Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
27.2.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Palev. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po pátém zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
27.2.Čtvrtfinále s Vrchlabím rozhodně není jednoznačnou záležitostí a v pondělí, 28.2.2011, zavítá Slovan opět na horký (obrazně řečeno) krakonošský led. Lion Patriots pořádají na tento zápas výjezd. Sraz je ve 14:45 u Zlatopramen Arény, odjezd v 15:00. Cena výjezdu je 120,- Kč, pro členy LP 100,- Kč. Rezervovat místa v buse je možno jako vždy na číslech 608067131 (Miky) a 725549705 (Tepličák). Bus je již plně obsazen!
26.2.AUDIO: Ohlasy po 5. čtvrtfinálovém zápase. Pozápasové rozhovory s trenérem Rosolem, střelci Čurillou a Roubíkem si můžete poslechnout ZDE. Autor: David Kalvas, Český rozhlas Sever.
25.2. PŘEDPRODEJ VSTUPENEKPŘEDPRODEJ VSTUPENEK na páté čtvrtfinálové utkání Lvů bude probíhat dnes od 15:00 do 18:00 na pokladnách Zlatopramen Areny!
25.2.NOVÉ ŠÁLYVe Fanshopu Ústeckých Lvů budou od sobotního utkání k prodeji šály a minišály!
25.2. PŘEDPRODEJ VSTUPENEKPŘEDPRODEJ VSTUPENEK na páté čtvrtfinálové utkání Lvů bude probíhat dnes od 15:00 do 18:00 na pokladnách Zlatopramen Areny!
23.2.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Tyosi. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po čtvrtém zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
22.2.Talentovaný brankář a ústecký odchovanec Michal Neuvirth vychytal v pondělí svou třetí nulu kariéry v NHL, když pomohl Washingtonu 39 zákroky k fotbalovému výsledku 1:0 proti Pittsburghu. Zdroj: hokej.idnes.cz
22.2.ZRUŠENÍ ZÁPASUStředeční zápas žákovské ligy (7. + 8. třída), který se měl uskutečnit na ledě Kladna odpadá. Náhradní termín je 9. března.
22.2.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů sumo72. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po třetím zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte již v zítřejším pokračování našeho losování!
22.2.POZOR, VÝJEZD SE RUŠÍStředeční autobusový výjezd fanoušků do Vrchlabí se z důvodu malé účasti ruší.
21.2.Na SportovniAukce.cz nyní můžete vydražit unikátní dres, ve kterém tehdejší kapitán čs. reprezentace Vl.Růžička dovedl svůj tým k bronzovým medailím.
21.2. KAMELOT NA ČT4Dnešním tématem nového pořadu na ČT4 bude problematika baráže o extraligu. Sledujte od 21:00. Do děje vysílaní můžete zasáhnout i vy, stačí poslat své dotazy na email: kamelot@ceskatelevize.cz
20.2.SIMWARE Hokejová hvězdaVybírejte SimWare hokejovou hvězdu za měsíc leden 2011! Průběžné výsledky (stav k 20.02. 13:00):

1. M.Šagát 0%
2. Z.Hampl 13%
3. R.Diviš 53%
4. J.Roubík 7%
5. Klobouček, Hanzl, Handlovský 27%

Uzávěrka hlasování je v neděli 20.02. ve 20:00. Video s nominovanými akcemi najdete ZDE
19.2.MDO - ODLOŽENÍ ZÁPASUUtkání ELIOD servis extraligy mladšího dorostu HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Benzina Litvínov je pro marodku hostů odloženo (zatím na neurčito).
19.2. PRODEJ VSTUPENEKPRODEJ VSTUPENEK od 15:00! Na pokladně číslo 2 jsou k dispozici vstupenky na stání. Na pokladnách číslo 3 a 4 jsou vstupenky k sezení. Na pokladně číslo 5 jsou až do 16:44 k prodeji vstupenky k sezení dle jednotlivých sektorů. Od 16:45 jsou na této pokladně prodávány předtištěné vstupenky.
19.2.VOJÍN STOUPIK VÍTĚZEM! Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Stoupik. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po úvodním zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: info@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte již v zítřejším pokračování našeho losování!
18.2. PRODEJ VSTUPENEKPRODEJ VSTUPENEK od 16:00! Na pokladně číslo 2 jsou k dispozici vstupenky na stání. Na pokladnách číslo 3 a 4 jsou vstupenky k sezení. Na pokladně číslo 5 jsou až do 17:44 k prodeji vstupenky k sezení dle jednotlivých sektorů. Od 17:45 jsou na této pokladně prodávány předtištěné vstupenky.
18.2.ČTVRTFINÁLE ZAHÁJENO! Výsledky úvodních zápasů čtvrtfinále 1.ligy: Chomutov-Hradec Králové 3:1, Olomouc-Havlíčkův Brod 3:4 a Jihlava-Znojmo 3:2(pp). Všechny série pokračují v sobotu druhými zápasy.
18.2.VOJÍN READY VÍTĚZEM! Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Ready. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po úvodním zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: info@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte již v zítřejším pokračování našeho losování!
Další stránky
12>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv