OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.On-line přenosy - Společnost eSports.cz spouští se začátkem fotbalové ligy na serveru www.onlajny.cz podrobné on-line přenosy ze tří nejvyšších fotbalových soutěží. Dalšího vylepšení se dočkají i on-line přenosy ze tří nejvyšších hokejových soutěží, které začínají v září.
24.7.Moje desítka v prodeji. Od dnešního dne si mohou zájemci o permanentní vstupenku na domácí utkání Ústeckých Lvů zakoupit také kartu na 10 utkání za 380,-Kč. Předprodej probíhá každé pondělí, středu a pátek od 15.00 - do 18.00hod. na pokladně Lví arény.
17.7.V žebříčku TOP 250, který na svých stránkách každoročně pravidelně přináší francouzský WEB Hockey Archives si Ústečtí Lvi oproti loňsku, po historicky nejúspěšnější sezóně, paradoxně pohoršili o 2 místa a obsadili mezi evropskými celky 112. místo. Mezi celky z ČR udrželi loňské 15. místo.
11.7.V Maďarsku se koná MS v in-line hokeji. Za český tým nastoupili také bývalí hráči Ústeckých Lvů Miroslav Barus a Martin Koudelka.
9.7.Vedení klubu HC Slovan Bratislava přes víkend podepsalo smlouvu s finským brankářem Sasu Hovim. Čtyřiadvacetiletý odchovanec klubu Tappara Tampere bude v jeho kádru působit příští dvě sezóny. Uvedly to stránky klubu.
9.7.Bývalý hráč Ústeckých Lvů Vítězslav Jankových odchází na zahraniční angažmá k nováčkovi italské nejvyšší soutěže do Pontebby.
9.7.Byla přidána nová anketa! Koupíte si permanentku na domácí zápasy Ústeckých Lvů? Dejte najevo svůj názor.
9.7.Útočník Libor Pavliš, jenž v sezoně 2004-2005 oblékal také dres Ústeckých Lvů, končí v dánském Esbjergu. Účastník MS dvacetiletých 1997 míří do francouzského HC Caen. Informaci přinesl server hokej.cz
4.7.Příležitost pro aktivní fotbalové fanoušky. Sháníme redaktory a spolupracovníky pro on-line přenosy ze zápasů českých fotbalových soutěží. Pokud pravidelně navštěvujete zápasy 1. a 2. fotbalové ligy, ČFL a MSFL a chtěli byste spolupracovat s největším provozovatelem on-line přenosů na českém internetu, ozvěte se na firmazavináčesports.cz. Co požadujeme? Spolehlivost a ochotu se učit, vlastní notebook je výhodou, ale ne podmínkou. U ČFL a MSFL stačí mobilní telefon. Nabízíme zajímavé odměny a možnost další spolupráce s eSports.cz, s.r.o.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv