Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.5.KLH Chomutov získal další posilu. Obranné řady severočeského rivala posílí obránce Martin Klaus. Tento bek, který hrál poslední sezony převážně v Kadani, přestupuje do Chomutova z HC Lasselsbergeru Plzeň. Informaci přinesl oficiální web KLH Chomutov.
30.5.České Budějovice opouští slovenský obránce Tomáš Harant. "Řekl nám, že míří do švédského klubu Mora IK. Na uvolněné místo bychom chtěli získat Jana Srdínka nebo Milana Tomana," uvedl pro hokej.cz sportovní manažer jihočeského klubu Jaromír Látal.
29.5.Remízy zmizí od nového ročníku i z 1. hokejové ligy. Stejně jako v extralize budou v případě nerozhodného stavu i po pětiminutovém prodloužení rozhodovat samostatné nájezdy. Nový ročník 1. ligy odstartuje ve středu 13. září. Pro ČTK to řekl organizační pracovník 1. ligy Stanislav Šampalík.
29.5.Ptejte se ... - Podílejte se na rozhovoru s Aloisem Hadamczikem!
28.5.Podle www.hokej.cz odchází z Ústí Patrik Fink na Slovensko, kde podepsal se Skalicí roční smlouvu s opcí.
26.5.Zajímavou mediální přestřelku mezi Martinem Štěpánkem a Davidem Šafferem zdokumentovala páteční MfD.
25.5.Na serveru hokej.cz si můžete přečíst aktuální rozhovor s Pavlem Hynkem.
25.5.V sekci zápasy/přípravné zápasy 2006/07 je zveřejněna příprava na nadcházející sezónu. Soupeř z dánské nejvyšší soutěže bude upřesněn. Sledujte i dále Bleskovky, program přípravných utkání se může operativně měnit
18.5.Ondřej Malinský, který v minulosti nastupoval i v barvách Slovanu, přestupuje ze Sparty do Chomutova. Třiadvacetiletý obránce v uplynulé sezoně nastoupil za Spartu k 16 zápasům. Informovaly o tom stránky www.hcsparta.cz.
12.5.Výběrové řízení. HC Slovan Ústí a. s. vyhlašuje, v souladu se zákonem č.40/2004 Sb. O veřejných zakázkách, výběrové řízení na dodavatele hokejové výstroje a holí pro sezonu 2006/2007. V případě zájmu se do 25.5.2006 obraťte na sekretariát klubu. Tel./Fax: 472 741 093.
11.5.10. sraz fanoušků - Ve dnech 6.-9. července 2006 se v Liberci uskuteční 10. sraz hokejových fanoušků. Více informací na www.tigerec.cz.
5.5.Hokejový šampionát - Na adrese www.hokej.info si můžete objednat SMS servis ze zápasů české reprezentace. Na www.onlajny.cz můžete sledovat online všechny zápasy mistrovství světa.
4.5.V úterý 2.5. se kluby 1.ligy na svém aktivu ve Velké Bíteši dohodly na rozšíření soutěže a od ročníku 2007/08 na přímém sestupu. Více ZDE.
3.5.Hráči Aleš Pavlas a Jiří Kuchler se upsali do následující sezóny Kladnu. Uvedly to stránky hcrabatkladno.cz
3.5.Soutež pro sázející - Vyhrajte nejméně 50 euro tím, že se pouze přihlásíte na svůj sázkařský účet u Bet-at-home! Navíc, když v jednom dni nikdo nevyhraje, přesouvá se 50 euro do jackpotu na další den. Jednodušší už to být nemůže. Více informací o soutěži najdete na Bet-at-home.com, kde se můžete také pro internetové sázení zaregistrovat.
1.5.16 zápasů vyprodaných - Už 16 zápasů z celkového počtu 56 je vyprodaných na mistrovství světa v ledním hokeji, které začíná 5. května v lotyšské Rize. Nejaktivněji si zatím počínají ve skupování vstupenek kromě Lotyšů také Rusové a Bělorusové. Společnost eSports.cz ve spolupráci s oficiálními stránkami českého hokeje hokej.cz přinese on-line přenosy ze všech 56 zápasů. Sledovat je budete moci ZDE.
1.5.Stejně tak jako ve dvou předešlých letech i letos otevírá Jiří Holeček společně s Romanem Višňákem svou mezinárodní brankářskou akademii. Pokud byste měli zájem se na ní přihlásit, máte tak poslední možnost, zbývá několik posledních míst. Více informací naleznete na goalie-academy.com.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan zvítězil podruhé v řadě. Doma dokázal přetlačit Havířov

Ú s t í n/L. - 5. kolo Chance ligy přineslo souboj domácího Slovanu a hostů z Havířova. Slovan... Celý článek

Z6: Slovan dlouho vzdoroval, ale nakonec to na Litvínov nestačilo

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase přivítali ústečtí mladíci Litvínov. Na vítězství s Teplicemi... Celý článek

Z6: Slovan si v prvním zápase poradil s Teplicemi

Ú s t í n/L. - 6. třída v prvním zápase na svém ledě přivítala Teplice. Zápas se jim velmi povedl,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv