OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.Aktualizace marodkaObránce Milan Vobořil podstoupí v nejbližších dnech operaci zápěstí. Předpokládaný návrat za 3 měsíce.
31.10.Budínský <-> SmetanaVedení HC Slovan Ústečtí Lvi reaguje na špatný zdravotní stav obránců Radomíra Vaňka a Milana Vobořila. Obranné řady Ústeckých Lvů vyztuží Ondřej Smetana, opačným směrem putuje útočník Vít Budinský, který bude oblékat dres HC Stadion Litoměřice v rámci měsíční výpomoci.
29.10.Zápas UNL-JIHNa zítřejší utkání proti celku HC Dukla Jihlava je jednotné vstupné za 50,- Kč. Pro držitele průkazu ZTP je vstupné za 30 Kč.
24.10.Na basketbal zdarmaRadostná zpráva pro fanoušky basketbalu.V rámci akce "Pojďme vytvořit atmosféru na zápasech" je na utkání BK SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha hrané 26. 10. 2013 vstupné zcela zdarma.
23.10.Aktualizace marodkyDo utkání proti celku HC Stadion Litoměřice nenastupí Václav Meidl a Ondřej Holomek z důvodu bolesti v oblasti bederní páteře. Více naleznete zde.
22.10.Na Litoměřice za 30 KčV rámci akce: "Pojďme vytvořit atmosféru na zápasech" je na zítřejší derby proti celku HC Stadion Litoměřice jednotné vstupné za 30,- Kč. Pro permanentkáře BK SLUNETA a SK Volejbal Ústí nad Labem je vstup zdarma.
18.10.Konec SMS servisuProvoz SMS servisu byl ukončen. Děkujeme všem dosavadním odběratelům za pochopení. Informace o utkáních naleznete na mobilní verzi m.onlajny.com.
18.10.Petr Markulinec u LvůDo sobotního zápasu 13. kola I. hokejové ligy ČR nastoupí za Ústecké Lvy pětadvacetiletý útočník Petr Markulinec, jenž bude v celku Slovanu působit na zkoušku z týmu Rytíři Kladno do konce měsíce října 2013.
16.10.OmluvaOmlouváme se všem návštěvníkům Zlatopramen Areny za technické problémy týkající se poruchy pokladen, které nastaly před zápasem HC Slovan Ústečtí Lvi - SK Horácká Slavia Třebíč. Potíže byly vyřešeny, náprava byla zjednána.
15.10.VÝJEZD DO ŠUMPERKA!Fanklub Lion Patriots pořádá v sobotu 19. října 2013 po minulých úspěších výjezd do Šumperka. Na zápas se pojede vlakem ze ZÁPADNÍHO nádraží, sraz je v 10:00 hod. v baru Bažina v Brněnské ulici, odjezd 10:47 hod. Návrat do Ústí nad Labem je plánován na 0:52 hod. Žádná registrace díky tomu není potřeba, kdo včas přijde, ten pojede. Jízdenka by měla stát kolem 300 Kč. Tak vzhůru na výjezd!
15.10.Aktualizace marodkyDo utkání proti SK Horácká Slavia Třebíč nenastupí Jan Alinč z důvodu bolesti v oblasti bederní páteře. O startu Václava Meidla se rozhodne v průběhu zítřejšího dne.
8.10.Aktualizace marodkyJan Alinč se vrací po zranění do sestavy. Nastoupí v rámci 10. kola I. hokejové ligy ČR proti celku HC Motor České Budějovice.
2.10.Nová anketaZvolte nejužitečnějšího hráče Ústeckých Lvů za měsíc září.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv