CHA Liga: HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slovan Ústí nad Labem 6:2 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 15. 11. 2019 od 12:00 hod.

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.10.Výsledky 14. kola - Chomutov snížil náskok Hradce Králové na dva body a v sobotním zápase si to oba týmy rozdají o první místo. Uspěla také Třebíč, která ve středu podepsala smlouvu s novým generálním partnerem klubu společností ČEZ.
Výsledky: SAR-JIH 6:4, KAD-CHM 2:6, HBR-HAV 7:3, BER-PRO 2:1, HKR-KOM 1:2, UNL-MBL 2:1(PP), OLO-TRE 0:3.
24.10.Extraliga 2005/06 na DVD a VHS! Nejdůležitější momenty uplynulého ročníku Extraligy doplněné přehlednými statistikami můžete již zítra zakoupit během domácího zápasu s Mladou Boleslaví ve Fanshopu. Cena DVD je pro majitele Club Card 380,- Kč, pro ostatní 430,- Kč. Za VHS zaplatíte s Club Card 300,- Kč, jinak 350,-Kč.
24.10.Patrik Fink v Havířově. Bývalý útočník Ústeckých Lvů podepsal smlouvu s Havířovem. Patrik Fink začal sezonu ve slovenské Skalici, ale po špatném vstupu do soutěže byla česká kolonie v čele s trenérem Pazourkem propuštěna. Naopak u Panterů končí forward Jaroslav Mareš. Informace přinesly oficiální stránky Havířova.
23.10.Byla přidána nová anketa! Vyberte si hráče, který bude jako první odpovídat na Vaše otázky v off-line rozhovoru.
23.10.Dorostenci v reprezentaci! Obránce ústeckého dorostu Vladimír Brož obdržel pozvánku od trenérů reprezentačního výběru do 17 let na utkání se Slovenskem. Stejné pocty se dočkal útočník Martin Žák, který se bude hlásit trenérům reprezentace do 16 let, která se střetne s výběrem Švýcarska.
19.10.Posila do obrany juniorů. Dnes se poprvé představí v dresu ústecké juniorky slovenský obránce Marek Zukal. Tento osmnáctiletý zadák hrál loni za HK 91 Senica. Junioři dnes zajíždí k utkání do Karlových Varů.
19.10.Nástupce Jana Neliby v MB. Novým koučem prvoligové Mladé Boleslavi se stal skutečně Jiří Režnar, jenž dosud vedl Havířov. Zkušený trenér se s vedením mladoboleslavského klubu domluvil na spolupráci, podepsal smlouvu do konce sezony s roční opcí a v klubu tedy střídá odvolaného Jana Nelibu. Režnarovým asistentem zůstává Petr Haken.informaci přinesl server hokej.cz
18.10.Výsledky 13. kola - Hradec Králové otočil zápas v Prostějově, Chomutov po dvaadvaceti měsících vykradl stánek ústeckého Slovanu. Výsledky: SAR - TRE 0:2, JIH - HBR 1:0, OLO - MBL 1:4, UNL - CHM 2:4, KAD - KOM 1:3, HKR - PRO 3:2, BER - HAV 1:4. 14. kolo: SAR - JIH, HBR - HAV, BER - PRO, HKR - KOM, KAD - CHM, UNL - MBL, OLO - TRE.
17.10.Plakát Ústeckých Lvů v prodeji! Od domácího derby s KLH Chomutov bude možnost ve Fanshopu ve Lví aréně zakoupit plakát letošního mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi. Majitelé věrnostní karty Club Card zaplatí 20,-Kč. Ostatní 30,- Kč.
17.10.Trenérské změny v 1.lize. Prvoligová BK Mladá Boleslav se stala dalším klubem, který odvolal trenéra. Jan Neliba na střídačce Středočechů s okamžitou platností skončil ve funkci. V utkání na ledě Olomouce povede tým dosavadní asistent Petr Haken. Jan Neliba je tak po jihlavském Milanu Chalupovi a havířovském Jiřím Režnarovi třetím mužem, který opustil střídačku některého z týmů druhé nejvyšší soutěže. Informaci přinesl server www.hokej.cz
17.10.Desítka stále v prodeji! Poslední permanentky na 10 libovolných domácích utkání 1. ligy (pouze základní část), můžete stále zakoupit ve Fanshopu ve Lví aréně. Cena této karty je 380,-Kč. Na utkání s KLH Chomutov bude Fanshop otevřen od 16:30 hodin.
14.10.12. kolo - Beroun naděloval v Havlíčkově Brodě, opačný výsledek viděli v Chomutově. HBR-BER 0:6, PRO-KAD 5:2, KOM-UNL 3:4p, TRE-JIH 2:3, HAV-HKR 1:3, CHM-OLO 6:0. MBL-SAR so 21.10.
13.10.BK Mladá Boleslav hlásí změny v hráčském kádru. Na měsíční hostování z Havířova přichází zkušený útočník Pavel Zdráhal, který hrál i za Ústecké Lvy. Naopak směrem opačným, rovněž na měsíční hostování, odešel útočník Jan Fadrný. V sestavě Mladé Boleslavi se už neobjeví Peter Kocák, kterého si vyžádal zpět mateřský klub ze Skalice. Informaci přinesl server hokej.cz
9.10.Byla přidána nová anketa! Jak se Vám zamlouvá nový zpravodaj na domácí utkání?
6.10.Ve středu na hokej už od 17.00hod! Středeční souboj Ústeckých Lvů s HK Jestřábi Prostějov na domácím ledě začně již v 17:00hod. Důvodem je večerní kvalifikační zápas fotbalové reprezentace.
3.10.Změna termínu domácího utkání! Domácí zápas s HC Olomouc se uskuteční v pátek 3. listopadu 2006 od 18:00hod. V původním termínu 4. listopadu se bude konat ve Lví aréně tradiční Krušnohorská brusle.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Z ostravské Poruby Slovan body neveze

Ostrava-Poruba - Slovan vlétl do prvního utkání po reprezentační pauze a hned ve druhé minutě... Celý článek

Po reprezentační pauze cestujeme do Ostravy

Ú s t í n/L. - Reprezentační pauza je minulostí a hned po ní se představí Slovan na ledě ostravské... Celý článek

3. třída: Chomutovu dali hráči Ústí 20 gólů

Ú s t í n/L. - Celkem dvacet branek dokázali hokejisté ústecké třetí třídy vstřelit Chomutovu,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv