CHA Liga: SK HS Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 22. 2. 2020 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Žďár nad Sázavou 21. 2. 2020 od 18:45 hod.

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.8.Aktualizace permanentekByla aktualizována sekce "Permanentky", kde naleznete nové termíny předprodejů.
27.8.Fotogalerie HC SlovanVšechny fotografie Slovanu ("A" týmu i mládeže) naleznete nově v sekci Multimedia > Fotogalerie HC Slovan nebo při kliknutí zde.
23.8."A": Trončinský, StrakaK "A" týmu se nově připojili junioři Jan Trončinský a Miroslav Straka. Obránci ročníku 1995 se zapojí i do přípravných utkání Slovanu.
22.8.Setkání s HejdukemVe čtvrtek 21. srpna 2014 proběhlo setkání novinářů s Milanem Hejdukem, kde Milan vyprávěl o své kariéře a vyjádřil se k současné situaci klubu. Článek se připravuje.
19.8.Bačak a Faigl do DěčínaKonkurence v ústeckém "A" týmu je velká, dojít tak muselo k prvnímu zúžení kádru. Vladimír Bačák a Tomáš Faigl budou trénovat v nedalekém Děčíně. Zmiňovaní hokejisté mají se Slovanem vyřízeny střídavé starty, a tak není vyloučeno, že oba hráče uvidí fanoušci v letošní sezóně v ústeckém dresu.
18.8.Aktualizovaná soupiskaNa tomto odkazu naleznete aktualizovanou soupisku "A" týmu k 18. 8. 2014 včetně aktualizovaných čísel, která budou mít hráči v letošní sezóně na svých dresech.
12.8.OmluvaOmlouváme se za nedostupnost webu z některých částí republiky v úterý 12. 8. 2014. Důvodem byly technické potíže v infrastruktuře českého internetu, nejde o problém s webem či serverem.
11.8.Aktualizace FanzonePod sekcí Fanzone naleznete položku "ke stažení", kde si můžete stáhnout rozpis domácích zápasů na sezonu 2014/2015.
11.8.Změna pořadatelstvíZápas 16. kola I. hokejové ligy ČR Kladno - Ústí nad Labem, který se původně měl odehrát na ledě Kladna, se přesouvá do ústecké Zlatopramen Areny. Naopak zápas 29. kola se odehraje na Kladně.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

8. třída: Slovan nestačil na Litvínov

Ú s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy v dalším zápase nestačili na soupeře. Na domácí půdě... Celý článek

8. třída: Dramatický zápas vyhrála Roudnice

Roudnice - Dvacet branek viděli diváci, kteří přišli do Roudnice nad Labem na zápas mezi Roudnicí a... Celý článek

8. třída: Ústí si poradilo s Louny

Ú s t í n/L. - Žáci Ústecké osmé třídy dokázali vyhrát další zápas. V domácím prostředí si poradili... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv