OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Palev. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po pátém zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
27.2.Čtvrtfinále s Vrchlabím rozhodně není jednoznačnou záležitostí a v pondělí, 28.2.2011, zavítá Slovan opět na horký (obrazně řečeno) krakonošský led. Lion Patriots pořádají na tento zápas výjezd. Sraz je ve 14:45 u Zlatopramen Arény, odjezd v 15:00. Cena výjezdu je 120,- Kč, pro členy LP 100,- Kč. Rezervovat místa v buse je možno jako vždy na číslech 608067131 (Miky) a 725549705 (Tepličák). Bus je již plně obsazen!
26.2.AUDIO: Ohlasy po 5. čtvrtfinálovém zápase. Pozápasové rozhovory s trenérem Rosolem, střelci Čurillou a Roubíkem si můžete poslechnout ZDE. Autor: David Kalvas, Český rozhlas Sever.
25.2. PŘEDPRODEJ VSTUPENEKPŘEDPRODEJ VSTUPENEK na páté čtvrtfinálové utkání Lvů bude probíhat dnes od 15:00 do 18:00 na pokladnách Zlatopramen Areny!
25.2.NOVÉ ŠÁLYVe Fanshopu Ústeckých Lvů budou od sobotního utkání k prodeji šály a minišály!
25.2. PŘEDPRODEJ VSTUPENEKPŘEDPRODEJ VSTUPENEK na páté čtvrtfinálové utkání Lvů bude probíhat dnes od 15:00 do 18:00 na pokladnách Zlatopramen Areny!
23.2.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Tyosi. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po čtvrtém zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
22.2.Talentovaný brankář a ústecký odchovanec Michal Neuvirth vychytal v pondělí svou třetí nulu kariéry v NHL, když pomohl Washingtonu 39 zákroky k fotbalovému výsledku 1:0 proti Pittsburghu. Zdroj: hokej.idnes.cz
22.2.ZRUŠENÍ ZÁPASUStředeční zápas žákovské ligy (7. + 8. třída), který se měl uskutečnit na ledě Kladna odpadá. Náhradní termín je 9. března.
22.2.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů sumo72. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po třetím zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte již v zítřejším pokračování našeho losování!
22.2.POZOR, VÝJEZD SE RUŠÍStředeční autobusový výjezd fanoušků do Vrchlabí se z důvodu malé účasti ruší.
21.2.Na SportovniAukce.cz nyní můžete vydražit unikátní dres, ve kterém tehdejší kapitán čs. reprezentace Vl.Růžička dovedl svůj tým k bronzovým medailím.
21.2. KAMELOT NA ČT4Dnešním tématem nového pořadu na ČT4 bude problematika baráže o extraligu. Sledujte od 21:00. Do děje vysílaní můžete zasáhnout i vy, stačí poslat své dotazy na email: kamelot@ceskatelevize.cz
20.2.SIMWARE Hokejová hvězdaVybírejte SimWare hokejovou hvězdu za měsíc leden 2011! Průběžné výsledky (stav k 20.02. 13:00):

1. M.Šagát 0%
2. Z.Hampl 13%
3. R.Diviš 53%
4. J.Roubík 7%
5. Klobouček, Hanzl, Handlovský 27%

Uzávěrka hlasování je v neděli 20.02. ve 20:00. Video s nominovanými akcemi najdete ZDE
19.2.MDO - ODLOŽENÍ ZÁPASUUtkání ELIOD servis extraligy mladšího dorostu HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Benzina Litvínov je pro marodku hostů odloženo (zatím na neurčito).
19.2. PRODEJ VSTUPENEKPRODEJ VSTUPENEK od 15:00! Na pokladně číslo 2 jsou k dispozici vstupenky na stání. Na pokladnách číslo 3 a 4 jsou vstupenky k sezení. Na pokladně číslo 5 jsou až do 16:44 k prodeji vstupenky k sezení dle jednotlivých sektorů. Od 16:45 jsou na této pokladně prodávány předtištěné vstupenky.
19.2.VOJÍN STOUPIK VÍTĚZEM! Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Stoupik. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po úvodním zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: info@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte již v zítřejším pokračování našeho losování!
18.2. PRODEJ VSTUPENEKPRODEJ VSTUPENEK od 16:00! Na pokladně číslo 2 jsou k dispozici vstupenky na stání. Na pokladnách číslo 3 a 4 jsou vstupenky k sezení. Na pokladně číslo 5 jsou až do 17:44 k prodeji vstupenky k sezení dle jednotlivých sektorů. Od 17:45 jsou na této pokladně prodávány předtištěné vstupenky.
18.2.ČTVRTFINÁLE ZAHÁJENO! Výsledky úvodních zápasů čtvrtfinále 1.ligy: Chomutov-Hradec Králové 3:1, Olomouc-Havlíčkův Brod 3:4 a Jihlava-Znojmo 3:2(pp). Všechny série pokračují v sobotu druhými zápasy.
18.2.VOJÍN READY VÍTĚZEM! Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Ready. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po úvodním zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: info@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte již v zítřejším pokračování našeho losování!
16.2. DNES PŘEDPRODEJOd 15:00 do 19:00 na pokladnách Zlatopramen Areny bude probíhat předprodej vstupenek!
15.2.SIMWARE Hokejová hvězdaHlasujte v anketě o Simware Hokejovou hvězdu za měsíc leden 2011. Video s nominacemi najdete zde
15.2.Audiorozhovory s Ústeckými Lvy! Ve spolupráci s Českým rozhlasem Sever budeme přinášet audiorozhovory, které připravil redaktor Českého rozhlasu Sever David Kalvas. Rozhovor se Zbyňkem Skleničkou naleznete zde a reportáž se zhodnocením základní části zde.
15.2.Návštěvní řád Zlatopramen Areny zde ke stažení.
15.2.ÚSTECKÝ KRAJ MÁ ZLATO!Od 10. do 13. února se v Českých Budějovicích a Strakonicích konalo mistrovství ČR krajů výběrů ročníku 1996. Vítězem se stali zástupci Ústeckého kraje, když ve finále zdolali svého soupeře, kraj Moravskoslezský, 6:3. Ve vítězném týmu měli své zástupce i Ústečtí Lvi - Michala Chmela, Honzu Hucka, Tomáše Andrese, Honzu Ordoše a Ondru Koptu. Trenérem úspěšného výběru je navíc kouč ústeckého mladšího dorostu Tomáš Mareš.
15.2.ÚSTÍ PROTI VRCHLABÍÚstečtí Lvi nastoupí ve čtvrtfinále play-off proti Vrchlabí. Rozhodl o tom rozhodující pátý zápas série předkola mezi Znojmem a Benátkami. Vzhledem k tomu, že do dalšího kola postoupili Orli, na ústecký Slovan vyšlo právě Vrchlabí, které skončilo po základní části soutěže deváté. Úvodní zápas série startuje v pátek 18. února.
13.2.PředkoloDo čtvrtfinále play-off již postoupil Havl. Brod, Hradec Králové a Vrchlabí. Zbývá dohrát poslední sérii předkola mezi Benátkami a Znojmem. Ústečtí Lvi se v dalším kole play-off setkají buď právě s Benátkami nebo Vrchlabím.
9.2.Od středy 9. února do neděle 13. února probíhá v Hradci Králové mezinárodní turnaj pěti národů hráčů do osmnácti let. Více o turnaji naleznete zde.
9.2. Nová anketa!Hlasujte! :-)
9.2.Proběhla aktualizace hráčských karet
7.2.Předkolo play-off
Havlíčkův Brod vs. Kadaň
Znojmo vs. Benátky nad Jizerou
Hradec Králové vs. Třebíč
Beroun vs. Vrchlabí
Litoměřice s Táborem mají po sezóně
Chrudim s Pískem do baráže.
5.2.STŘÍDAVÉ STARTYPřed koncem přestupního termínu bylo ve většině klubů rušno. Zatímco Ústečtí Lvi mohou využít v rámci střídavých startů služeb několika hráčů, stejně tak za Třinec v případě nutnosti může nastoupit brankář Pavel Francouz a obránce Petr Hořava.
3.2.SIMWARE Hokejová hvězdaVybírejte SIMWARE Hokejovou hvězdu za měsíc prosinec! Video s nominacemi najdete ZDE
2.2.ŠINDEL U OSLAVVítkovice si po 30 letech připomenou kulaté jubileum od získání posledního titulu mistra republiky a bude u toho i současný sportovní manažer Ústeckých Lvů Jaromír Šindel, který se zúčastní připomínkového setkání tehdejších mistrů.
1.2.VOLKE OPĚT ZÁŘIL!Martin Volke zavítal tentokrát s Litvínovem na led prvního Třince. Svými 36 zákroky výrazně pomohl k vítězství hostů 1:3 a zisku tří důležitých bodů pro Benzinu. (zdk)
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv