Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 2:4 | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.6.Pro nadcházející sezonu se změnil systém žákovských lig (6. - 9. třída) a náš oddíl vypadl z elitní skupiny. Z deseti účastníků skupiny je devět klubů, které mají dorost a juniory v extralize. Účastníci: České Budějovice, Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec, Lasselsberger Plzeň, Slavia Praha, Chemopetrol Litvínov, Rabat Kladno, Karlovy Vary, Pardubice a Mladá Boleslav.
25.6.Michal Neuvirth patří Washingtonu. V draftu NHL, který se koná letos v kanadském Vanouveru, si ústeckého odchovance vybrali na 34. pozici celkově Washington Capitals. Tento nadějný brankář naposledy obékal dres pražské Sparty.
20.6.Hokejový Vsetín může i v příští sezoně působit v extralize. Klub sice uhradil dluhy pouze vůči hokejovým subjektům ve výši 17,5 mil. Kč, splnil tím ale podmínky APK pro start v soutěži.
13.6.FOTBAL ONLINE! - Jako dárek všem fanouškům za přízeň v uplynulé sezoně připravila společnost eSports.cz online přenosy ze všech utkání fotbalového mistrovství. V práci, doma nebo na dovolené nalaďte www.onlajny.cz.
13.6.Ústečtí Lvi v reprezentaci! Na soustřední reprezentace do 18 let v Klášterci nad Ohří byl pozván obránce Vladimír Roth. Tento ústecký odchovanec působí v pražské Slavii. Na soustředění reprezentace do 16 let, které se uskuteční v Prostějově, jsou pozváni brankář Michael Petrásek a útočník David Tůma. Oba hokejisté nastupují za ústecké dorostence.
9.6.Slavný ruský klub Spartak Moskva opouští superligu. Představitelé oddílu sami rozhodli o tom, že nepodají přihlášku do příštího ročníku superligy. Příčinou jsou finanční potíže.
5.6.Ústecký odchovanec Jan Sochor přestupuje v rámci norské ligy. Juniorský mistr světa 2000 ukončil angažmá v týmu Comet, jeho působištěm bude od příští sezony klub Lillehammer IK.
5.6.Českou reprezentaci povede i v nadcházející sezoně trenér Alois Hadamczik. S představiteli ČSLH se dnes dohodl na podmínkách dvouleté smlouvy.
2.6.Bývalý kapitán Ústeckých Lvů Daniel Hodek, který strávil poslední sezonu v jihlavské Dukle, odchází do Komety Brno. Tuto zprávu přinesly oficiální webové stránky Dukly Jihlava.
2.6.Jihlavští radní, podle serveru hokej.cz, schválili prodej hokejové Dukly a tým nabídli investorům v poptávkovém řízení. Podle primátora Vladimíra Hinka je město ochotno prodat celý podíl, pokud dostane nabídku se zárukou solventnosti.
1.6.Již nyní si můžete prohlédnout rozpis zápasů extraligy JUNIORŮ i rozpis extraligy DOROSTU pro nadcházející ročník.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Druholigový Most na mladý ústecký výběr nestačil

Most - K prvnímu přátelskému utkání před novou sezónou vyrazili ústečtí do Mostu, s druholigovým... Celý článek

I druhá Veronika v ženské reprezentaci U16

Ú s t í n/L. - Dalšího kempu ženské hokejové reprezentace do 16 let, který se koná dne 14.8. ve... Celý článek

Informace k přátelským zápasům HC Slovan

Ú s t í n/L. - Vzhledem k omezením během pandemie koronaviru prosíme všechny příznivce, aby si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv