OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.5.V extralize se bude nadále hrát skupina o 11. až 14. místo, která definitivně určí účastníka baráže. Zástupci klubů nejvyšší soutěže se na tom dohodli na jednání valné hromady APK. "Vše nakonec zůstane tak jako v minulé sezoně. Předkolo play off a poslední čtyři celky se čtyřkolově utkají každý s každým o to, kdo bude poslední a bude hrát o udržení v extralize," řekl ředitel soutěže Stanislav Šulc. zdroj: www.hokej.cz
29.5.Zítra, v pátek 30.5., se koná od 18:00 v prostorách restaurace SKP závěrečná schůze Lion Patriots. Zájemci o členství ve fanklubu mohou přijít taktéž.
29.5.Bývalá opora Ústeckých Lvů Milan Buďa bude hrát v sezoně 2008/09 2. ligu za Litoměřice.
29.5.Seniorský hokej ve Vsetíně se po roce vrací na hokejovou mapu. Druholigovou licenci získal jejím odkoupením od Blanska, které nesehnalo finanční prostředky na novou sezónu.
27.5.Dle klubového WEBu MsHK Žilina, zamířil brankář Petr Přikryl z ústeckého Slovanu k našim východním sousedům. V dresu Žiliny by si mohl zahrát opět extraligu, tentokrát slovenskou.
21.5.Ve středu 21. května proběhla mimořádná Valná hromada Občanského sdružení HC Slovan Ústí, pod které spadá kompletní hokejová mládež. Hlavním bodem bylo odstoupení a odvolání všech členů Výkonného výboru a zvolení prozatímního šestičlenného VV, který bude své funkci až do řádné Valné hromady o. s., kde bude zvolen nový Výkonný výbor. Kompletní revizí projdou i stanovy Občanského sdružení.
20.5.Miroslav Mach se stal hlavním koučem druholigového Děčína. V týmu s ním bude působit také brankář Jiří Zikmund.
20.5.Obránce Jakub Evan míří z Ústí do Havířova, gólman Martin Volke jedná s Litoměřicemi.
14.5.Do suché přípravy se spolu s Ústeckými Lvy zapojil i litvínovský brankář Radek Fiala. S klubem ale dosud nemá podepsanou smlouvu, neboť vedení obou týmů zatím vedou intenzivní jednání.
12.5.Na serveru aukce.esports.cz v úterý 13. května v 16:00 končí aukce kalendářů předních českých sportovců. Kalendáře, v nichž naleznete fotografie významných českých sportovců, vlastnoručně podepsali Petr Čech, Martin Fenin (oba fotbal), Tomáš Verner (krasobruslení), Lenka Šmídová (jachting), Dušan Kožíšek (běh na lyžích), Jan Koukal (squash), a Lanka Marušová (střelba).
3.5.Originální postřehy z mistrovství světa od redaktorů eSports.cz můžete sledovat na Blog.onlajny.cz.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Letní příprava je potřeba, uvědomuje si David Tůma

Ú s t í n/L. - Na startu letní přípravy jsme po tréninku vyzpovídali Davida Tůmu, jednu z... Celý článek

Přihlášení na HSM 2021

Ú s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online... Celý článek

Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér Mach

Ú s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv