Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 8. 2021 v 18:00 hod. | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2004 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.5.Na soupisce nyní naleznete přehled posezónních příchodů a odchodů.
28.5.Na stránkách Dallas Stars cz najdete zajímavý článek s odchovancem děčínského hokeje Danielem Volrábem.
26.5.Útočník David Appel, který v uplynulé sezóně nastřílel v ústeckém dresu 17 branek ve 48 utkáních, je podle serveru hokej.cz na zkoušce ve Slovanu Bratislava, loňském mistru slovenské extraligy. Do konce srpna se rozhodne, zda s ním Slovan podepíše dlouhodobější kontrakt.
24.5.V pátek 28.05.2004 od 17 hod. se bude v restauraci Public city (bývalá Čtyřka) konat sraz příznivců HC Slovan s vedením klubu. Vzhledem k důležitosti projednávaných otázek očekáváme Vaši hojnou účast.
23.5.Útočník Martin Adamský, jenž v uplynulých dvou sezónách odehrál na střídavý start z Plzně 5 utkání za ústecký Slovan, se vrátil ze zámoří zpět do Plzně a prodloužil s Lasselsbergerem Plzeň smlouvu do roku 2007. Rozhovor s ním přinesly oficiální stránky plzeňského klubu www.hcplzen.cz.
22.5.Novou posilou obrany prvoligového Hradce Králové se stal Pavel Táborský. Odchovanec klubu má za sebou extraligové působení ve Spartě, Třinci, Plzni, Kladně a Vsetíně. Do Hradce přichází z Mladé Boleslavi, kde strávil předchozí dvě sezóny.
21.5.Trenérem HC České Budějovice se s největší pravděpodobností stane Josef Jandač. Informaci redakci internetových stránek Č. Budějovic potvrdil generální manažer klubu František Joun.
21.5.Brankář Jaroslav Kameš uzavřel roční smlouvu s extraligovým celkem HC Moeller Pardubice a opouští tak Beroun, kterému pomohl k postupu do prvoligového finále.
18.5.V Prostějově dojde podle informací tisku k prodeji jak druholigové licence tak i juniorské extraligy a mužský hokej na nejvyšší úrovni tak v tomto hokejovém městě prozatím končí.
18.5.Dvojnásobný mistr světa a hráč se zkušenostmi z NHL, rodák z Litoměřic Milan Hnilička podepsal v úterý tříletou smlouvu s libereckými Bílými Tygry.
18.5.Z Kadaně do Chomutova putuje v krátké době již druhý gólman, který dříve působil v ústeckých barvách. Dnes v Chomutově podepsal smlouvu kladenský odchovanec Luboš Horčička. Podle neoficiálních informací by ho v Kadani měl nahradit Petr Jež. Zprávu přinesl server www.klhchomutov.cz.
15.5.Obránce Milan Vobořil, který dříve působil i v Ústí, bude v nadcházející sezóně hájit barvy SK Kadaň. Informaci přinesly oficiální stránky klubu.
13.5.Dalšími posilami Komety Brno se stali obránce Petr Chvojka a útočník David Appel, který úspěšně působil v minulé sezóně v našem celku. Informaci uvedly oficiální internetové stránky klubu.
13.5.Dle oficiálních internetových stránek SK Kadaň se novou posilou klubu stal útočník Martin Postl. Do Kadaně se vrací po dvou letech, které strávil v Mladé Boleslavi.
13.5.Vedení slovenské Nitry uzavřelo podle informací serveru hokej.cz roční smlouvu s brankářem Michalem Fikrtem. Litvínovský odchovanec během uplynulé sezony chytal v Kadani a Chomutově.
12.5.Jak uvedly oficiální internetové stránky Komety Brno, novými posilami posledního celku uplynulého ročníku 1. ligy se stali Mikel (návrat zahraničí), Ševčík (Jihlava), Brančík (Olomouc), Vyrůbalík (Vsetín), Maláč a Černý (oba Prostějov).
12.5.V rakouském Innsbrucku dnes proběhlo losování příštího mistrovství světa. Více zde
11.5.Do článku o rekonstrukci arény byly přídány další dvě fotografie.
9.5.Jak uvedly oficiální stránky klubu HC Olomouc, novými posilami pátého celku uplynulého ročníku 1. ligy se definitivně stali obránci Pavel Hruška (Přerov), Martin Světlík a útočník Petr Šakarov (oba Prostějov).
9.5.V Chomutově budou i v následující sezóně formou hostování z Litvínova působit brankář Michal Podolka, obránce Martin Nosek a útočník Petr Jíra.
6.5.Podle překvapivé informace oficiálních internetových stránek SK Horácké Slavie Třebíč se firma CSG Praha stává po navýšení základního kapitálu klubu jeho majoritním vlastníkem. Cílem tohoto kroku je zkvalitnění hokeje ve všech oblastech, včetně mládežnického. Firma CSG Praha se již neúspěšně pokoušela podílově vstoupit do prvoligových klubů v Ml. Boleslavi, Ústí n./L., Brně, Jihlavě a Chomutově.
5.5.Na roční hostování bude v Olomouci působit znojemský útočník Jiří Hradecký. Klub si vyhlédl také čtyři posily z Prostějova - obránce Vlčka a útočníky Šakarova, Smejkala a Světlíka.
5.5.V kádru Prostějova nebudou nadále působit brankář Maláč a útočník Černý, kteří mají namířeno do brněnské Komety. Další známá jména, která mají posílit Kometu: Staněk (Jihlava), Moskal (Třinec), Baranyk (Vítkovice). Dle informací oficiálních internetových stránek brněnského klubu se stávají hlavními partnery týmu ŽS Brno a pivovar Starobrno. Rozpočet by neměl překročit částku 20 mil. Kč.
5.5.V týmu Mladé Boleslavi zahájili letní přípravu útočníci Kostourek (vloni Chomutov), Stejskal (Třinec) a Nedorost (Písek) a také brankář Hynek (Slavia). Do obranných řad klub získal Mariana Moravu z Jihlavy.
5.5.S novými tvářemi se v úvodu letní přípravy představili také prvoligisté z Havířova. Do mužstva přišli Dresler, Flašar, Grussmann, Smolka, Zátopek (vš. Vítkovice), Mareček (Kadaň), Šefčík (Jihlava). V kádru Panterů bude nastupovat také útočník Přemysl Sedlák, který v minulé sezóně působil v Ústí.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Po fyzické stránce jsme připraveni dobře, hlásí Jakub Trefný

Ú s t í n/L. - Před prvním vstupem na ústecký led v nové sezóně jsme vyzpovídali zkušenou posilu do... Celý článek

Robin Hanzl se před sezónou prohání po ústeckém ledě

Ú s t í n/L. - Při prvním tréninku na domácím ledě jsme vyzpovídali českého reprezentanta a... Celý článek

Miroslav Mach: Bude to boj od prvního zápasu

Ú s t í n/L. - Miroslav Mach společně se svými asistenty Jiřím Mertou a Jaroslavem Roubíkem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv