Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.3.Dorostu skončila sezónaZbylá dvě kola baráže o nejvyšší soutěž staršího dorostu se zrušila, protože si Ústí nad Labem zajistilo postup s předstihem.
25.3.OmluvaOmlouváme se za delší výpadek webu v pondělí odpoledne. Byl způsoben technickým problémem v serverovně, mimo moc provozovatele webu.
22.3.Exústečtí reprezentantiNa druhý kemp přípravy před MS (25. - 28. března, Kravaře) byli kromě brankáře Pavla Francouze (HC VERVA Litvínov), který ještě v loňské sezóně oblékal barvy Ústeckých Lvů, nominováni do obrany také ústečtí odchovanci Karel Kubát (HC VERVA Litvínov) a Marek Trončinský (Jugra Chanty-Mansijsk, KHL)
13.3.Nová anketaV nové anketě máte možnost oznámkovat jako ve škole výkony Ústeckých Lvů v sezóně 2012/2013.
12.3.Nová anketaObrátí Slovan nepříznivý stav semifinálové série letošního play-off s Olomoucí? Hlasujte v nové anketě!
11.3.Předprodej vstupenek SFDnes od 16:00 hod. do 19:00 hod. máte možnost zakoupit na pokladnách Zlatopramen Areny vstupenky na oba domácí semifinálové duely. Permanentky i nadále zůstávají v platnosti.
6.3.Výjezd do Olomouce!Vedení klubu a oficiální fanklub Lion Patriots pořádají výjezd pro fanoušky na utkání semifinálové série s Olomoucí. Za 350 Kč získáte nejen jízdenku do Olomouce a zpět, ale i ubytování! Objednávejte u Mikyho (608 067 131) a Jika (603 155 322).
4.3.Změna začátku utkáníZ důvodu fotbalového duelu Sigmy s Jihlavou bude začínat druhé semifinálové utkání v Olomouci 9. 3. 2013 již v 15:00 hod. Nezapomeňte si proto natipovat v Brunově tipovačce, případně naladit online přenos (textový) na stránkách www.onlajny.cz.
3.3.Nová anketaHlasujte v nové anketě, jak dopadne semifinále play-off mezi Olomoucí a Ústeckými Lvy. V předchozí anketě jste měli možnost hlasovat, kterého soupeře z dvojice HC Olomouc, SK Horácká Slavia Třebíč byste si přáli do druhého kola vyřazovacích bojů. Pro Moravany, se kterými žlutomodří nakonec změří síly, hlasovali 93 návštěvníci (21 % respondentů).
1.3.Rozpis leduV novém rozpisu ledu najdete zatím na 10. týden dvě možnosti. Verze A pro variantu semifinále s Olomoucí a verze B pro variantu semifinále s Třebíčí.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

O budoucnosti klubu rozhodla vyšší moc, mrzí kouče Slovanu

Ústecký hokej zasáhla v pondělí v podvečer nemilá zpráva. Z jednání o navýšení rozpočtu odstoupil... Celý článek

Vyjádření výkonného výboru HC Slovan Ústí nad Labem spolek

Výkonný výbor mládeže HC Slovan Ústí nad Labem spolek prohlašuje, že se jako většinový vlastník... Celý článek

Poděkování J.Alinče

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na sbírce transparentního účtu a dražbě dresů. Zároveň... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv