HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.11.Výjezd do KladnaV sobotu 29. 11. 2014 zajíždí Slovan na led Kladna, na zápas pořádají Lion Patriots výjezd. Neváhejte a přidejte se na výlet vlakem také.
Sraz v budově ústeckého hlavního vlakového nádraží v 11:30 hod.; odjezd ve 12:03 hod.; předpokládaný návrat ve 22:13 hod. tamtéž; cena jízdenky: cca 150,- Kč na osobu (při koupi skupinové zpáteční jízdenky).
27.11.Nový kapitán M. VágnerPřed utkáním v Šumperku došlo ke změně na kapitánském postu po dohodě mezi Janem Klozem a trenéry. Nově zvoleným kapitánem se stal Martin Vágner. Jan Kloz se tímto krokem chce plně koncentrovat na svůj vlastní výkon ve prospěch mužstva.
21.11.Nový wallpaperStáhněte si nové pozadí na plochu s Jaroslavem Roubíkem. Wallpaper naleznete při kliknutí zde (pod sekcí "Fanzone" -> Pozadí na plochu").
19.11.Jan Pohl přichází do ULKmenový hráč HC Sparta Praha obránce Jan Pohl, bude oblékat dres Slovanu formou střídavých startů z klubu HC Kobra Praha. Jan Pohl nastoupí již do dnešního utkání s Třebíčí.
7.11.Plakát A týmuNově můžete zakoupit plakát "A"-týmu na pokladnách zimního stadionu nebo v HOCKEY SHOPU. Cena plakátu činí 35,- Kč.
5.11.Změna termínu UNL-JIHUtkání 38. kola I. hokejové ligy ČR HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava se odehraje 8. 12. 2014 od 18:00 hod.
3.11.Měsíčník HOKEJKAPrvní číslo nového ročníku měsíčníku Hokejka si můžete stáhnout zde. Přejeme příjemné počtení.
3.11.Magazín č. 3Na webu hstrebic.cz vyšlo třetí číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm článek o Ústí nad Labem, dále pak hráčské profily Petra Tenkráta, Josefa Straky či Miroslava Kopřivy. Nechybí ani pravidelné rubriky včetně TOP 15 hráčů do 177 centimetrů.
3.11.Aukce nejen o dresV elektronické aukci, kterou pořádá Ústecký deník a futsalový klub Lokomotif Ústí nad Labem, můžete vydražit kromě jiných předmětů také dres HC Slovan Ústí nad Labem. Více naleznete zde.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv