Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
1.2.VOLKE OPĚT ZÁŘIL!Martin Volke zavítal tentokrát s Litvínovem na led prvního Třince. Svými 36 zákroky výrazně pomohl k vítězství hostů 1:3 a zisku tří důležitých bodů pro Benzinu. (zdk)
2.2.ŠINDEL U OSLAVVítkovice si po 30 letech připomenou kulaté jubileum od získání posledního titulu mistra republiky a bude u toho i současný sportovní manažer Ústeckých Lvů Jaromír Šindel, který se zúčastní připomínkového setkání tehdejších mistrů.
3.2.SIMWARE Hokejová hvězdaVybírejte SIMWARE Hokejovou hvězdu za měsíc prosinec! Video s nominacemi najdete ZDE
5.2.STŘÍDAVÉ STARTYPřed koncem přestupního termínu bylo ve většině klubů rušno. Zatímco Ústečtí Lvi mohou využít v rámci střídavých startů služeb několika hráčů, stejně tak za Třinec v případě nutnosti může nastoupit brankář Pavel Francouz a obránce Petr Hořava.
7.2.Předkolo play-off
Havlíčkův Brod vs. Kadaň
Znojmo vs. Benátky nad Jizerou
Hradec Králové vs. Třebíč
Beroun vs. Vrchlabí
Litoměřice s Táborem mají po sezóně
Chrudim s Pískem do baráže.
9.2.Od středy 9. února do neděle 13. února probíhá v Hradci Králové mezinárodní turnaj pěti národů hráčů do osmnácti let. Více o turnaji naleznete zde.
9.2. Nová anketa!Hlasujte! :-)
9.2.Proběhla aktualizace hráčských karet
13.2.PředkoloDo čtvrtfinále play-off již postoupil Havl. Brod, Hradec Králové a Vrchlabí. Zbývá dohrát poslední sérii předkola mezi Benátkami a Znojmem. Ústečtí Lvi se v dalším kole play-off setkají buď právě s Benátkami nebo Vrchlabím.
15.2.SIMWARE Hokejová hvězdaHlasujte v anketě o Simware Hokejovou hvězdu za měsíc leden 2011. Video s nominacemi najdete zde
15.2.Audiorozhovory s Ústeckými Lvy! Ve spolupráci s Českým rozhlasem Sever budeme přinášet audiorozhovory, které připravil redaktor Českého rozhlasu Sever David Kalvas. Rozhovor se Zbyňkem Skleničkou naleznete zde a reportáž se zhodnocením základní části zde.
15.2.Návštěvní řád Zlatopramen Areny zde ke stažení.
15.2.ÚSTECKÝ KRAJ MÁ ZLATO!Od 10. do 13. února se v Českých Budějovicích a Strakonicích konalo mistrovství ČR krajů výběrů ročníku 1996. Vítězem se stali zástupci Ústeckého kraje, když ve finále zdolali svého soupeře, kraj Moravskoslezský, 6:3. Ve vítězném týmu měli své zástupce i Ústečtí Lvi - Michala Chmela, Honzu Hucka, Tomáše Andrese, Honzu Ordoše a Ondru Koptu. Trenérem úspěšného výběru je navíc kouč ústeckého mladšího dorostu Tomáš Mareš.
15.2.ÚSTÍ PROTI VRCHLABÍÚstečtí Lvi nastoupí ve čtvrtfinále play-off proti Vrchlabí. Rozhodl o tom rozhodující pátý zápas série předkola mezi Znojmem a Benátkami. Vzhledem k tomu, že do dalšího kola postoupili Orli, na ústecký Slovan vyšlo právě Vrchlabí, které skončilo po základní části soutěže deváté. Úvodní zápas série startuje v pátek 18. února.
16.2. DNES PŘEDPRODEJOd 15:00 do 19:00 na pokladnách Zlatopramen Areny bude probíhat předprodej vstupenek!
18.2. PRODEJ VSTUPENEKPRODEJ VSTUPENEK od 16:00! Na pokladně číslo 2 jsou k dispozici vstupenky na stání. Na pokladnách číslo 3 a 4 jsou vstupenky k sezení. Na pokladně číslo 5 jsou až do 17:44 k prodeji vstupenky k sezení dle jednotlivých sektorů. Od 17:45 jsou na této pokladně prodávány předtištěné vstupenky.
18.2.ČTVRTFINÁLE ZAHÁJENO! Výsledky úvodních zápasů čtvrtfinále 1.ligy: Chomutov-Hradec Králové 3:1, Olomouc-Havlíčkův Brod 3:4 a Jihlava-Znojmo 3:2(pp). Všechny série pokračují v sobotu druhými zápasy.
18.2.VOJÍN READY VÍTĚZEM! Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Ready. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po úvodním zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: info@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte již v zítřejším pokračování našeho losování!
19.2.MDO - ODLOŽENÍ ZÁPASUUtkání ELIOD servis extraligy mladšího dorostu HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Benzina Litvínov je pro marodku hostů odloženo (zatím na neurčito).
19.2. PRODEJ VSTUPENEKPRODEJ VSTUPENEK od 15:00! Na pokladně číslo 2 jsou k dispozici vstupenky na stání. Na pokladnách číslo 3 a 4 jsou vstupenky k sezení. Na pokladně číslo 5 jsou až do 16:44 k prodeji vstupenky k sezení dle jednotlivých sektorů. Od 16:45 jsou na této pokladně prodávány předtištěné vstupenky.
Další stránky
12>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan zvítězil podruhé v řadě. Doma dokázal přetlačit Havířov

Ú s t í n/L. - 5. kolo Chance ligy přineslo souboj domácího Slovanu a hostů z Havířova. Slovan... Celý článek

Z6: Slovan dlouho vzdoroval, ale nakonec to na Litvínov nestačilo

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase přivítali ústečtí mladíci Litvínov. Na vítězství s Teplicemi... Celý článek

Z6: Slovan si v prvním zápase poradil s Teplicemi

Ú s t í n/L. - 6. třída v prvním zápase na svém ledě přivítala Teplice. Zápas se jim velmi povedl,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv