Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.8.OMLUVA FANOUŠKŮM! Klub se omlouvá za čtvrteční problémy při výměně voucherů za permanentky. Každé pondělí, středu a pátek mezi 15 - 18 hodinou si můžou fanoušci nadále vyměňovat vouchery na pokladně Zlatopramen Areny.
21.8.Přípravný zápas V úterý 2. 9. 2008 sehrají Lvi další přátelské utkání na ledě HC Moeller Pardubice.
20.8.Další přípravný zápas. V rozpisu přípravných zápasů přibyl zápas s týmem HC Baník Most, který se odehraje ve Zlatopramen Aréně ve čtvrtek 28. srpna od 17:30 hod.
20.8.Byla přidána nová anketa! Kterého z nových hráčů byste rádi vyzpovídali v předsezónním offline rozhovoru? Vyberte si!
19.8.Pod odkazem Rozpis ledu můžete najít aktualizované rozpisy ledu na tento a příští týden.
18.8.V pondělním utkání THC v Litvínově se v ústecké sestavě objevili dva obránci z pražské Sparty, kteří jsou v klubu na testech. Jedná se o Lukáše Bolfa a Jana Šafáře.
15.8.V pátek odehráli ústečtí junioři další přípravný zápas, tentokrát proti Chomutovu. Podobně jako prvnímu týmu se jim však nevydařil. Ústí - Chomutov 1:7 (0:1, 0:5, 1:1)
13.8.VÝMĚNA PERMANENTEK POKRAČUJE! Dnes na pokladně Zlatopramen Areny bude od 15 do 18 hodin pokračovat výměna permanentních vstupenek.
11.8.BYLA PŘIDÁNA NOVÁ ANKETA! V domácí premiéře Tipsport Hockey Cupu narazí Slovan na KLH Chomutov. Kolik padne v utkání branek? Hlasujte v naší anketě!
11.8.MIROSLAV HLINKA V CHOMUTOVĚ Klubový web KLH Chomutov informuje o dalším novém hráči v týmu. Zkušený slovenský útočník bude v letošní sezóně pomáhat KLH v boji o Extraligu.
10.8.Útočníka ústeckého Slovanu Martina Šagáta zařadil trenér Ján Filc před úvodním kempem na soupisku širší reprezentace Slovenska.
7.8.Právě vyšel druhý díl titulu Modernizovaná výuka ledního hokeje od renomovaného trenéra Luďka Bukače. DVD je zaměřeno na suchou přípravu pro herní techniku a můžete si jej zakoupit na Marken.cz.
7.8.Ve středu byl oficiálně spuštěn nový zpravodajský portál OH24.cz, který vám bude přinášet aktuální zpravodajství z Olympiády v Pekingu. Obsahuje články z českých médií a fotografie a videa ze zahraničí.
6.8.VÝMĚNA PERMANENTEK POKRAČUJE! Dnes na pokladně Zlatopramen Areny bude od 15 do 18 hodin pokračovat výměna permanentních vstupenek.
6.8.BYLA PŘIDÁNA NOVÁ ANKETA! V neděli čeká Ústecké Lvy první domácí zápas v přípravě. Přijdete na hokej? Hlasujte v naší anketě!
5.8.LION PATRIOTS pořádají výjezd na první letošní zápas Tipsport Cupu v Karlových Varech. Sraz je v úterý 5.8.2008 ve 14:25 na hlavním nádraží. Plánovaný návrat ve 22:48, cena jízdenky cca 200,-Kč - podle počtu cestujících. Veškeré dotazy ohledně výjezdu směřujte do diskusního fóra.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv