Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.8.V 4. ročníku fotbalového turnaje firmy esports.cz vybojoval společný tým Severu, který tvořilo i pět redaktorů hcusti.cz, bronzové medaile. V boji o třetí místo porazil společenství Sparta-Karlovy Vary 2:1. Ústečtí tak dosáhli nejlepšího umístění v historii turnaje. Vítězství vybojoval společný celek Vsetína a Opavy po finálové výhře 4:0 nad obhájcem prvenství Českými Budějovicemi.
28.8.Pravděpodobně poslední přípravný zápas absolvovali ústečtí dorostenci. K odvetě si pozvali tým PZ Kladno, který porazili 5:0.
27.8.Na slavnostním vyhlášení 4. ročníku ankety Zlatý Gregor vybojoval redaktor webu hcusti.cz Jan Horák 3. místo v kategorii Objev roku v konkurenci dalších redaktorů celkem 25 oficiálních sportovních webů spravovaných společností eSports.cz. V kategorii nejlepší on-line přenosy obhájil loňskou třetí pozici Karel Filas. Zlatého Gregora v nejprestižnější kategorii Redaktor roku získal mezi 165 redaktory Michael Mareš z hc-slavia.cz, v kategorii Redakce roku byla mezi pětadvacítkou webů nejúspěšnější redakce hokejkv.cz.
23.8.Ve středu 23. 8. hráli dorostenci na domácím ledě odvetu se stejně starými hokejisty Litvínova. Utkání skončilo remízou 3:3.
22.8.Ústecký odchovanec Adam Šaffer je na zkoušce v IFK Helsinki. Doposud se připravoval individuálně. Informoval o tom hokej.cz
21.8.Na žádost domácího týmu, který odjíždí hned po zápase na turnaj do Dánska, se utkání ve čtvrtek 24. srpna v Kadani hraje už dopoledne v 11 hodin.
20.8. - Společnost eSports.cz přináší na serveru www.onlajny.cz podrobné on-line přenosy ze tří nejvyšších fotbalových soutěží a v nejbližší době zde najdete i tři nejvyšší hokejové soutěže.
19.8.Již pátý ročník turnaje dorostu "O pohár hejtmana karlovarského kraje" hostil tento víkend karlovarský zimní stadion. Konečné pořadí:
1. Zlín
2. Plzeň
3. Olomouc
4. Karlovy Vary
5. Ústí n. L.
17.8.UPOZORNĚNÍ: Přátelský zápas s Acroni Jesenice se hraje již od 17:00! Omlouváme se za nepřesně uvedený čas v úředešlých článcích.
14.8.ZMĚNA: Během dnešního přípravného utkání bude z provozních důvodů zpřístupněna POUZE jižní tribuna!
13.8.Mění se předprodej permanentek!!! Na pokladnách si je můžete zakoupit právě a jen během přípravných zápasů. Z technických důvodů pak budou permanentky objednané ve dnech od 14. do 25. srpna vydávány až 29. srpna na přátelském utkání se Spartou nebo později.
11.8.Na pátek 18. 8. přibyl další přípravný zápas. Ústečtí Lvi se od 17 hodin střetnou s týmem Acroni Jesenice.
9.8.Reprezentační tým hokejistů do 18 let zahájil Memoriál Ivana Hlinky ve skupině A v Břeclavi vysokou porážkou 1:7 s Rusy. Zápas se rozhodl již v první třetině, v níž český výběr pětkrát inkasoval. Jediný náš gól vstřelil v 50. minutě teprve šestnáctiletý odchovanec Slovanu Vladimír Roth.
8.8.V pondělí 7. 8. se útočník Ústeckých Lvů Jiří Kudrna stal novopečeným otcem. Narodil se mu syn Honza (53cm a více než 4kg). Blahopřejeme!
8.8.Na úterý 8. srpna si dorostenci Slovanu pozvali k odvetnému přípravnému zápasu stejně staré hokejisty z Hradce Králové. Páteční porážku na východě Čech odčinili výhrou 6:3 (3:2, 1:0, 2:1).
Junioři jeli pro změnu k zápasu do Hradce Králové. Odvetné utkání vyhráli 7:4 (1:1, 4:1, 2:2). První část přinesla vyrovnaný hokej, ve druhé třetině však Lvíčata začala proměňovat šance a díky tomu si vypracovala tříbrankový náskok.
4.8.Polský útočník Mikolaj Lopuski, který vloni působil v Ústí nad Labem, se před novou sezónou snaží vybojovat místo v kádru účastníka slovenské nejvyšší soutěže z Liptovského Mikuláše.
1.8.V úterý 1. srpna si dorostenci Slovanu pozvali k odvetnému přípravnému zápasu stejně staré hokejisty z Karlových Varů. Po páteční prohře v Karlových Varech (1:3) dokázali být svým soupeřům rovnocenným partnerem celých 65 minut včetně prodloužení (2:2). Až samostatné nájezdy rozhodly o vítězství hostů.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv