Senioři 65+
Držitelé průkazu ZTP včetně jedné osoby doprovodu
Držitelé průkazu ZTP/P včetně jedné osoby doprovodu

Ceny jsou uvedené včetně 15% DPH.

Pokladny jsou otevřené vždy 60 minut před začátkem přípravného nebo mistrovského domácího utkání.

Výdej permanentních karet proti zakoupeným voucherům bude vždy probíhat na pokladně č. 5.

Prosíme Vás, abyste si své permanentní karty na pokladnách vyzvedávali s dostatečnou časovou rezervou, protože je možné, že se u pokladen mohou těsně před začátkem utkání tvořit fronty. Děkujeme za pochopení.

Nákup permanentek v den konání domácího přípravného utkání

• 17:00 otevření pokladen na Zimním stadionu – máte možnost zakoupit si permanentní vstupenku i přímo na pokladně, a to v průběhu první nebo druhé přestávky.

• Před začátkem utkání samotný prodej permanentních vstupenek probíhat nebude.

Informace pro hostující fanoušky

Pro fanoušky hostujícího mužstva je vymezen sektor C1, v rohu Zimního stadionu. Tento sektor má svůj samostatný vstup.