HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.8.Udělení cen eSports
Hned dva úspěchy zaznamenala redakce hcusti.cz v celorepublikové soutěži společnosti eSports. Martin Pešout se umístil v kategorii Redaktor roku na 5. místě. Navrch redakce ovládla kategorii o facebookovský profil s největším počtem fanoušků v rámci první ligy.
24.8.PRODEJ VSTUPENEK! Dnes od 16.00 budou otevřeny pokladny číslo 3 pro obnovu permanentek a 4 pro prodej vstupenek. Od 17.00 bude ještě otevřena pokladna číslo 2 pro prodej vstupenek.
23.8.VOLNÝ PRODEJ PERMANENTEK! Dnes od 15:00 do 18:00 probíhá volný prodej permanentek.
23.8.VÝZVA PRO PERMANENTKÁŘEKlub tímto žádá své majitele permanentek o shovívavost během přípravných utkání. "Vzhledem k uzavření jižní tribuny slouží voucher během domácích přípravných utkání jako vstupenka do Zlatopramen arény, nikoliv jako místenka," řekl tiskový mluvčí Slovanu Přemysl Zeman. Děkujeme za pochopení!
17.8.PRODEJ VSTUPENEK! Dnes od 16.00 budou otevřeny pokladny číslo 3 pro obnovu permanentek a 4 pro prodej vstupenek. Od 17.00 bude ještě otevřena pokladna číslo 2 pro prodej vstupenek.
15.8. MRÁZEK DO NĚMECKADůrazný útočník František Mrázek míří do druhé nejvyšší soutěže v Německu, hokejista Ústí nad Labem se dohodl na spolupráci s Landshutem. Účastník MS dvacítek 1999, jenž má na kontě i jeden start za reprezentaci dospělých, hrál v minulé sezoně za Ústí, Litoměřice a krátce také za Kladno. Jihočeský odchovanec předtím oblékal mj. dresy Pardubic či Plzně.
Zdroj: hokej.cz
13.8.V sekci "FANZONE - Pozadí na plochu" můžete nalézt aktuální wallpaper na měsíc srpen.
11.8.POKRAČUJE PRODEJ PERMANENTEK! Dnes, od 15.00 do 18.00 hod, probíhá prodej permanentek pro majitele karet z loňské sezóny.
11.8.Olympijský vítěz a mistr světa Jan Čaloun ukončil kariéru. Sedmatřicetiletý útočník se nyní věnuje mládeži v rodném Ústí nad Labem, odkud v minulém ročníku hostoval v rovněž prvoligovém Vrchlabí, než v únoru předčasně ukončil sezonu. Původně Čaloun ještě uvažoval o angažmá v Itálii, nakonec ale zvolil podobný krok, jaký během letní pauzy učinili Reichel, Šlégr, Beránek, Turek nebo Hnilička.
Zdroj: www.hokej.cz
11.8.Stáhněte si aktualizovaný rozpis ledu s nově vyznačenými hodinami pro děčínské hokejisty!
6.8.PRODEJ VSTUPENEK! Dnes od 14.00 bude otevřena pokladna číslo 3 pro obnovu permanentek a pokladna číslo 4 a 5 pro prodej vstupenek.
6.8.LVI PO BOKU HVĚZD!
Jan Alinč s Janem Kloboučkem se zúčastnili slavnostního otevření litoměřického zimního stadionu. Opory Slovanu nastoupily za All-stars team Litoměřic a podílely se na remíze 8:8 proti Výběru Světa. V litoměřické Kalich Aréně se proháněli například Tomáš Plekanec, Radim Vrbata, Zdeno Chára či ex-ústecký Jan Čaloun.
5.8.NA HOKEJ ZA 30 Kč.Na všechna domácí přípravná utkání Ústeckých Lvů včetně Tipsport Cupu je jednotné vstupné 30,-Kč. Majitelé permanentek na nadcházející sezónu mají vstup zdarma.
5.8.ZAVŘENA JIŽNÍ TRIBUNA. Klub upozorňuje fanoušky, že na všechny domácí utkání během přípravy bude ve Zlatopramen Areně zavřena jižní tribuna (nad střídačkami).
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv