Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 27. 2. 2021 od 16:00 hod. | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.PŘEDPRODEJ NA REPREZENTACI ZAHÁJEN!V síti Ticketstream byl zahájen předprodej vstupenek na přípravné utkání české hokejové reprezentace s Německem, které se hraje 29. srpna od 17,30 hodin na zimním stadionu v Ústí nad Labem. Cena vstupenek je 170 Kč k sezení a 120 Kč k stání. Vstupenky jsou v prodeji v síti TICKETSTREAM, včetně cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR, více informací na www.ticketstream.cz, tel. +420 224 263 049, e-mail: info@ticketstream.cz.
30.7.PRODEJ PERMANENTEKPokračuje VOLNÝ PRODEJ PERMANENTEK! Dnes od 15:00 u bočního vchodu na zimním stadionu (vedle bývalého Julia Mainla). Pro prvních 500 zájemců platí: Kup si permici a máš šálu!
30.7.Ústecký odchovanec Jan Kaltenböck, posílil zadní řady nováčka 1. ligy Šumperku.
27.7.PÁTEČNÍ PŘEDPRODEJ PERMANENTEK ZRUŠEN! Z technických důvodů se ruší dnenšní (27.7.2007) předprodej permanentek ve Lví aréně. Permanentky můžete i nadále zakoupit v síti TicketStream
24.7.Nový rozpis ledu najdete na obvyklém místě
24.7.Slovenský obránce extraligového týmu RI OKNA ZLÍN Andrej Novotný přichází na hostování do Ústí nad Labem.
20.7.PERMANENTKY ON-LINE! Poprvé v historii klubu můžete zakoupit permanentní vstupenky na sezónu po internetu! Prodej probíhá na stránkách společnosti TicketStream
13.7.POKRAČUJE VÝMĚNA PERMANENTEK - POSLEDNÍ MOŽNOST!!! Dnes od 15:00 do 18:00 u bočního vchodu na zimním stadionu (vedle bývalého Julia Mainla).
10.7.Na serveru marken.cz probíhá totální výprodej VHS "Učíme se lednímu hokeji 1, 2, 3". Pořiďte si tyto videokazety za nejnižší ceny na trhu..
9.7.V žebříčku TOP 250, který na svých stránkách každoročně pravidelně přináší francouzský WEB Hockey Archives si Ústečtí Lvi oproti loňsku, po historicky nejúspěšnější sezóně korunované postupem do extraligy, paradoxně opět pohoršili (o 1 místo) a obsadili mezi evropskými celky 113. místo. Mezi celky z ČR udrželi 15. místo.
9.7.Čeští in-line hokejisté se poprvé v historii stali mistry světa! Ve finále šampionátu organizace FIRS ve španělském Bilbau porazili Švýcarsko 5:2 a radují se tak ze zisku zlatých medailí.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: Slovan přivítá na domácím ledě HC ZUBR Přerov

Ú s t í n/L. - Ústecký tým neprohrál v základní hrací době na domácím ledě už 11 utkání! Naposledy... Celý článek

Druhé utkání s Kladnem nevyšlo, obdrželi jsme devět branek

K l a d n o - Slovan v utkání s Kladnem opět potvrdil své výsledky z venkovních zápasů. Ač byl úvod... Celý článek

Jiří Severa podepsal se Slovanem

Ú s t í n/L. - Ústecký útočník Jiří Severa podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv