Mládež Slovanu pokračuje na webu slovanusti.cz

Ústí nad Labem - Jak jsme Vás již informovali začátkem března ohledně nové identity A-týmu, který v nové sezoně bude vystupovat pod názvem HC Slovan Ústečtí Lvi a zároveň bude mít vlastní webové stránky a sociální sítě. Je potřeba dodat, že stávající web slovanusti.cz, facebookové a instagramové stránky se budou věnovat dění kolem mládeže Slovanu. Budeme Vás informovat podrobně o dění kolem mladých nadějích Slovanu a celkové práce všech trenérů a lidí kolem mládeže.

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici

Do startu nejočekávanější hokejové události roku zbývají pouhé dva měsíce! Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se do Česka vrací po devíti letech. Chcete zažít atraktivní podívanou, jako tomu bylo v roce 2015? Praha i Ostrava totiž očekávají příjezd velkých jmen!

V.Hujová a V.Ortová nominovány na výběrový kemp Future Olympians U19

Hráčky HC Slovan Ústí nad Labem Veronika Hujová a Veronika Ortová, získaly nominaci na jednodenní výběrový a rozvojový kemp Future Olympians (U19). Tato akce se uskuteční 21. března v ICE Aréně Kateřinky v Praze. Děkujeme holkám za reprezentaci klubu.

SPUŠTĚNO PŘIHLÁŠENÍ NA HSM 2024

Ú s t í n/L. - V letošním roce proběhne opět Hokejové soustředění mládeže 2024. Pevný termín soustředění je stanoven na 11. 08. - 16. 08. 2024.

9. třída Slovanu bude bojovat o extraligu

Ústí nad Labem - V průběhu března bude Slovan bojovat o extraligu v kategorii devátých tříd. Druhá nejvyšší soutěž o víkendu uzavřela základní část a míří do nadstaveb, které po rozšíření extraligy skýtají snadnější postupový klíč. Slovan skončil ve své skupině druhý, tři body za Litoměřicemi a bude tak mít právo účasti v nadstavbě. Tímto vás zveme na souboj v nadstavbové skupině. Přijďte mladé hráče Slovanu podpořit v boji za postupem!

Slovan smazal tříbrankové manko, proti Benátkám nad Jizerou skončil před branami osmifinále play-off

Ústí nad Labem - Rozhodující zápas předkola play-off zvládli lépe hokejisté Benátek nad Jizerou. Středočeši vstoupili do utkání třemi rychlými brankami, ústeckému celku se podařilo skóre otočit ve vlastní prospěch. Vedení si tým Martina Nováka vzal zpět, Slovan přesto dokázal vyrovnat na 6:6. Benátky nad Jizerou ovládly závěr zápasu, když sedmým přesným zásahem a následně osmou trefou do prázdné brány rozhodly o svém vítězství a postupu do další fáze play-off.

Ústečtí hokejisté v Benátkách nad Jizerou vyrovnali sérii, rozhodne se v sobotu

Benátky nad Jizerou - S cílem odvrátit případný konec sezóny a vrátit sérii zpět na sever Čech odjížděli svěřenci Miroslava Kanise k zápasu druhého předkola play-off do Benátek nad Jizerou. Vstup do utkání vyšel Slovanu na výbornou, když po minutě hry se prosadil Jan Kloz. Domácí se v jedenácté minutě dočkali vyrovnání a krátce před druhou sirénou také obratu. Padesátá druhá minuta poté přinesla srovnání ve skóre Lvům, když v 59. minutě vrátil vedení Středočechům nedělní oslavenec 32. narozenin Václav Jankovský. Slovan se nevzdal a 26 sekund před koncem řádné hrací doby poslal střetnutí do prodloužení Tomáš Bernat. V nastaveném čase byli šťastnější Ústečtí, v 66. minutě rozhodl o konání sobotního duelu Norair Hovsepjan.

Slovan dvakrát dotáhl vedení Benátek nad Jizerou, nakonec těsně podlehl

Ústí nad Labem – Úvodní utkání předkola play-off Slovanu s Benátkami nad Jizerou vyznělo lépe pro hosty, kteří do duelu vstoupili dvěma rychlými brankami. Tým Miroslava Kanise nesložil zbraně a reagoval vyrovnáním během necelých deseti minut. Do vedení se ve druhé části dostali opět Středočeši, žlutomodří gólem do šatny skóre opět srovnali. Ve 49. minutě se prosadil Michal Němeček, na jehož přesnou trefu již Slovan odpovědět nedokázal.