Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.5.Hokejová reprezentaceVe čtvrtek 1. května 2014 startují Švédské hokejové hry. Česká republika se na úvod postaví domácímu celku od 16:00 hod. Online přenos můžete sledovat na Onlajny.com!
3.5.Hokejová reprezentaceDruhý zápas na Švédských hokejových hrách odehrají Češi v sobotu proti Rusku. Zápas startuje v 16:00 hod., online přenos můžete sledovat zde.
4.5.Hokejová reprezentaceÚčinkování na Švédských hokejových hrách zakončí čeští hokejisté duelem proti Finsku. Online přenos od 12:30 hod. sledujte zde.
7.5.Přímý postup i v hokejiČSLH na svém WEBu zveřejnil tiskovou informace z jednání VV ČSLH ze dne 6. května 2014, že od sezony 2014-15 bude ve všech soutěžích dospělých, s výjimkou baráže mezi Tipsport extraligou a první ligou, uplatňován princip přímého sestupu a postupu. O zavedení stejného principu v mládežnických soutěžích (s výjimkou baráže mezi NOEN ELJ a LJ) bude jednat na svém příštím zasedání.
12.5.MS 2014 ONLINEČtvrtý den MS v Minsku a třetí zápas pro českou reprezentaci. Již v pondělí od 19:45 se svěřenci trenéra Růžičky utkají s Kanadou. Zápas můžete sledovat online zde!
14.5.Sklenička trénuje jindeUniverzál Zbyněk Sklenička nezahájil přípravu s Ústeckými Lvy, ale připojil se do tréninkového procesu litvínovské Vervy. Jeho případný přesun do Litvínova je v řešení.
27.5.DVD se zápasem UNL-VSERedakce oficiálního webu hledá kohokoliv, kdo by byl ochotný na časově omezenou dobu za úplatu poskytnout DVD se záznamem rozhodujícího utkání baráže Slovan Ústečtí Lvi - Vsetín. Zápas se hrál 5. dubna 2006 a Ústí nad Labem v něm prohrálo 0:1. Zájemce prosím nechť nás kontaktuje na adrese firma@esports.cz.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan zvítězil podruhé v řadě. Doma dokázal přetlačit Havířov

Ú s t í n/L. - 5. kolo Chance ligy přineslo souboj domácího Slovanu a hostů z Havířova. Slovan... Celý článek

Z6: Slovan dlouho vzdoroval, ale nakonec to na Litvínov nestačilo

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase přivítali ústečtí mladíci Litvínov. Na vítězství s Teplicemi... Celý článek

Z6: Slovan si v prvním zápase poradil s Teplicemi

Ú s t í n/L. - 6. třída v prvním zápase na svém ledě přivítala Teplice. Zápas se jim velmi povedl,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv