Lístky vydávané na pokladnách nebudou na konkrétní místa. Pouze permanentkáři mají svá konkrétní místa.
11.8.Výměna pořadatelství26. 9. 2016 hostí HC Slovan Ústí nad Labem tým HC Benátky nad Jizerou - klasicky od 18:00 hod. Naopak tým HC Benátky nad Jizerou bude hostit Slovan 5. 11. 2016 od 17:00 hod.
2.8.Info k přípravákůmNa přípravné zápasy budou otevřeny 3 následující vchody: vchod u sektoru A4 (domácí kotel), vchod mezi sektory B3 a B4 (nad trestnými lavicemi) a vchod mezi sektory D3 a D4 (u Sport Pub Irská).
2.8.Permanentky v prodejiSkončila předchozí rezervace pro permanentkáře a nyní jsou již permanentky ve volném prodeji. Již nyní máte možnost nakoupit permanentku, a to na atraktivních místech!
2.8.Posila do obranyZe Slavie přichází zaplnit po Danielu Sobotkovi mezeru v obraně Petr Přindiš. Sedmadvacetiletý odchovanec Sokolova v loňské sezóně oblékal dres Přerova a Slavie.
2.8.Vyztužení obranných řadDo týmu Slovanu přichází posila, která v uplynulé sezóně působila v týmu Přerova a Slavie. Posilou je sedmadvacetiletý obránce Petr Přindiš.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan doplňuje kádr o další hráče

Ú s t í n/L. - Vedení Slovanu se pro příští sezónu dohodlo na spolupráci s brankářem Petrem... Celý článek

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv