Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.5.Originální postřehy z mistrovství světa od redaktorů eSports.cz můžete sledovat na Blog.onlajny.cz.
12.5.Na serveru aukce.esports.cz v úterý 13. května v 16:00 končí aukce kalendářů předních českých sportovců. Kalendáře, v nichž naleznete fotografie významných českých sportovců, vlastnoručně podepsali Petr Čech, Martin Fenin (oba fotbal), Tomáš Verner (krasobruslení), Lenka Šmídová (jachting), Dušan Kožíšek (běh na lyžích), Jan Koukal (squash), a Lanka Marušová (střelba).
14.5.Do suché přípravy se spolu s Ústeckými Lvy zapojil i litvínovský brankář Radek Fiala. S klubem ale dosud nemá podepsanou smlouvu, neboť vedení obou týmů zatím vedou intenzivní jednání.
20.5.Miroslav Mach se stal hlavním koučem druholigového Děčína. V týmu s ním bude působit také brankář Jiří Zikmund.
20.5.Obránce Jakub Evan míří z Ústí do Havířova, gólman Martin Volke jedná s Litoměřicemi.
21.5.Ve středu 21. května proběhla mimořádná Valná hromada Občanského sdružení HC Slovan Ústí, pod které spadá kompletní hokejová mládež. Hlavním bodem bylo odstoupení a odvolání všech členů Výkonného výboru a zvolení prozatímního šestičlenného VV, který bude své funkci až do řádné Valné hromady o. s., kde bude zvolen nový Výkonný výbor. Kompletní revizí projdou i stanovy Občanského sdružení.
27.5.Dle klubového WEBu MsHK Žilina, zamířil brankář Petr Přikryl z ústeckého Slovanu k našim východním sousedům. V dresu Žiliny by si mohl zahrát opět extraligu, tentokrát slovenskou.
29.5.V extralize se bude nadále hrát skupina o 11. až 14. místo, která definitivně určí účastníka baráže. Zástupci klubů nejvyšší soutěže se na tom dohodli na jednání valné hromady APK. "Vše nakonec zůstane tak jako v minulé sezoně. Předkolo play off a poslední čtyři celky se čtyřkolově utkají každý s každým o to, kdo bude poslední a bude hrát o udržení v extralize," řekl ředitel soutěže Stanislav Šulc. zdroj: www.hokej.cz
29.5.Zítra, v pátek 30.5., se koná od 18:00 v prostorách restaurace SKP závěrečná schůze Lion Patriots. Zájemci o členství ve fanklubu mohou přijít taktéž.
29.5.Bývalá opora Ústeckých Lvů Milan Buďa bude hrát v sezoně 2008/09 2. ligu za Litoměřice.
29.5.Seniorský hokej ve Vsetíně se po roce vrací na hokejovou mapu. Druholigovou licenci získal jejím odkoupením od Blanska, které nesehnalo finanční prostředky na novou sezónu.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan zvítězil podruhé v řadě. Doma dokázal přetlačit Havířov

Ú s t í n/L. - 5. kolo Chance ligy přineslo souboj domácího Slovanu a hostů z Havířova. Slovan... Celý článek

Z6: Slovan dlouho vzdoroval, ale nakonec to na Litvínov nestačilo

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase přivítali ústečtí mladíci Litvínov. Na vítězství s Teplicemi... Celý článek

Z6: Slovan si v prvním zápase poradil s Teplicemi

Ú s t í n/L. - 6. třída v prvním zápase na svém ledě přivítala Teplice. Zápas se jim velmi povedl,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv