OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
29.8.Příběh Bohumila ModréhoZ olympiády do pekla uranových dolů. Příběh Bohumila Modrého, hvězdného brankáře československého hokejového týmu, který nemohl uniknout svévoli komunistického režimu, nyní v knize Jáchymov na Marken.cz.
29.8.Ml. dorost - přípravaVýbornou formu v přípravných zápasech potzvrzují mladší dorostenci. Ve středu cestovali k odvetě do Kadaně a stejně jako na domácím ledě ji porazili 10:1. Za Ústecké Lvy skórovali Ozom 4x, Tůma 2x, Amirov 2x, P. Zdvořáček a Loukota.
28.8.Udělení cen eSports Redakce hcusti.cz zaznamenala úspěch v každoroční celorepublikové soutěži společnosti eSports. Martin Pešout se umístil v kategorii "Redaktor roku" na 3. místě.
27.8.Litvínov - úterní zápasNa odkaze naleznete opravenou sestavu ústeckého celku podle pětek z 21. 8. 2012, doplněné střely na branku a ohlas trenéra Jaromíra Šindela.
27.8.Kadaň - čtvrteční zápasNa odkaze naleznete opravenou sestavu ústeckého celku podle pětek z 23. 8. 2012, doplněná jména rozhodčích, střel na branku a počtu diváků.
26.8.Mladší dorost s FinyZajímavou konfrontaci si v neděli vyzkoušeli mladší dorostenci. Na roudnickém zimním stadionu se střetli se stejně starými hráči Blues Espoo, které porazili 4:0 (0:1, 0:2, 0:1). Branky vstřelili Ozom, Tomáš, Tůma a Drha. Zajímavostí je, že jejich trenér Jan Čaloun v tomto klubu tři roky působil.
24.8.PŘEDPRODEJ PERMANENTEKDnes od 15:00 do 18:00 hod. se koná poslední předprodej permanentek pro loňské majitele. Od pondělí již nebudou mít svá sedadla rezervována.
24.8.Ohlasy po zápaseByly přidány ohlasy trenéra Mareše po zápase Slovanu v Kadani.
22.8.Filip Pavlík do KHLTřinecký odchovanec a donedávna hráč Ústeckých Lvů podepsal dvouletý kontrakt se Lvem pražským. "Fanoušci ale nemusí být smutní, neboť po celou tu dobu bude mít možnost hrát i na severu Čech," doplnil k přestupu trenér Ústeckých Lvů Jaromír Šindel.
21.8.Zužování kádruTým Ústeckých Lvů opouštějí Jáchym Suchánek, Dominik Kramár a Jan Matějka.
21.8.Příprava: mladší dorostK odvetě zajížděli mladší dorostenci na led sousedních Litoměřic. Po domácí výhře vyhráli i na ledě soupeře, tentokrát 6:5 (1:1, 4:3, 1:1). O branky Lvíčat se postarali Drha 2x, Amirov 2x, Zdvořáček a Tůma.
17.8.David Tůma je zpětRodák z Děčína a ústecký odchovanec David Tůma, který od dorostu patří pražské Spartě, se popere o místo v sestavě Ústeckých Lvů. Poprvé se do hry zapojil v utkání na Kladně.
17.8.PŘEDPRODEJ PERMANENTEKI dnes si můžete od 15:00 do 18:00 hod. vyměnit svou permanentku na pokladnách Zlatopramen Areny za novou.
16.8.Předprodej vstupenekPřed dnešním utkáním se otevřou pokladny Zlatopramen Areny v 16:00 hod. Kromě vstupenky na další domácí utkání v nové sezoně (vstupné je jednotné 30,- Kč) si můžete zakoupit také permanentku. Dovolujeme si našim fanouškům připomenout, že jižní tribuna bude opět na přátelská utkání uzavřena.
16.8.Vstupné na celé utkáníDovolujeme si upozornit fanoušky, že s platností od dnešního utkání jsou povinni prokazovat se platnou vstupenkou či permanentkou i před třetí třetinou. Děkujeme za pochopení.
15.8.Mladší dorostPořádnou zápasovou dávku polykají mladší dorostenci Ústeckých Lvů. V úterý 14. 8. prohráli na ledě Chomutova 4:7 a ve středu porazili Litoměřice 4:1. O všech osm branek se podělili čtyři hráči: Tůma 4, Amirov 2, Komár a Rubeš.
10.8.Mladší dorost potřetíTřetí zápas během čtyř dní odehráli na vlastním ledě mladší dorostenci Ústeckých Lvů. Tentokrát rozdrtili soupeře z Kadaně 10:1 (1:0, 4:1, 5:0). O branky domácích se postarali Drha 3x, Ozom 2x, Bejček, Magasanik, Leitner, Zdvořáček a Mašková.
9.8.Pokladny otevřenyPřed dnešním utkáním se otevřou pokladny Zlatopramen Areny v 16:00 hod. Kromě vstupenky na první domácí zápas v nové sezoně (vstupné je jednotné 30,- Kč) si můžete zakoupit také permanentku. Dovolujeme si našim fanouškům připomenout, že jižní tribuna bude opět na přátelská utkání uzavřena.
9.8.Omluva fanouškůmVšem našim fanouškům, které postihly komplikace při nákupu vstupenky, se co nejsrdečněji omlouváme za způsobené problémy. Zároveň si vás dovolujeme ujistit, že se tyto problémy již nebudou opakovat.
8.8.Mladší dorost vítězněPouhý den po prohře s mistrem se mladší dorostenci Ústeckých Lvů střetli s extraligovám nováčkem PZ Kladno, kterého deklasovali 6:2 (2:0, 2:0, 2:2). Za domácí se trefili Famil Amirov 3x, Filip Rubeš 2x a Marek Leitner.
Další stránky
12>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv