Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.3.Česko - NěmeckoNa oba reprezentační zápasy budou vstupenky v prodeji i v den utkání na pokladnách zimního stadionu, které budou otevřeny vždy od 15:00 hod.

TERMÍNY ZÁPASŮ:
1. zápas, 6. 4. 2016, středa, 18:00 hod.
2. zápas, 8. 4. 2016, pátek, 18:00 hod.
31.3.Autogramiáda čes. hráčůHokejisté české hokejové reprezentace vyplní den volna mezi dvojzápasem s Německem autogramiádou! Ta se uskuteční 7. dubna od 15:00 hod. v obchodním centru Forum Ústí nad Labem. Přijďte si i vy "ulovit" podpis svého oblíbence. Po celé dvě hodiny bude probíhat bohatý doprovodný program.
29.3.Vstupenky CZE - GERNa oba zápasy Česko - Německo, které jsou na pořadu 6.4. a 8.4. od 18:00 hod., budou vstupenky v prodeji i v den utkání na pokladně zimního stadionu.
17.3.Rezervace vstupenekRezervovat vstupenky je možné jen na domácí utkání 18.3. a 19.3. 2016 - na další dny rezervace není zatím možná. V případě, že bude spuštěn rezervační systém i pro další utkání, budeme Vás včas informovat na našich webových stránkách.
17.3.Rezervace vstupenekNení možné rezervovat vstupenky na konkrétní sedadlo, nebo do konkrétního sektoru.
17.3.Sedadla permanentkářůDržitelé permanentních vstupenek mají stále právo na své označené sedadlo i přesto, že si musí vyzvednout vstupenku před utkáním!
17.3.Rozdělení pokladenPokladna č. 2 - prodej vstupenek
Pokladna č. 3 - rezervace
Pokladna č. 4 - permanentky + karty mládeže HC Slovan
Pokladna č. 5 - Soutěže (Brunova tipovačka, Ústecký deník apod.) + prodej vstupenek.
15.3.J.Kloz-nejistý startNad dnešním startem útočníka Jana Kloze visí velký otazník z důvodu poraněné nohy.
15.3.Semifinále-vstupenkyBěhem pátečního předprodeje na pokladnách zimního stadiónu bude možno zakoupit/převzít pouze vstupenky na páteční zápas. Na sobotní utkání lze vyzvednout rezervaci až v daný den. Děkujeme za pochopení.
14.3.Slovan přímý přenosPokud dnes a zítra nemáte cestu na Vysočinu, můžete sledovat Slovan pod následujícím odkazem: https://www.youtube.com/watch?v=E1KIGarLegs
11.3.Výjezd do JihlavyPojeď do Jihlavy podpořit Slovan i ty! Ústečtí fanoušci vypravují ke svému semifinálovému soupeři do Jihlavy opět autobus. Pokud se tedy chcete zúčastnit výpravy na Vysočinu, kontaktujte již tradičně Mikyho na jeho známém telefonním čísle (608 067 131). Zarezervujte si své místo s předstihem.
11.3.Předprodej semifináleInformace ohledně předprodeje vstupenek na semifinálové bitvy poskytneme začátkem příštího týdne. Předprodeje v Café in a Globusu prozatím neprobíhají.
9.3.Pokladna - předprodejNa dnešní utkání budou otevřeny 4 pokladny od 16:30 hod. Vstup do zimního stadiónu bude umožněn v 17:00 hod. Pokud se chcete vyhnout frontám, využijte předprodeje v Café in a hypermarketu Globus
9.3.Předprodej 9.3.Předprodej vstupenek v Café in a Globusu bude ukončen ve 14.hod. Pokladny na zimním stadiónu budou otevřeny od 16:30 hod.
9.3.Trolejbusové posilyDopravní podnik města Ústí nad Labem, a. s. vypraví na dnešní utkání Slovanu s kladenskými Rytíři (6. čtvrtfinále play-off WSM Ligy) zvláštní posilové trolejbusy. Jednu z posil zajistí i legendární trolejbus Škoda 14 Tr, ev. č. 403, který pojede z Mírového náměstí cca v 17:05 h.
8.3.Přidána nová anketaNíže na webu naleznete aktuální anketu.
7.3.Předprodej vstupenekVstupenky na středeční šestý zápas čtvrtfinále můžete zakoupit v předprodeji v kavárně Cafe in, kterou naleznete v OC Fórum nebo v hypermarketu Globus v Ústí nad Labem.
6.3.Výjezd do KladnaV pondělí zajíždí Slovan na led Kladna, na tento zápas pořádá Lion Patriots výjezd. Sraz je naplánován v 16:00 hod. u zimního stadionu. Cena jízdenky činí 100,- Kč, členové LP mají jízdenku za pouhých 50,- Kč. Rezervace míst v autobuse u Mikyho na tel. +420 608 067 131. V případě rezervace přes SMS udávejte TYTO ÚDAJE: Jméno a počet míst.
5.3.Uzavření sektorůZ důvodu bezpečnosti budou uzavřeny sektory B6, C1, C2, C3. Tyto sektory budou patřit fanouškům Kladna. Děkujeme za pochopení.
4.3.Café In - předprodejPředprodej na dnešní utkání v Café in vyprodán! Vstupenky však můžete zakoupit na pokladnách zimního stadiónu hodinu před čtvrtfinálovým duelem nebo v hypermarketu Globus. Těšíme se na Vaši účast.
3.3.Prodej vstupenekNa zítřejší utkání bude zajištěna pokladna navíc. Pokladna bude otevřena od 17.hod. Pokud se chcete vyhnout případným frontám, využijte předprodeje v Café In nebo v hypermarketu Globus.
1.3.Měsíčník HOKEJKATřetí číslo letošního ročníku měsíčníku Hokejka si můžete stáhnout zde. Přejeme příjemné počtení.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

Mládežnické kategorie v sezóně 2020/2021

Ú s t í n/L. - V této sezóně se připravují pro mládežníky čtyři turnaje v podobě memoriálů... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv