Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.8.Budějovice obhájily - Společný tým redakcí dynamocb.cz a hokejcb.cz obhájil loňské vítězství na fotbalovém turnaji redakcí sportovních webů eSports Cup, který proběhl o víkendu v Častoboři. Pod vedením trenéra Aleše Strouhy reprezentovali České Budějovice za fotbalovou redakci Tomáš Mička, Jiří Malý a Pavla Jungmannová, za hokejovou redakci David Lukeš, Antonín Vansa, Milan Dvořák a redaktor obou webů Tomáš Zetek. Na druhém místě skončiy Karlovy Vary a třetí Plzeň. České Budějovice zvítězily ve všech třech dosavadních ročnících turnaje.
30.8.Můžete si stáhnout rozpis ledu na týden od 29.8. do 4.9.
24.8.Vedle Ondřeje Steinera přicházejí do Vsetína další noví hráči, útočník Kamil Tvrdek z Karlových Varů, finský gólman Sasu Hovi z celku Tappara Tampere a ze zámořské juniorky se vrátil obránce Martin Novák. Hovi bude převážně působit v prvoligovém Jindřichově Hradci. Informaci uvedl server hokej.cz.
23.8.Tři posily pro novou sezonu získali hráči prvoligové Třebíče. Z Českých Budějovic přišel Lukáš Květoň a Jiří Hanzal, z Nitry pak slovenský útočník Matúš Chrenko. Informují o tom stránky www.hctrebic.cz.
23.8.K dalšímu přípravnému zápasu zajížděl dorost do Hradce Králové a po divoké přestřelce veze vítězství 9:6. V pondělí tam vyhráli 2:1 nad nováčkem juniorské extraligy i naši junioři.
22.8.Petr Kaňkovský končí coby sportovní manažer v prvoligové Mladé Boleslavi. Nadále však v klubu zůstane, a to v roli trenéra prvoligového dorostu. Za jeho rozhodnutím stojí skutečnost, že se chce více věnovat rodině, což je při vykonávání manažerské funkce časově velice náročné. Informaci uvedl server hokej.cz.
22.8.Vedení kladenského Rabatu uvolnilo do Berouna útočníka Ladislava Vlčka, který nezískal místo v základním kádru extraligového týmu. Vlček působil v minulosti krátce též v ústeckém dresu.
21.8.Informace pro majitele žlutých permanentek: Během pondělního zápasu "A" mužstva budou na pokladnách k dispozici nálepky s čísly odpovídajícími číslu permanentek.
18.8.Můžete si stáhnout rozpis ledu na týden od 22.8. do 28.8.
17.8.Mluvčí Mezinárodní hokejové federace Szymon Szemberg oznámil, že smlouva federace IIHF s NHL o odchodu hráčů z Evropy do zámoří, má platit dva roky.
16.8.Na zkoušku přichází do Hradce Králové útočník Lukáš Valko. Třiadvacetiletý forvard nastupoval během posledních dvou sezón za Třebíč, kde patřil k nejproduktivnějším hráčům. Extraligové zkušenosti pak sbíral ve Vsetíně, kde také absolvoval letošní letní přípravu.
16.8.V sekci download si můžete stáhnout první hru, kterou pro Vás připravil Aleš Koukal.
15.8.Na nedělním zasedání APK se rozhodlo, že květnová změna pravidel ohledně přihrávky přes dvě čáry nebude v následujícím ročníku uplatňována!
15.8.Můžete si stáhnout rozpis ledu na týden od 15.8. do 21.8.
10.8.Hokejový útočník Miroslav Barus, který konec minulé sezóny strávil v ústeckém dresu, bude v příštím ročníku působit v italském týmu SG Pontebba. Padlo tak jeho možné angažmá ve Vsetíně.
8.8.Byl zahájen předprodej vstupenek na turnaj Česká pojišťovna Cup (1.-4. 9. v Tipsport Areně v Liberci). Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.
5.8.Můžete si stáhnout rozpis ledu na týden od 8.8. do 14.8.
4.8.Dnes slaví 70. narozeniny ústecký rodák, slavný trenér hokejistů, s nimiž dvakrát získal titul mistrů světa, Luděk Bukač. Blahopřejeme!
3.8.Podle neověřených informací bude ČSLH tento týden projednávat nedávno zavedené pravidlo o postavení mimo hru na střední čáře. Informaci přinesl server sc-kolin.cz.
1.8.IHC Písek obdržel hokejovou výstroj od zámořské hráčské asociace NHLPA. Stalo se tak poté, co odchovanec klubu Stanislav Neckář loni získal s Tampou Bay prestižní Stanleyův pohár.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv