Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 8. 2021 v 18:00 hod. | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.Baránek dnes nastoupíDo sestavy se vrací po zranění Martin Baránek, který nastoupí v 2. útočné formaci společně s Janem Klozem a Davidem Mertou.
27.1.Petrásek do LitvínovaÚstecký brankář Michael Petrásek má od 26. 1. 2015 do konce sezóny 2014/2015 vyřízeny střídavé starty do extraligového týmu HC Verva Litvínov.
27.1.Vaněk do Ústí nad LabemObranné řady ústeckého kádru vyztuží obránce Radomír Vaněk, jenž se vrací z hostování z klubu HC Energie Karlovy Vary.
27.1.Na Marken.cz jsou k dospozici už jen poslední kusy Stolního kalendáře Český hokej pro rok 2015. Pospěšte si proto s nákupem, kalendář získáte exkluzivně pouze na Marken.cz.
23.1.Sportovec Ústecka 2014V anketě Nejúspěšnější sportovec Ústecka roku 2014 obsadil Jaroslav Roubík krásné 5. místo, gratulujeme!
21.1.Smetana do HKObránce Ústí nad Labem Ondřej Smetana má od 21. 1. 2015 do konce sezóny 2014/2015 vyřízeny střídavé starty do extraligového týmu Mountfield HK.
19.1.Offline rozhovorChcete se na cokoli zeptat některého z hráčů z kádru Slovanu? Neváhejte a vyberte hráče do letošního prvního offline rozhovoru v anketě níže na webu! Hlasujte pro vybraného hokejistu do 31. ledna 2015.
18.1.Roubík za PardubiceV nedělním utkání Tipsport extraligy nastoupí v dresu Pardubic proti Litvínovu ústecký Jaroslav Roubík, který v prvním útoku nahradí nejlepšího extraligového střelce Petra Sýkoru, jenž dosud v sezóně nechyběl ani jednou. Roubík odehraje svůj první zápas v ELH poprvé od sezóny 2006-2007, kdy jako hráč Hradce Králové nastoupil na jeden zápas rovněž za Pardubice.
10.1.Měsíčník HOKEJKATřetí číslo letošního ročníku měsíčníku Hokejka si můžete stáhnout zde. Přejeme příjemné počtení.
4.1.Magazín o I. lize ČRNa webu hstrebic.cz právě vyšlo páté číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm například žebříček 15 nejlepších obránců s držením hole napravo a články o Vladimíru Růžičkovi mladším, Miloslavu Hořavovi či Jaroslavu Kallovi. Nechybí ani profil Pirátů Chomutov.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Po fyzické stránce jsme připraveni dobře, hlásí Jakub Trefný

Ú s t í n/L. - Před prvním vstupem na ústecký led v nové sezóně jsme vyzpovídali zkušenou posilu do... Celý článek

Robin Hanzl se před sezónou prohání po ústeckém ledě

Ú s t í n/L. - Při prvním tréninku na domácím ledě jsme vyzpovídali českého reprezentanta a... Celý článek

Miroslav Mach: Bude to boj od prvního zápasu

Ú s t í n/L. - Miroslav Mach společně se svými asistenty Jiřím Mertou a Jaroslavem Roubíkem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv