Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.7.VLADIMÍR KOLEK TRENÉREM KLH CHOMUTOV. Odchovanec ústeckého hokeje Vladimír Kolek, který působil např. v Dukle Jihlavě a následně dlouhá léta hrál a trénoval ve Finsku, se vrací do Čech. Stal se totiž asistentem u mužstva KLH Chomutov, jak informuje klubový web našeho ligového souseda.
25.7.Znáte jména našich redaktorů, ale nic konkrétního o nich nevíte? Zajímá vás, jak se dostali k hokeji a kdo je jejich oblíbeným hráčem? Odteď už maličkost. Vše si můžete prohlédnout zde
21.7.NOVÁ ANKETA!Vyberte hosta prvního off-line rozhovoru této sezóny! Hlasujte v naší anketě!
19.7.POPRVÉ NA LEDĚ.Dnes čeká na Ústecké Lvy první trénink na ledě v nové sezóně. Na led Zlatopramen Areny nastoupí hokejisté v 16.30hodin. Z úvodního tréninku přineseme reportáž.
19.7.
Dle dnešního vydání deníku Sport by měl tým Hradeckých Lvů, který přesídlil do Popradu, vést bývalý trenér Slovanu Miloslav Hořava. Jeho asistentem by se mohl stát Radim Rulík, který by tak s největší pravděpodobností opustil našeho regionálního rivala KLH Chomutov.
9.7.WEB MIMO PROVOZ.Omlouváme se návštěvníkům webu hcusti.cz za výpadek během dnešního dne! Výpadek způsobila chyba při administraci serveru. Děkujeme za pochopení.
8.7.České in-line hokejistky mistryněmi světa!
Vynikajicího úspěchu dosáhly české hokejistky na domácím šampionátu v Berouně. Ve strhujicím finále zdolaly Kanadu 3:1 a podruhé v historii ovládly in-linový svět. Více na oficiálním portálu šampionátu www.beroun2010.com
3.7.MS v in-line hokejiNa Zimním stadioně v Berouně dnes startuje za účasti českých reprezentantek světový šampionát organizace FIRS. České hráčky vstoupí do turnaje utkáním proti Číně. Nejen jejich vystoupení můžete sledovat na webu onlajny.cz. Více informací na beroun2010.com.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv