Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 4:6 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.11.Výjezd do KladnaV sobotu 29. 11. 2014 zajíždí Slovan na led Kladna, na zápas pořádají Lion Patriots výjezd. Neváhejte a přidejte se na výlet vlakem také.
Sraz v budově ústeckého hlavního vlakového nádraží v 11:30 hod.; odjezd ve 12:03 hod.; předpokládaný návrat ve 22:13 hod. tamtéž; cena jízdenky: cca 150,- Kč na osobu (při koupi skupinové zpáteční jízdenky).
27.11.Nový kapitán M. VágnerPřed utkáním v Šumperku došlo ke změně na kapitánském postu po dohodě mezi Janem Klozem a trenéry. Nově zvoleným kapitánem se stal Martin Vágner. Jan Kloz se tímto krokem chce plně koncentrovat na svůj vlastní výkon ve prospěch mužstva.
21.11.Nový wallpaperStáhněte si nové pozadí na plochu s Jaroslavem Roubíkem. Wallpaper naleznete při kliknutí zde (pod sekcí "Fanzone" -> Pozadí na plochu").
19.11.Jan Pohl přichází do ULKmenový hráč HC Sparta Praha obránce Jan Pohl, bude oblékat dres Slovanu formou střídavých startů z klubu HC Kobra Praha. Jan Pohl nastoupí již do dnešního utkání s Třebíčí.
7.11.Plakát A týmuNově můžete zakoupit plakát "A"-týmu na pokladnách zimního stadionu nebo v HOCKEY SHOPU. Cena plakátu činí 35,- Kč.
5.11.Změna termínu UNL-JIHUtkání 38. kola I. hokejové ligy ČR HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava se odehraje 8. 12. 2014 od 18:00 hod.
3.11.Měsíčník HOKEJKAPrvní číslo nového ročníku měsíčníku Hokejka si můžete stáhnout zde. Přejeme příjemné počtení.
3.11.Magazín č. 3Na webu hstrebic.cz vyšlo třetí číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm článek o Ústí nad Labem, dále pak hráčské profily Petra Tenkráta, Josefa Straky či Miroslava Kopřivy. Nechybí ani pravidelné rubriky včetně TOP 15 hráčů do 177 centimetrů.
3.11.Aukce nejen o dresV elektronické aukci, kterou pořádá Ústecký deník a futsalový klub Lokomotif Ústí nad Labem, můžete vydražit kromě jiných předmětů také dres HC Slovan Ústí nad Labem. Více naleznete zde.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Ofensivní hody s Přerovem skončily bez bodové příchuti

Ú s t í n/L. - Jedenatřicáté kolo Chance ligy přivedlo do Ústí nad Labem druhý tým tabulky, a to... Celý článek

PREVIEW: Slovan přivítá na domácím ledě HC ZUBR Přerov

Ú s t í n/L. - Ústecký tým neprohrál v základní hrací době na domácím ledě už 11 utkání! Naposledy... Celý článek

Druhé utkání s Kladnem nevyšlo, obdrželi jsme devět branek

K l a d n o - Slovan v utkání s Kladnem opět potvrdil své výsledky z venkovních zápasů. Ač byl úvod... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv